رفتن به مطلب
dark passenger

اخبار سری آ| موراتی: اتوئو؟ تا هفته آینده خواهیم دید

پست های پیشنهاد شده

[align=CENTER]

رئیس باشگاه اینتر درمقابل شایعاتی مبنی بر احتمال بازگشت ساموئل اتوئو به رختکن نرآتزوری واکنش نشان داده

سایت گل- ماسیمو موراتی رئیس باشگاه اینتر در مقابل گمانه زنی هایی که این روزها در مورد احتمال بازگشت ساموئل اتوئو به رختکن اینتر به گوش می رسد اظهارنظر کرده است.

روز یکشنبه گزارشهای منتشره حکایت از آن داشت که این ستاره کامرونی بعد از جدایی از آنژی ماخاچ قلعه به چلسی خواهد پیوست تا زیر نظر ژوزه مورینیو کار کند. اما صحبت ها درمورد احتمال بازگشت او به رختکن اینتر هم همچنان ادامه دارد. موراتی حالا در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که اتوئو که در سال 2011 اینتر را به مقصد آنژی ترک کرد، ممکن است به رختکن تیمش بازگردد.

موراتی 68 ساله در صحبت هایی به اسکای سپورت ایتالیا گفت:« اتوئو ؟ باید ببینیم که تا هفته آینده چه اتفاقاتی رخ خواهدداد.»

او در ادامه به این نکته اشاره کرد که بازی اینتر مقابل جنوا، آخرین بازی تیم تحت مدیریت او نخواهد بود. موراتی در حالی این صحبت ها را برزبان آورده که شنیده می شود که اریک توهیر، یک تاجر اندونزیایی به زودی سهام باشگاه نرآتزوری را خریداری خواهدکرد.

موراتی دراین باره گفت:« من اصلا دوست ندام که چنین حرفی زده شودو بعید می دانم که این طور شود. بله من احساساتی هستم ولی هنوز توافقی حاصل نشده. اگر توافق حاصل شود که خوب است ولی اگر این طور نشود هم کاری برای انجام دادن نخواهیم داشت. من دوست دارم که همه چیز به خوبی پیش برود و باید دید که اوضاع چطور خواهد شد.»

اتوئو که قراردادش با آنژی درتابستان آینده به پایان می رسد در 102 دیداری که با پیراهن اینتر برگزار کرده بود 53 بار به گل رسیده بود.

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنید

ورود به حساب کاربری