رفتن به مطلب
Negarita

★ღ☆ کـو تـاه، زیـبـا و عـاشـقـا نــه ☆ღ★

پست های پیشنهاد شده

گر مدیر بودم یکی از شرایط ثبت نام را عشق می گذاشتم اگر دبیر ریاضی بودم عشق را با عشق جمع می کردم اگر معمار بودم قصری از عشق می ساختم اگر سارق بودم فقط عشق می دزدیدم اگر بیمار بودم تنها شربتی که می نوشیدم فقط شربت عشق بود اگر درجه دار بودم فقط به عشق سلام می دادم اگر پلیس بودم هرگز عشق را جریمه نمی کردم اگر خلبان بودم در اسمان عشق پرواز می کردم اگر دبیر ورزش بودم به بچه ها می گفتم با عشق نرمش کنید اگر خواننده بودم فقط از عشق می خواندم اگر ناخدا بودم همیشه در ساحل عشق لنگر می انداختم اگر نجار بودم عشق را قاب می گرفتم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

زندگی چیست؟ زندگی مانند اتوبوس شلوغی است که جایی برای نشستن نیست و وقتی خلوت میشود و می خواهی بشینی راننده داد می زند پیاده شوید اخر خط است

لینک به ارسال

انقدر از زندگاني دلگير و دلسردم که روزي اگر بميرم مر گ خود را جشن مي گيرم زندگي شهد گلي است که زنبور زمانه مي مکدش انچه مي ماند عسل خاطره ها ست

لینک به ارسال

به چشمانت بياموز ؛که هرکس ارزش ديدن نداردبه دستانت بياموز ،که هرگل ارزش چيدن نداردبه قلبت بياموز که هر کس کنج آن جايي ندارد

لینک به ارسال

هميشه کسي رو انتخاب کن که اونقدر قلبش بزرگ باشه که نخواهي براي اينکه تو قلبش جا بگيري خودت رو کوچک نکني

لینک به ارسال

[JUSTIFY]اگه روزي شاد بودي، بلند نخند كه غم بيدار نشه و اگه يه روز غمگين بودي، آرام گريه كن تا شادي نااميد نشه اگر میدانستی که چقدر دوستت دارم هیچ گاه برای امدنت باران را بهانه نمی کردی رنگین کمان من [/JUSTIFY] [align=CENTER][/align] [JUSTIFY] [/JUSTIFY] [align=JUSTIFY]از کسی که دوستش داری ساده دست نکش. شايد ديگه هيچ کس رو مثل اون دوست نداشته باشی و از کسی هم که دوستت داره بی تفاوت عبور نکن .چون شايد هيچ وقت ،هيچ کس تو رو مثل اون دوست نداشته باشد

[/b][/align]

لینک به ارسال

بچه بودم فقط بلد بودم تا 10 بشمرم نهايت هر چيزي همين 10 تا بود از بابا بستني که مي خوا ستم10 مي خواستم مامانو 10 تا دوست داشتم خلا صه ته دنيا همين 10 تا بود و اين 10 تا خيلي قشنگ بود حالا نمي دونم که دنيا چقدره نهايت دوست داشتن چندتاست ده تا بستني هم کفافمو نمي ده خيلي هم طمعه کار شده ام اما مي خوام بگم دوستت دارم مي دوني چقدر؟ به اندازه همون ده تاي بچگي

لینک به ارسال

عشق نمي پرسه اهل کجايي ، فقط ميگه تو قلب من زندگي مي کني . عشق نمي پرسه چرا دور هستي فقط ميگه هميشه با من هستي . عشق نمي پرسه که دوستم داري فقط ميگه : دوستت دارم

لینک به ارسال

درشهرعشق قدم ميزدم گذرم افتادبه قبرستان عاشقان خيلي تعجب کردم تاچشم کارمي کردقبربودپيش خودم گفتم يعني اين قدرقلب شکسته وجودداره؟يکدفعه متوجه قلبي شدم که تازه خاک شده بودجلورفتم برگهاي روي قبرراکنارزدم که براش دعاکنم واي چي ميديدم باورم نميشه اون قلبه همون کسيه که چندساله پيش دله منو شکسته بود

لینک به ارسال

معرفت را باید از سیگار یاد بگیرید , با اینکه که میدونه بعد از اینکه تموم شد زیر پا لهش می کنی ولی بازم تا آخرش به پات می سوزه

لینک به ارسال

اگر ماه بودم به هر جا که بودم سراغ تو را از خدا مي گرفتم اگر سنگ بودم به هر جا که بودي سر رهگذار تو جا مي گرفتم اگر ماه بودي به صد ناز شايد شبي بر لب باممان مي نشستي اگر سنگ بودي به هر جا که بودم مرا مي شکستي، مي شکستي

لینک به ارسال

من از کجاي تو شروع شدم در امتداد لحظه اي که امتداد تو بود از درون تو گذشتم، در درون تو زاده شدم چون حوا که از دنده ي آدم بيرون آمد خودم را تنها يافتم ميان فاصله اي از خودم، تا سايه هاي تو *** غم هايم آشنا با من نفس مي کشند با حادثه هاي معمول از حوادث عبور مي کنند از فضاهاي رنگي به جستجوي بيرنگي آهنگ بي صداي بودن، بودم يا طنين ترانه اي در دور *** کلاه تو بزرگ بود و پر سايه و من و سبزهاي کوچک، در انتظار نور سوار بر خيالات خودم بودم که بادي وزيد و پلکهايم در افق گم شد با سکوت *** در چشمانت سؤالي بود نوري که از مردمکهايت مي ريخت پريدن پرنده اي از ميان پلکهايت در چشمانت سوال... و من که بي تفاوت از کنارت عبور کردم

لینک به ارسال

[align=CENTER]شدم ، من، عاشق ِ چـــــَشم ِ سیاهِــــت

الهـــــی من فدای روی ماهـــَت

ندونستی که من عاشق ترینم

تو رفتی و شدم مجنونِ راهـــَت[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER][align=CENTER]دلـــداده چشــــمان توام می دانی [/align][align=CENTER]

عمریست غزلخوان توام می دانی

بی من به مسلمانی خود ناز مکن

من نیـمه ایمــــان توام می دانی؟

.

.

.[/align][/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]یه جایی باید دست آدما را بکشی

نگه شون داری ..

صورتشون رو میون دستات محکم بگیری

بگی : ببین

من دوستت دارم .. نرو .. [/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]زندگي شهد گل است

ميخوردش زنبور زمان

آنچه مي ماند از آن

عسل خاطره هاست…[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]در عجبم

چرا جنازه ی کسانی که ادعا می کنند بدون ما می میرند

هر روز در اغوش این و ان پیدا می شود....!![/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]برفــــــ باشد !

باران ..

یا آفتاب

چتر نمی خواهمــــــــ !

بگو معنی لغاتــــــ را از نــ و بنویسنـــــ ــد ..!

" امنیتـــــــ " حصار دستــــــ های تــ و ستـــــــ ![/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]

[align=CENTER]هیچ رقیبی ندارم

جزء آیینه

که هر روز تو را نگاه میکند

او را هم شکست خواهم داد . . .[/align]

[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]يکي ميدونه دوسش داري، يکي نميدونه دوسش داري... بيچاره اوني که فکر مي کنه دوستش داري[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]عشـقتــ کــه کــور کــورانــه بـاشـد،

نــاخــودآگـــاه بـــازیچـــه دسـتـــ خــود میشــویـــ ... [/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]

[align=CENTER][align=CENTER]از ساعت متنفرم ![/align][align=CENTER]این اختراع غریب بشر که مدام ،[/align][align=CENTER]جای خالی حضورت را به رخ دلتنگی یادم می کشد!![/align][/align]

[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]راه فراموشی،

به آتش سپردن خاطره ها و یادگار ها نیست.

آنقدر نامت را به زبان می رانم،

آنقدر یادت را در ذهن می پیچانم،

تا هرز شوی...!

[/align]

لینک به ارسال