رفتن به مطلب
dark passenger

گزارش از ایتالیا؛یوونتوس صبرکن!

پست های پیشنهاد شده

271137hp2.jpg

داستان این فصلِ یووه در اروپا اینجا به پایان رسید و آنها باید برای حضور پر قدرت در فصلِ بعد آماده کنند

سایت گل - بایرن بازی را برد ؛آنها جای هیچ حرفی‌ را برای طرفداران یووه باقی‌ نگذاشتند و با اقتدار به نیمه نهایی صعود کردند.دو برد دو بر صفر نشان دهنده سطح بالای فوتبالی بود که آنها در این روز‌ها ارائه می دهند.۶ هفته به پایان بوندسلیگا مانده قهرمان شدند و یووه را به راحتی‌ از میان برداشتند.

صحبت‌های بوفون با شبکه اسکای ایتالیا بعد از بازی شاید همه آن چیزی باشد که از تفاوتِ بین این دو تیم باید بدانیم.او در حالی‌ که کاملا آرام و مسلط بود در مقابل دوربین قرار گرفت و گفت : همه تفاوتِ ما با بایرن به پیشنه ما در این سه‌ سال اخیر برمیگردد؛ما تیمی از بازیکنان را در مقابل داشتیم که سالهاست کنار هم بازی میکنند ،چه در باشگاه چه در تیم ملی‌ ،جام بردند و بسیار هماهنگ هستند ؛ من قبل از بازی می‌دانستم که آنها قوی هستند ولی‌ در طول بازی متوجه شدم که آنها خیلی‌ خیلی‌ قوی هستند و ما برای قوی تر شدن احتیاج به زمان داریم.

ویالی هم صحبت‌های بوفون را تائید کرد و نبود ویدال را هم در نتیجه نگرفتن در بازی برگشت بی‌ تاثیر ندانست. درست مثلِ کنته که گفت ما هر آنچه می‌توانستیم و از دستمان بر می‌‌آمد درون زمین گذاشتیم ولی‌ تقریبا غلبه با این تیم برابر بایرن ممکن نبود.

او در مقابل سوالِ پائولو روسی , بزرگ مهاجمِ دهه ۸۰ ایتالیا که پرسید چه باید کرد که به آن سطح از فوتبال نزدیک شویم گفت : اول باید فاصله را سنجید و محاسبه کرد و بعد تلاش زیاد کرد ،مطمئنا با خرید یک یا دو بازیکن و در زمان کوتاه به آن سطح از فوتبال نمیرسیم ،ما در حالِ حاضر در مسیرِ پیشرفت هستیم ، سال پیش لیگ را بردیم امسال هم در مسیر قهرمانی هستیم،از آن مهم تر با گروهی از بازیکنان کار می‌کنیم که علاقه به پیشرفت دارند،باید صبر کرد و تلاش تا انتظار قهرمانی در اروپا را داشت !

در هر صورت داستان این فصلِ یووه در اروپا اینجا به پایان رسید و آنها باید برای حضور پر قدرت در فصلِ بعد آماده کنند و این بایرنی‌ها هستند که رویای قهرمانی را ادامه میدهند و امیدوار که پایان این فصلشان مانندِ فصلِ قبلِ شکستِ نه امید کننده در مقابل چلسی در فینال رقم نخورد.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×