رفتن به مطلب
Negarita

تام کروز در فیلم علمی تخیلی ژاپنی ایفای نقش می‌کند

پست های پیشنهاد شده

[align=CENTER]

، این اکشن علمی تخیلی در حالی تام کروز را به عنوان بازیگر نقش اصلی خود می‌گیرد ،که وی چند اکشن علمی تخیلی در کارنامه سینمایی‌اش دارد.

 

کروز پس از امضای قرارداد بازی در «یوکیکازه» گفت قصه کتاب چوهی کامبایاشی نویسنده ژاپنی را مدتی قبل خوانده و آن را بسیار پسندیده بود.

 

وی کتاب «یوکیکازه» را یکی از کتاب‌های محبوب چند سال اخیر می‌داند که مطالعه کرده و کل آن را طی مدت کوتاهی خوانده و تمام کرده است.

 

قصه این کتاب علمی تخیلی در قرن بیست و یکم اتفاق می‌افتد .در شروع قصه، سه هفته از حمله و هجوم بی‌امان نیروهای بیگانه فضایی به کره زمین گذشته است.

 

این حمله از طریق یک گذرگاه و تونل هوایی سطح بالا صورت گرفته ،که از دل کهکشان به سمت کره زمین ساخته شده و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

 

نیروهای متجاوز بیگانه فضایی با یکدیگر متحد هستند و هدفشان از حمله به کره زمین، به اسارت در آوردن نوع بشر و تحمیل یک نوع برده‌داری نوین به آدم‌هاست.

 

اما در مقابل، مردم کره زمین هم بی‌کار نمی‌نشینند، آن‌ها ضمن مقابله با تهاجم بیگانگان فضایی، آنها را وادار می‌کنند از همان گذرگاه هوایی که به زمین حمله کرده‌اند، به کرات خودشان برگردند.

 

رهبری عملیات علیه نیروهای متجاوز فضایی را یک گروه ویژه و ضربتی به نام اف آ اف به عهده دارد.این گروه ماموریت پیدا می‌کند به کره متجاوز در دل کهشکان سفر کند و با نابود کردن مقر فرماندهی آن‌ها، مانع از حمله دوباره‌شان به کره زمین شوند.

 

در این میان، یک افسر به نام ری فوکای (که در نسخه سینمایی تام کروز نقش او را بازی خواهد کرد) به خودش ماموریت سفر به کره مهاجم را می‌دهد و ماجراهای اصلی قصه فیلم، از این جا شروع می‌شود.

 

هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری «یوکیکازه» اعلام نشده است. اما پیش‌بینی می‌شود کلید فیلم‌برداری آن اوایل سال جدید میلادی زده شود.

 

منابع نزدیک به پروژه می‌گویند هزینه تولید آن بالا خواهد بود و بیش از صد میلیون دلار خواهد شد. بخش مهمی از این رقم، خرج دکورها لباس‌ها و جلوه‌های ویژه آن خواهد شد.

 

تام کروز این روزها از موفقیت مالی 37 میلیون دلاری فیلم تازه‌اش «فراموشی» در سه روز اول نمایش خود در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی بسیار شاد است.پیش‌بینی می‌شود این اکشن دلهره‌آور آینده نگرانه، تبدیل به اولین فیلم موفق و پرفروش تام کروز در چهار سال اخیر شود.

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×