رفتن به مطلب
dark passenger

حقیقی: نمی‌گذاریم جلوی چشم هواداران ما جام را ببرند

پست های پیشنهاد شده

260444hp2.jpg

 

 

 

در بازي برگشت در چارچوب ليگ برتر در آزادي دقيقه 93 به سپاهان گل زديم اما آنها را حدود 70 دقيقه اذيت کرديم و تحت فشار قرار داديم

سایت گل- رضا حقیقی از موثرترین مهره‌های پرسپولیس در نیم‌فصل دوم لیگ و جام حذفی بوده و غیبت او می‌تواند خط هافبک این تیم را با مشکلات زیادی روبه‌رو کند. حقیقی که چند بازی اخیر سرخپوشان را به دلیل مصدومیت از دست داده به گفته خودش از سه روز دیگر تمرینات خود را آغاز می‌کند تا در فینال جام حذفی همراه پرسپولیس باشد.

رضا حقيقي در خصوص فينال جام حذفي و محل برگزاري آن در ورزشگاه آزادي اظهار داشت: از اين اتفاق بسيار خوشحال و راضي هستم. با شانس بد در اکثر بازي‌هاي جام حذفي ميهمان بوديم و اين کمي براي پرسپوليس سنگين بود.البته الان هم نمي‌توانيم بگوييم چون بازي در آزادي برگزار مي‌شود از الان برنده‌ايم و همه چيز تمام شده است.

وي افزود: اين يک خبر خوب براي ما بود. من هم تمريناتم را اختصاصي دنبال کردم. از همين جا از دکتر چشمه‌سري، عليپور تشکر ويژه‌اي دارم که واقعا براي بهبودي من سنگ تمام گذاشتند و من مزاحم آنها شدم. تمرينات پرسپوليس از امروز آغاز مي‌شود و من انشاءالله از سه روز ديگر تمريناتم را با تيم آغاز خواهم کرد.

حقيقي در خصوص عملکرد خوب خط هافبک سپاهان با حضور محرم نويدکيا نيز گفت: من قبول دارم که خط هافبک سپاهان بسيار قدرتمند و قوي است ولي هافبک هاي ما هم ضعيف نيستند. ما هم بهترين هافبک‌هاي ايران را داريم. ما در بازي برگشت در چارچوب ليگ برتر در آزادي دقيقه 93 به سپاهان گل زديم اما آنها را حدود 70 دقيقه اذيت کرديم و تحت فشار قرار داديم.

وي افزود: در آن بازي ما بايد با اختلاف سپاهاني‌ها را مي‌برديم اما نشد. ولي در کل استخوان‌بندي سپاهان به نظرم بسيار منظم و قوي است و بايد مقابل اين تيم بسيار باهوش بازي کنيم. من اين قول را به هواداران مي‌دهم که يکي از بهترين بازي‌هاي پرسپوليس را به نمايش بگذاريم چون هرگز دوست نداريم مقابل هوادارانمان جام از تهران خارج شود. خدا را شکر فرصت لازم را نيز براي تمرينات داريم و انشاءالله سعي خواهيم کرد که با يک بازي هجومي، منظم و البته با تمرکز در خانه جشن قهرماني خود را بگيريم.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×