رفتن به مطلب
♥ Aida ♥

جایزه حقوق بشر سازمان ملل به «نیكل كیدمن» اعطا شد

پست های پیشنهاد شده

[align=CENTER]

169389.jpg

«نیكل كیدمن» از سفرای سازمان ملل در امور زنان است كه با سفر به نقاط مختلف جهان با بازماندگان جنگ و خشونت های جنسی دیدار كرده و توجه مقامات سازمان ملل را به سوی آنها جلب كرده است.

«نیكل كیدمن» نه تنها بازیگری خوش چهره و موفق است ، بلكه از تلاشهای فراوان برای حمایت از حقوق زنان در گوشه و كنار جهان هم فروگذار نمی كند.

 

«كیدمن» كه چندی قبل به عنوان سفیر حقوق زنان در سازمان ملل معرفی شده بود ، با جایزه افتخاری حقوق بشر بنیاد سینمایی صلح مورد تقدیر قرار گرفت.

 

بر اساس گزارش بخش برابر حقوقی زنان سازمان ملل، این جایزه برای تلاشهای جهانی «كیدمن» در امور زنان و دختران به او اعطا شده است. زنان نیمی از بشریت هستند و حضور آنها ضروری است . این در حالی است كه در برخی از كشورهای جهان زنان نه تنها زندگی آزادی ندارند بلكه مورد سوء استفاده، خشونت و تمایز نیز قرار می گیرند. خانم «كیدمن» به خوبی صدای این زنان و دختران بی شمار را شنیده و به درستی در حمایت از آنها عمل كرده است.

 

گفتنی است ؛ «نیكل كیدمن» از سفرای سازمان ملل در امور زنان است كه با سفر به نقاط مختلف جهان با بازماندگان جنگ و خشونت های جنسی دیدار كرده و توجه مقامات سازمان ملل را به سوی آنها جلب كرده است.

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×