رفتن به مطلب
dark passenger

تیم هفته بوندس‌لیگا: هفته دوگله‌ها!

پست های پیشنهاد شده

271774hp2.jpg

 

 

سایت گل بهترین بازیکنان این هفته بوندس‌لیگا را برگزیده است.

 

سایت گل – بایرن مونیخ البته بوندس‌لیگا را فتح کرده، اما تیم‌ها در هفته 29ام اهداف مهم دیگری به جز قهرمانی در سر داشتند. هم بایرن و هم بروسیا دورتموند بردهای ویرانگرانه‌ای مقابل نورنبرگ و گروتر فورت به دست آوردند. فرایبورگ در نبرد برای چهارمی (و راهیابی به لیگ قهرمانان) پیروز شد و فرانکفورت و شالکه نتوانستند ببرند.

 

در دروازه تیمو هیلدبراند جای می‌گیرد که چند واکنش داشت تا کمک کند شالکه امتیاز مهمی مقابل بایر لورکوزن بگیرد.

 

ژروم بواتنگ دومین گل دوران بازی خود در بوندس‌لیگا را زد تا بایرن در دربی باواریا اوضاع خوبی بیابد. آنتونیو رودیگر هم پتانسیل خود را با نمایش عالی برای اشتوتگارت مقابل بروسیا مونشن‌گلادباخ نشان داد. پل ورهاگ هم نمایشی عالی داشت تا آگسبورگ سه امتیاز بسیار مهم مقابل فرانکفورت بگیرد.

 

دورتموند پس از صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان، در لیگ هم فورت را شش بر یک برد. ماریو گوتزه و یاکوب بلاشچیکوفسکی (کوبا) فوق‌العاده بودند. به آنها باید جاناتان اشمید از فرایبورگ و جی دونگ وون از آگسبورگ – که دو گل زد – را اضافه کرد.

 

سون هئونگ مین، هم‌وطن کره‌ای جی هم توانست دو گل بزند. کلودیو پیزارو بازی فوق‌العاده‌ای برای بایرن انجام داد و اشتفان رایزینگر که او هم دو گل زد، فورتونا دوسلدورف را به برد مقابل وردربرمن رساند.

[align=CENTER][align=CENTER][align=CENTER][align=CENTER][/align][/align][/align][/align]

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×