رفتن به مطلب
amir.ps

تهدید قهرمان كشتی جهان جدی شد

پست های پیشنهاد شده

تهران - در حالیكه بسیاری از اهالی و مسئولان ورزش كشور تهدید به خداحافظی 'امید نوروزی' قهرمانی كشتی فرنگی جهان را چندان جدی نگرفته بودند، عدم حضور او در تمرینات اردوی تیم ملی، حال و هوای جدی تری به تصمیم او داد.

T30654137-1879809.jpg [align=RIGHT] به گزارش روز چهارشنبه ایرنا؛ 'امید نوروزی' فرنگی كار وزن 60 كیلوگرم تیم ملی كشورمان كه در رقابتهای جهانی 2011 تركیه موفق به كسب عنوان قهرمانی و مدال طلای این وزن شد بلافاصله پس از بازگشت به وطن با وعده های مختلفی روبرو شد كه همگی نوید حمایت و اهدای جوایز می داد.

گویا این وعده ها پس از گذشت مدتها هنوز عملی نشده و همین موضوع نوروزی را برای خداحافظی از عرصه قهرمانی مصمم تر كرده است.

تهدید به خداحافظی قهرمان كشتی جهان در حالی رنگ و بوی جدی تری به خود گرفت كه وی به رغم دعوت به اردوی تیم ملی به خانه كشتی نیامد تا نشان دهد در اجرای این تصمیم بسیار قاطع و مصمم است.

این در حالیست كه تمرینات آماده‌سازی فرنگی‌كاران حاضر در اردوی آمادگی تیم ملی از امروز چهارشنبه ادامه خواهد یافت كه به جز امید نوروزی دارنده مدال طلای وزن 60 كیلوگرم جهان، تمامی نفرات دعوت شده در اردو حضور دارند.

این نخستین اردوی تیم ملی كشتی فرنگی بزرگسالان كشورمان است كه پس از رقابتهای جهانی از نیمه‌ آبان ماه آغاز شده و با انجام تمرینات منظم زیرنظر مربیان تیم ملی در حال انجام و برگزاری است.

در روزهای ابتدایی اردو نیز به جز سعید عبدولی و امید نوروزی سایر فرنگی‌كاران دعوت شده به اردو حضور داشتند كه سعید عبدولی نیز شب گذشته به جمع سایر نفرات دعوت شده به اردو ملحق شد.

نوروزی یكی از مهره های ارزشمند تیم ملی كشتی فرنگی كشورمان محسوب می شود كه به گفته كارشناسان كشتی می تواند در بازیهای المپیك 2012 لندن هم برای كشورمان افتخار آفرینی كند.[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×