رفتن به مطلب
dark passenger

اخبار لیگ برتر انگلیس| پیگرینی:باید از نظر تدافعی بهتر شویم؛ سرنوشت بازی از روی 2کرن

پست های پیشنهاد شده

[align=CENTER]

 

سرمربی شیلیایی یکشنبه شب شاهد باخت تیمش مقابل کاردیف سیتی بود و درپایان مسابقه گفت که بازیکنان تیم میزبان کار را برای شاگردانش سخت کرده بودند

سایت گل- مانوئل پیگرینی سرمربی منچسترسیتی از عملکرد شاگردانش در بازی با کاردیف سیتی که روز یکشنبه برگزار شد اصلا راضی نبود. سیتی دراین بازی با نتیجه 2-3 مغلوب میزبانش شد.

شاگردان پیگرینی که فصل را با برد 0-4 مقابل نیوکاسل شروع کرده بودند در ولز مغلوب کاردیف شدند و این درحالی بود که اولین گل این بازی را ادین ژکو در دقیقه 52 به ثمر رساند ولی 8 دقیقه بعد گانارسون بازی را به تساوی کشاند و با وجود گل آلوارو نگردو برای سیتی، تیم میزبان با دو گل دیگری که به ثمر رسانده بود، توانست سه امتیاز بازی را مال خود کند.

درپایان این مسابقه مانوئل پیگرینی به اسکای سپورتس گفت:« قطعا خط دفاع تیم ما می توانست بهتر از این کار کند. کسی نمی تواند باور کند که تیم حریف چنین گلهایی به ما زده است. ما باید تمرکزمان را برروی بازیمان قرار دهیم. ما دو گل زدیم ولی سرنوشت بازی از روی دو کرنر رقم خورد.»

البته پیگرینی می دانست که بازیکنان کاردیف کار را برای شاگردانش سخت خواهند کرد ولی به گفته این مربی شیلیایی شاگردانش در نیمه اول چندان موفق کار نکردند و اشتباهات تدافعی آنها به ویژه در نیمه دوم کار دستشان داد:« ما مقابل تیم سختی بازی کردیم. کاردیف 10 بازیکن نزدیک محوطه جریمه اش قرار داده بودو ازهمین رو گلزنی برای تیم ما واقعا سخت بود.ما خوب بازی نکردیم. در نیمه اول کند بودیم وبعد از از راه رسیدن گل اولمان می توانستیم بهتر از این کار کنیم. کاردیف تیم سرسختی است که روی ضد حملات خوب کار می کند. از روی دو کرنر سرنوشت بازی رقم خورد»

پیگرینی درادامه یادآوری کرد که از سر دستپاچگی در روزهای پایانی بازار نقل و انتقالات به دنبال مهره جدیدی نخواهد بود. آنها درحال حاضر ونسان کمپانی را به دلیل مصدومیت دراختیار ندارند و او تا 4هفته دیگر از میادین به دور خواهد بود.

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×