رفتن به مطلب
♥ Aida ♥

«آمیتاب باچان» راهی اتاق عمل شد

پست های پیشنهاد شده

[align=CENTER][align=CENTER]124330.jpg[/align][align=CENTER][align=JUSTIFY]

[align=CENTER]در آن زمان ده‌ها هزار نفر از طرفداران او به خیابان‌ها آمدند و به گریه و زاری و راز و نیاز پرداختند و در این میان دو نفر نیز با خودکشی جان خود را نثار «باچان» کردند تا....[/align][/align][/align][align=CENTER]

«آمیتاب باچان»، پدر سینمای هند، به دلیل بیماری مزمن دستگاه گوارش روز گذشته در یکی از بیمارستان‌ها بمبئی تحت عمل جراحی قرار گرفت.

 

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «آمیتاب باچان» بازیگر و کارگردان ۶۹ ساله بالیوود که سال‌هاست از درد شدید معده رنج می‌برد، روز گذشته در یکی از بیمارستان‌های بمبئی تحت عمل جراحی قرار گرفت.

 

«آبیشک باچان»، پسر «آمیتاب باچان»، ضمن تشکر از طرفداران پدرش اعلام کرده است که حال پدرش هم‌اکنون رو به بهبود است و او به استراحت بیشتری نیاز دارد.

باچان اولین بار سال ۱۹۸۲ هنگام بازی در فیلم «باربر» به شدت از ناحیه روده مجروح شد و پس از آن نیز بارها به همین خاطر راهی بیمارستان شده است.

 

در آن زمان ده‌ها هزار نفر از طرفداران او به خیابان‌ها آمدند و به گریه و زاری و راز و نیاز پرداختند و در این میان دو نفر نیز با خودکشی جان خود را نثار «باچان» کردند تا شاید از این طریق او نجات یابد.

 

«باچان» که به پدر سینمای هند مشهور است، طی چهار دهه فعالیت در عرصه سینما، تاکنون در حدود ۱۸۰ فیلم بازی کرده است.

[/align][/align]

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×