رفتن به مطلب
Negarita

☆☆ •• حــــرف آخــــر •• ☆☆

پست های پیشنهاد شده

من خواب نیستم!

اگر خواموش نشستم

روزی که بر خروشم و زنجیر بگسلم

روشن شود که اتشم و اب نیستم !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[align=CENTER]

خوبی بادبادک اینه که

می دونه زندگیش فقط به یک نخ نازک بنده

ولی بازم تو آسمون می رقصه و می خنده . . .[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]4877d1320051142-%25D8%25AE%25D8%25AF%25D8%25A7%25DB%258C%25D8%25A7-%25D8%25A7%25DA%25AF%25D8%25B1-%25D8%25AF%25D9%2588%25D8%25B3%25D8%25AA%25D9%2585-%25D8%25AF%25D8%25A7%25D8%25B1%25DB%258C-%25D9%25BE%25D8%25B3-%25DA%2586%25D8%25B1%25D8%25A7-heart-cloud-jpg&sa=X&ei=ZcMyT7WhIfH04QSj8LH8BA&ved=0CAQQ8wc4Kw&usg=AFQjCNFcbPnDT5Rp5eybzvPWZg4zuHVVXw [/align]

[align=CENTER]خدایا کمکم کن عهدی را که با تو در طوفان بستم در آرامش فراموش نکنم[/align][align=CENTER][align=CENTER]...[/align]..

.

:12sd8f:[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER] [/align] [align=CENTER] [/align] [align=CENTER]باران رحمت خدا [/align] [align=CENTER] همیشه می بارد[/align] [align=CENTER]تقصیر ماست که[/align] [align=CENTER] کاسه هایمان را برعکس گرفته ایم...[/align] [align=CENTER] [/align] [align=CENTER] [/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]به یاد داشته باش که امروز طلوع دیگری ندارد[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]هرگز به شکست فکر نکنید چون پیروزی همیشه در یک قدمی شماست[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]خدایا

بگذار هرکجا تنفراست بذرعشق بکارم

هرکجا آزادگی هست ببخشایم

وهر کجا غم هست شادی نثار کنم

الهی توفیقم ده که بیش ازطلب همدلی همدلی کنم

بیش از آنکه دوستم بدارند دوست بدارم

زیرا در عطا کردن است که ستوده می شویم

و در بخشیدن است که بخشیده می شویم[/align]

• Like 1

لینک به ارسال

[align=CENTER][align=CENTER]بیهوده نیستم اگر.. [/align][align=CENTER]گر دلی را از شکستن باز دارم [/align][align=CENTER] بیهوده زنده نخواهم بود [/align][align=CENTER] اگر درد کسی را تسکین دهم [/align][align=CENTER]مرهمی بر زخمی نهم [/align][align=CENTER] یا سینه سرخی بی رمق را به آشیانه برسانم [/align][align=CENTER] بیهوده زنده نخواهم بود[/align][/align]

• Like 2

لینک به ارسال

[align=CENTER] [/align] [align=CENTER]افتادن در گل و لای ننگ نیست [/align] [align=CENTER]ننگ در این است که آنجا بمانی[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]عشق ، عشق می آفریند . عشق ، زندگی می بخشد .

زندگی ، رنج به همراه دارد . رنج ، دلشوره می آفریند .

دلشوره ، جرات می بخشد . جرات ، اعتماد می آورد .

اعتماد ، امید می آفریند . امید ، زندگی می بخشد .

زندگی ، عشق به همراه دارد .

عشق ، عشق می آفریند. (مارکوس بیکل)[/align]

• Like 1

لینک به ارسال

[align=CENTER]اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛[/align] [align=CENTER] به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.[/align] [align=CENTER] [/align] [align=CENTER] [/align] [align=CENTER] [/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]بردن همه چیز نیست اما تلاش برای بردن چرا[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER][align=CENTER]زنـــــدگی زیــــــباست، مـــانند زمین[/align][align=CENTER]زنـــــدگی زیـــــباست، مـــثل آسمان[/align][align=CENTER]می توان این شــعر را هر روز خــواند:[/align][align=CENTER]«زندگی زیباست چون رنگین کمان!»[/align][align=CENTER]می تـــوان بر آســــمانها تـکـــــــیه زد[/align][align=CENTER]می تــوان روی زمــین تـــــنها نـــــبود

توی گـــــوش سنگـــها هـم می تـوان

شــــعر خـــوب دوستی ها را ســـرود

[/align]

[align=CENTER]می تــــوان خــــوابید روی ســـبزه ها

[align=CENTER]در سکــــــوت، آواز گـــــــلها را شــنید[/align] [/align][/align]

لینک به ارسال

هر آغازي، ادامه ايست،

و كتاب حوادث، هميشه از نيمه آن باز مي شود.

لینک به ارسال

زندگي شوق رسيدن به همان فردايست که نخواهد آمد

تو نه در ديروزي و نه در فردايي ظرف امروز پر از بودن توست زندگي را درياب

لینک به ارسال

دکتر جو وایتالی:

"نیازی نیست بدانی که قرار است آرزویت چطور بر آورده شود. لازم نیست بدانی هستی قرار است چه آرایش تازه ای به خودش بدهد تا خواسته ات را برآورده کند. تنها کاری که لازم است انجام بدهی این است که با تمام وجود باور کنی به خواسته ات می رسی."

لینک به ارسال

[align=CENTER] [align=CENTER] [align=CENTER] [align=CENTER]بیاید یاد بگیریم ادمها را همان طور که هستند بپذیریم[/align][/align][/align][/align]

[align=CENTER] [align=CENTER] [align=CENTER] [align=CENTER]نه همان طور که دوست داریم باشند .[/align][/align][/align][/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]

یادمان باشد که : کار رهگذر عبور است، گاهی بر می گردد، گاهی نه.

اگر برنگشت حلالش کنید....

[/align]

• Like 1

لینک به ارسال

* وقتی حواس خود را روی خواسته هایت متمرکز کنی, در آن لحظه همراه با عظیم ترین قدرت کائنات, خواسته ات را به سوی خود می کشانی.*

لینک به ارسال

[align=CENTER]جرم اين است که ندانيم زندگي خيلي ساده تر از اينهاست که ما فکر مي کنيم [/align]

• Like 1

لینک به ارسال

[align=CENTER]آخرين بار که به عشق و شور زندگي نهفته در وجود خود اجازه داديد تا بيرون آيد و کمي بازيگوشي کند کي بود؟[/align] [align=CENTER] آخرين باري که از بازي با بچه هايتان به همان اندازه ي آنها لذت برديد ، کي بود؟ [/align] [align=CENTER]آخرين باري که از زنده بودن خود به هيجان آمديد کي بود؟[/align] [align=CENTER] نگران نباشيد ديگران درباره شما چه فکر مي کنند.[/align] [align=CENTER] به اين فکر نکنيد که آن چه را دوست داريد انجام بدهيد چقدر عملي ، مفيد ، يا موثر است. [/align] [align=CENTER]مضحک باشيد ، عاشق باشيد ، با شور و حال زندگي کنيد . خودتان باشيد .[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]اگر بیماری بر بیماری اش تمرکز کند, ازطریق قانون جذب بیماری بیش تری را به سوی خود فرا می خواند. از طرفی, اگر بیماری بر سلامتی خودش تمرکز کند از طریق قانون جذب, سلامتی را جذب می کند. اگر قدرت شفابخشی درون ما وجود نداشت, هیچ چیز شفا نمی یافت[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]

هـمیشه از همه نزدیک تر به ما سنگ است !

نگاه کن ، نگاه ها همه سنگ است و قلب ها همه سنگ!

چه سنگبارانی...

گیرم گریختی همه عمر،کجا پناه بری ؟!

" خانه خدا سنگ است "

[/align]

• Like 1

لینک به ارسال

من عید را رنگ کردم..... با خریدن عیدیها ... با عطر گلهای سنبل بنفش... با رقص ماهی قرمزای تنگ بلور...با تخم مرغهایی که با دستان پسرم نقاشی شد... با نور شمعایی که روشن کردم.

من عید را رنگ کردم ... با رفتن به بازار نوروزی که صدها ایرانی دیگر به دنبال جور کردن هفت سینشان بودن..... با اشکهای شادی که گویای حس مشترکمان بود" با لخندهایی که بهم ارزانی داشتیم "

با آرزو کردن یه سال خوب و ... عید برای من همان طعم بچه گیهایم را میدهد....... همان لباس نوهای عید و پول تازه هایی که خطی ندارد.......

عید یعنی شیرینی و آجیلهای روی میز که همیشه پر بود و از دستبردهای ما بچه ها خالی خالی میشد........

عید یعنی گلهای نرگس و بنفشه رنگیهای باغچه مادرم....

یعنی عطر شکوفه های پرتقال خانه پدریم......

یادمان باشد که هرگز روح عید را از یاد نبریم ....دعا کنیم برای نگهداری همه آنچیزهای خوبی که داریم و برای بدست آوردن همه آنچیزهایی که آرزو داریم...........

عید همه تون مبارک دوستان خوبم مبارک...... دوستون دارم و سال خیلی خوبی و براتون آرزو میکنم.

لینک به ارسال

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنید

ورود به حساب کاربری