رفتن به مطلب
Negarita

بازگشت بن استیلر با قسمت دوم «داچ بال»

پست های پیشنهاد شده

[align=CENTER]

تهیه‌کنندگان این فیلم از کلی تارور برای کار نوشتن فیلم‌نامه قسمت دوم کمدی«داج بال» دعوت به همکاری مشترک کرده‌اند.

 

فیلم‌که با نام کامل «داج بال » یک قصه واقعی» به روی پرده سینماها رفت، بن‌استیلر و وینس ون را در نقش‌های اصلی خود را داشت.

 

قرار است این دو بازیگر دوباره به نقش‌های قبلی خود برگردند و در قسمت دوم «داج بال» هم بازی کنند. شرکت فیلم‌سازی بن استیلر به نام ردآور بانر هم در تولید فیلم با کمپانی فوکس قرن بیستم همکاری خواهد داشت.

 

قسمت اول فیلم که سال 2004 اکران عمومی شد، درباره مرد چهل ساله‌ای بود که مالک یک باشگاه ورزشی است و هدایت گروهی آدم ناجور و متفاوت را به عهده می‌گیرد تا در یک مسابقه مهم ورزشی شرکت کنند.

 

هدف او از حضور در این مسابقه ورزشی مهم، این است که بتواند باشگاه خود را نجات دهد و مانع از تصاحب آن توسط یک مجتمع بزرگ باشگاه‌های ورزشی شود.

 

با آنکه نویسنده فیلم‌نامه قسمت دوم، «داج‌بال» انتخاب شده و او در حال نگارش این فیلم نامه است، هیچ اطلاعی از خط اصلی قصه این فیلم در دست نیست.

 

مسئولان کمپانی فوکس قرن بیستم گفته‌اند خط اصلی قصه فیلم را تنها پس از پایان کار کلی تارور و تحویل فیلم‌نامه توسط او، در اختیار رسانه‌های گروهی می‌گذارند.

 

نسخه اصلی «داج بال» را راوسون مارشال تربر کارگردانی کرد. مشخص نیست که او برای کارگردانی قسمت دوم آن هم بر می‌گردد و یا خیر.

 

کلی تارور در حالی برای کار نگارش فیلم‌نامه، «داج بال 2» دعوت به همکاری شده است که فیلم‌نامه قسمت اول آن را راوسون مارشال تربر نوشت.

 

تارور قبل از این برای کمپانی فوکس قرن بیستم فیلم‌نامه دلهره‌آور و ترسناک «سوآری لذت بخش» را در سال 2001 با همکاری جی‌جی آبرامز نوشته است.

 

وی طی سال‌های اخیر، همکاری نزدیکی با کمپانی والت دیزنی و شرکت فیلم‌سازی رد‌آور بانر داشته است. بن استیلر وی را برای کار نوشتن فیلم‌نامه‌ «داچ بال 2» به کمپانی فوکس قرن بیستم پیشنهاد کرد.

 

قسمت اول «داج بال» با هزینه تولید 20میلیون دلاری خود، موفق به فروشی 115میلیون دلاری در سینماهای آمریکای شمالی شد و لقب یک کار پرفروش را گرفت.

 

از همان زمان، تهیه‌کنندگان این کمدی بزن و بکوب و شلوغ در فکر تولید قسمت دوم آن بودند. اما به دلایلی که مشخص نیست این فیلم وارد مرحله تولید نشد.

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×