رفتن به مطلب
dark passenger

استوک سیتی 0-2 منچستریونایتد: عکس شیاطین روی جام

پست های پیشنهاد شده

272013hp2.jpg

Getty

 

 

 

سایت گل- منچستریونایتد با پیروزی 2-0 مقابل استوک، یک گام دیگر به قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر نزدیک شد.

 

با این پیروزی بار دیگر فاصله شیاطین سرخ با رقیب همشهری به 15 امتیاز افزایش پیدا کرد؛ هرچند شاگردان مانچینی یک بازی کمتر انجام داده اند.

 

در این دیدار فرگوسن تیمش را با 4 تغییر نسبت به دربی منچستر راهی میدان کرد. والنسیا، کاگاوا، چیچاریتو و ویدیچ در دیدار امروز در ترکیب اصلی شیاطین سرخ قرار گرفتند.

 

تنها 4 دقیقه ای بازی سپری شده بود که منچستریونایتد به گل اول رسید. توپ بعد ازچند بار رد و بدل شدن در محوطه جرمه استوک به کریک رسید و او با ضربه ای نوک پا، توپ را به گوشه دروازه استوک فرستاد.

 

این صدمین گل این فصل یونایتدها در همه رقابت ها بود. تنها موقعیت قابل ذکر نیمه اول برای استوک، ضربه سر رابرت هوث بود که راهی به چهارچوب حریف نداشت تا نیمه اول با تساوی به پایان برسد.

 

نیمه دوم بهتر آغاز شد و مثلث رونی، فن پرسی و ارناندز، مشکلات زیادی برای خط دفاعی میزبان ایجاد کردند.

 

سرانجام در دقیقه 66 خطای ویلکینسون، یک ضربه پنالتی را نصیب منچستریونایتد کرد که فن پرسی آن را به گل دوم تیمش تبدیل کرد. ستاره هلندی به اندازه ای از گلزنی اش خوشحال شد که به سمت نیمکت رفت و سر الکس فرگوسن را در آغاز گرفت.

 

این اولین گل فن پرسی در لیگ برتر در دو ماه اخیر بود. در دقایق پایانی استوک می توانست توسط شاوکراس به گل برسد تا بازی جذاب تر شود اما عکس العمل دخه آ مانع از باز شدن دروازه یونایتدها شد.

 

در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا شاگردان فرگوسن در آستانه قهرمانی در لیگ برتر قرار بگیرند.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×