رفتن به مطلب
♥ Aida ♥

جایزه حقوق بشر سازمان ملل به «نیكل كیدمن» اعطا شد

پست های پیشنهاد شده

[align=CENTER]

169389.jpg

«نیكل كیدمن» از سفرای سازمان ملل در امور زنان است كه با سفر به نقاط مختلف جهان با بازماندگان جنگ و خشونت های جنسی دیدار كرده و توجه مقامات سازمان ملل را به سوی آنها جلب كرده است.

«نیكل كیدمن» نه تنها بازیگری خوش چهره و موفق است ، بلكه از تلاشهای فراوان برای حمایت از حقوق زنان در گوشه و كنار جهان هم فروگذار نمی كند.

 

«كیدمن» كه چندی قبل به عنوان سفیر حقوق زنان در سازمان ملل معرفی شده بود ، با جایزه افتخاری حقوق بشر بنیاد سینمایی صلح مورد تقدیر قرار گرفت.

 

بر اساس گزارش بخش برابر حقوقی زنان سازمان ملل، این جایزه برای تلاشهای جهانی «كیدمن» در امور زنان و دختران به او اعطا شده است. زنان نیمی از بشریت هستند و حضور آنها ضروری است . این در حالی است كه در برخی از كشورهای جهان زنان نه تنها زندگی آزادی ندارند بلكه مورد سوء استفاده، خشونت و تمایز نیز قرار می گیرند. خانم «كیدمن» به خوبی صدای این زنان و دختران بی شمار را شنیده و به درستی در حمایت از آنها عمل كرده است.

 

گفتنی است ؛ «نیكل كیدمن» از سفرای سازمان ملل در امور زنان است كه با سفر به نقاط مختلف جهان با بازماندگان جنگ و خشونت های جنسی دیدار كرده و توجه مقامات سازمان ملل را به سوی آنها جلب كرده است.

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنیدورود به حساب کاربری

×