رفتن به مطلب
♥ Aida ♥

پوستر فیلم ترسناک قاتلی با نقاب حیوانات!

پست های پیشنهاد شده

[align=CENTER]

پوستر بازار جهانی فیلم ترسناک «نفر بعدی هستی» منتشر شد.

 

فیلم «نفر بعدی هستی» را آدام وینگارد کارگردانی و تدوین کرده که برای اولین بار در جریان جشنواره فیلم تورنتو در سال 2011 روی پرده رفت، اما پخش آن مدام به تعویق افتاد تا بالاخره قرار شد 23 اوت 2013 در آمریکا روی پرده برود.

 

فیلم ماجرای یک گروه قاتل سریالی است که نقاب حیوانات مختلف را بر چهره می‌زنند و شبِ دور هم جمع شدن اعضای خانواده داویسن به آن‌ها هجوم می‌برند. خانه در دام افتاده، اما یکی از مهمان‌های خانواده نشان می‌دهد از تمامی قاتلان، باهوش‌تر است. مهمانی که اصلا به ظاهرش نمی‌خورد اینقدر خشن باشد.

 

در این فیلم کم‌هزینه و مستقل که سیمون برت فیلمنامه‌اش را نوشته شرمی وینسن، ای‌جی بوون، ایمی سیمتز و بارابار کرمپتن بازی می‌کنند.

 

[align=CENTER]13-7-28-175439a.jpg

[/align][align=CENTER]فیلم تو نفر بعدی هستی

[/align]

دلیل وقفه در پخش این فیلم، نداشتن پخش‌کننده بود تا اینکه شرکت لاینزگیت مسئولیت پخش آن در آمریکا، بریتانیا و کانادا را برعهده گرفت.

 

منتقدانی که «نفر بعدی هستی» را در جشنواره فیلم تورنتو دیدند از آن تعریف کرده و آن را هوایی تازه در ژانر وحشت توصیف کرده‌اند.

 

وینگارد یکی از استعدادهای جدید سینمای وحشت است و با ساختن دو اپیزود در فیلم‌های «V / H / S» و «الفبای مرگ» به شهرت رسید. برت اغلب فیلمنامه‌های وینگارد را نوشته است.

 

پخش جهانی فیلم از 29 اوت شروع می‌شود.

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×