رفتن به مطلب
لیلی

میهمانی بازیگران در مراسم بافتا 2014 + تصویر

پست های پیشنهاد شده

[align=CENTER]

 

0.267092001392473808_jazzaab_ir.jpg

چهره‌های شاخصی چون «تام هنکس»، «بردلی کوپر‌»، «کریستین بیل» و «لئوناردو دی‌کاپریو» از جمله هنرپیشگان مطرحی هستند که اعلام کرده‌اند در مراسم معرفی برندگان جوایز بافتا حضور خواهند داشت.

 

شصت‌وهفتمین دوره‌ جوایز صنعت سینما و تلویزیون انگلیس (بافتا) امسال با حضور هنرپیشگان سرشناس سینمای هالیوود برپا می‌شود.

 

«بردلی کوپر»، «لئوناردو دی‌کاپریو»، «کریستین بیل»، «امی آدامز»، «اپرا وینفری»، «تام هنکس» و «ساندرا بولاک» از جمله چهره‌هایی هستند که تاکنون برای شرکت در مراسم اعطای این جوایز مهم هنری اعلام آمادگی کرده‌اند.

 

از دیگر بازیگران شناخته‌شده‌ای که در شب بافتای 2014 خواهند درخشید می‌توان به «جودی دنچ»، «استیو کوگن»، «اما تامپسون»، «چوئتل اجیوفور»، «مایکل فاسبندر» و «بندیکت کامبرباچ» اشاره کرد.

 

0.125583001392473810_jazzaab_ir.jpg

دی‌کاپریو و او راسل

 

«دیوید اوراسل»، «استیو مک‌کویین»، «مارتین اسکورسیزی»، «آلفونسو کوارون»، و «ران هوارد» هم به عنوان شاخص‌ترین فیلمسازان در این رویداد انگلیسی حضور به هم می‌رسانند.

 

به گزارش هالیوود ریپورتر،‌ کوارون در این دوره با فیلم «جاذبه» نامزدی 11 بخش از جوایز سینمایی بافتا را به دست آورده و از شانس‌های بزرگ امسال است. «12 سال بردگی» مک‌کویین و «اخاذی آمریکایی» به کارگردانی اوراسل رقبای اصلی کوارون برای کسب جایزه هستند.

 

مراسم معرفی برندگان جوایز بافتا روز 16 فوریه در خانه اپرای سلطنتی لندن برگزار می‌شود و پخش تلویزیونی آن از سوی «بی.بی.سی 1» در انگلیس به روی آنتن می‌رود.

 

«پیتر گرینوی»، کارگردان صاحب‌نام انگلیسی هم در این مراسم جایزه‌ی یک عمر دستاورد هنری بافتا را دریافت خواهد کرد. «استفن فرای» مجری‌گری برنامه‌ی بفتای امسال را برعهده دارد.

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×