رفتن به مطلب
Shahin X2

نرم افزار ترجمه متن به صورت آنلاین - QTranslate 4.1

پست های پیشنهاد شده

[align=CENTER] QTranslate_a.jpg[/align] [align=CENTER] [/align] با توجه به اینکه امروزه کامپیوتر در همه خانه ها و ادارات وجود دارد، کمتر کسی برای ترجمه به سراغ کتاب های دیکشنری میرود. و بیشتر افراد ترجیح میدهند ترجمه مورد نظر خود را توسط نرم افزارهای مترجم انجام دهند. قابلیت جستجوی سریع و ترجمه متن، از مهم ترین قابلیت های این نرم افزارهاست که باعث ارجحیت آن نسبت به کتاب های دیکشنری میشود.

 

 

نرم افزار QTranslate نیز یکی از این ابزارهای ترجمه است. این نرم افزار در واقع به عنوان یک رابط بین کاربر و سرورهای آنلاین ترجمه عمل میکند. فقط کافیست متن مورد نظر خود را در آن کپی کرده و زبان مبدا و مقصد را انتخاب کنید تا آن را برای شما ترجمه کند. البته برای کار با این نرم افزار باید به اینترنت متصل باشید.

 

 

 

[align=CENTER] QTranslate_b.jpg[/align] [align=CENTER] [/align] [align=CENTER] [/align] خبر خوب برای کاربران پارسی زبان این است که این نرم افزار امکان ترجمه از سایر زبان ها به پارسی، و همچنین ترجمه پارسی به سایر زبان ها را دارد.

 

 

نرم افزار QTranslate برای ترجمه متن، از سرورهای آنلاین ترجمه مثل Google Translate و Microsoft Translator کمک میگیرد. این نرم افزار همچنین امکان غلط یابی، تلفظ کامپیوتری، و ذخیره متن های ترجمه شده را دارا میباشد.

 

 

 

نسخه جدید این نرم افزار ترجمه متن، یعنی QTranslate 4.1 را دانلود کنید:

 

 

icon_disk.gifدانلود با حجم 821 کیلوبایت

 

key.gifپسورد فایل دانلود شده، www.sarzamindownload.com میباشد.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×