رفتن به مطلب
Negarita

کریس او داد ،کشیش جوان درام اجتماعی می‌شود

پست های پیشنهاد شده

[align=CENTER]

این هنرمند ایرلندی در کنار بیل مورای و ملیسا مک کارتی به ایفای نقش خواهد پرداخت، تد ملفی کارگردان فیلم است.

 

تد ملفی درام اجتماعی خود را بر اساس فیلم نامه‌ای غیر اقتباسی و اصیل از خودش کارگردانی می‌کند. او این فیلم‌نامه را سه سال قبل نوشته است.

 

این فیلم‌ساز از «سن‌وینسنت دوان نویز» به عنوان یک کمدی‌ درام رومانتیک اسم می‌برد که از پس زمینه قوی اجتماعی و خانوادگی برخوردار است.

 

خط اصلی قصه فیلم در ارتباط با کارمندی بازنشسته با بازی بیل مورای است که روزگارش را با انجام کارهای معمولی و کم ارزش سپری می‌کند.

 

بزودی او با یک زن تنها و بی‌پناه (با بازی ملیسا مک‌کارتی) آشنا می‌شود که همراه پسر نوجوان دوازده ساله‌اش زندگی و روزگار سختی دارد.

 

این زن که در همسایگی مرد بازنشسته زندگی می‌کند، باعث ایجاد یک تحول بزرگ روحی و روانی در وی می‌شود و مرد تصمیم‌ می‌گیرد ضمن کمک به آن‌ها، در فعالیت‌های اجتماعی شرکت کند.

 

این در حالی است که کشیش محلی از تلاش‌های مرد بازنشسته برای حضور در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی استقبال کرده و در این راه، به وی کمک هم می‌کند.

 

کریس او داد در قصه فیلم -که کلیسا نقش مهمی در آن دارد و حتی نام فیلم هم وام گرفته از همین مکان مذهبی است-درنقش کشیش محلی بازی می‌کند.

 

این کاراکتر در ابتدای قصه این کمدی درام اجتماعی، به خاطر کارها و اقدامات مرد بازنشسته با او رابطه دوستانه و صمیمانه‌ای ندارد. اما پس از تحول روحی مرد، آن دو تبدیل به دوستانی نزدیک و صمیمی می‌شوند.

 

سازندگان فیلم می‌گویند برعکس کاراکتر بیل ‌مورای که در بخش مهمی از قصه حکم یک ضد قهرمان را دارد، کاراکتر کشیش قصه به صورت شخصیتی دوست‌داشتنی و محبوب عموم مردم ترسیم شده است.

 

این فیلم با هزینه‌ای 13میلیون دلاری تهیه خواهد شد و قرار است کلید فیلم‌برداری آن، اواسط ماه ژولای در شهر نیویورک زده شود. شرکت مستقل فیلم‌سازی چرنین اینترتینمنت تهیه کننده فیلم است.

 

تماشاگران سینما سال قبل کریس او داد را در کمدی خانوادگی و مستقل «ساق دوش‌ها» در یک نقش مکمل دیدند.

 

این فیلم که با هزینه‌ای پائین تهیه شده بود ،در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی بیش از 100 میلیون دلار فروش کرد و تعجب تحلیل‌گران اقتصادی سینما را برانگیخت.منتقدان سینمایی هم این فیلم را تحسین کردند و بازی او داد را در آن ،قوی و قابل تقدیر ارزیابی کردند.

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×