رفتن به مطلب
Negarita

★ღ☆ کـو تـاه، زیـبـا و عـاشـقـا نــه ☆ღ★

پست های پیشنهاد شده

[align=CENTER]اسمان ارام شب ارام روح او رنجيده قلب او بيمار است بس كه اين دور و زمان بد عهد است كاش ميشد تن رنجورش را به بالي اراست و در اين ابي مواج رهايش ساخت. [/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[align=CENTER]وقتي دلم برات تنگ ميشه ميرم پشت ابر ها و گریه می کنم و زار میزنم.

پس هر وقت بارون رو دیدی یادت باشه که دلم برات تنگ شده.[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]کیه که آخر دیوونگیه واسه چشات

کیه جز من که میمیره برای لحن خنده هات

کی برات قصه میگه شبا که خوابت نمیبره

کیه پا به پات میاد وقتی که بارون میگیره

کیه وقتی تشنته تو ابرا بلوا میکنه

اگه یه جرعه بخوای کویر و دریا میکنه

یه شب موی تو رو به صد تا مهتاب نمیده

خودش میسوزه اما تن به سایه و آب نمیده

اون منم که عاشقونه شعر چشمات و میگفتم [/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]وقتي يك دختر حرفي نميزند ميليونها فكر در سرش مي گذرد وقتي يك دختربحث نميكند عميقا مشغول فكر كردن است وقتي يك دختربا چشماني پر از سوال به تو نگاه ميكند يعني نميداند تو تا چند وقت ديگر با او خواهي بود وقتي يك دختر بعد از چند لحظه در جواب احوالپرسي تو مي گويد:خوبم يعني اصلا حال خوبي ندارد وقتي يك دختر به تو خيره مي شود شگفت زده شده كه به چه دليل دروغ مي گويي وقتي يك دختر سرش را روي سينه تو مي گذارد آرزو ميكند براي هميشه مال او باشي [/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]دوری ز من و ز دوریت میسوزم[/align] [align=CENTER]نزدیک منی از اتشت میترسم[/align] [align=CENTER]اخر چه کنم چه خاکی بر سر ریزم[/align] [align=CENTER]از دیدن و از ندیدنت میسوزم[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه ؟ لبخندی که بی اراده رو لبهای یک عاشق نقش می بنده تا در نهایت سکوت فریاد بزنه : دوستت دارم[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]با ديدگاني گريان شانه هايي خسته و دستاني لرزان..آمدنت را به انتظار نشسته ام.

باشد تا به ياري شانه هاي مهربانت..خيل خستگيهايم را زمين بگذارم....[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]هميشه با بدست آوردن اون كسي كه دوستش داري نمي توني صاحبش بشي ، گاهي وقتا لازم هست كه ازش بگذري تا بتوني صاحبش بشي ، همه ما با اراده به دنيا مي آييم با حيرت زندگي ميكنيم و با حسرت ميميريم اين است مفهوم زندگي كردن ، پس هرگز به خاطر غمهايت گريه مكن و مگذار اين زمين پست شنونده آواي غمگين دلت باشدافسوس...آن زمان كه بايد دوست بداريم كوتاهي ميكنيم آن زمان كه دوستمان دارند لجبازي ميكنيم و بعد...براي آنچه از دست رفته آه مي كشيم [/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]دل بيتاب من با ديدنت آرام مي گيرد اگر دوري زآغوشم نگاهم كام مي گيرد مرا گر مست مي خواهي نگاهت را مگير از من شب و شمع بود و من بودم و غم شب رفت و شمع سوخت و من ماندم و غم [/align]

لینک به ارسال

گل عشق تو هستم شبنمم باش

دلم دنياي زخمه مرحمم باش

زدرد بي كسي قلبم شكسته

به شهربي كسی ها همدمم باش

لینک به ارسال

[align=LEFT]I always think of you, but I always fail to know the reason why. Is there

something else I should know about you? But there is one thing that I know

is true. That life will always be sad without you.

[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER] آمدم تا که تو را مست و گرفتار کنم [/align] [align=CENTER]

آن دل غمزده را محرم اسرار کنم [/align] [align=CENTER]

آمدم تا که سلامی به تو ای نور کنم[/align] [align=CENTER]

غم و محنت همه را از دل تو دور کنم [align=CENTER][/align] [align=CENTER]گر چه دیر آمده ام لیک همان هم زود است[/align][/align] [align=CENTER]

بودنم در بر دلبر همه دم پر سود است [/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]قلب خودمم شكسته به خاطر همين قلبهاي شكسته رو دوست دارم من قلبمو نمي فروشم قلب شكسته جمع مي كنم [/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]دریا رو دوست دارم ولی از امواجش می ترسم

بهار را دوست دارم ولی از تاریکی اش می ترسم

شمعی از جنس تو را دوست دارم ولی از آب شدنش می ترسم [/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]من از طرح نگاه تو اميد مبهمي دارم نگاهت را نگير از من كه با آن عالمي دارم اگر دورم ز ديدارت دليل بي وفايي نيست وفا آن ست كه نامت را نهاني زير لب دارم [/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER] عشق یعنی...! عشق یعنی مستی و دیوانگی عشق یعنی با جهان بیگانگی عشق یعنی شب نخفتن تا سحر عشق یعنی سجده با چشمان تر عشق یعنی سر به دار آویختن عشق یعنی اشک حسرت ریختن عشق یعنی درجهان رسوا شدن عشق یعنی سست و بی پروا شدن عشق یعنی سوختن با ساختن عشق یعنی زندگی را باختن....[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER] آرزو دارم شبي عاشق شوي. آرزو دارم بفهمي درد را. تلخي برخوردهاي سرد را. مي رسد روزي که بي من لحظه ها را سر کني. مي رسد روزي که مرگ عشق را باور کني. مي رسد روزي که شبها در کنار عکس من نامه هاي کهنه ام را مو به مو از بر کني...[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]برای عشق تمنا كن ولي خار نشو. براي عشق قبول كن ولي غرورتت را از دست نده . براي عشق گريه كن ولي به كسي نگو. براي عشق مثل شمع بسوز ولي نگذار پروانه ببينه. براي عشق پيمان ببند ولي پيمان نشكن . براي عشق جون خودتو بده ولي جون كسي رو نگير . براي عشق وصال كن ولي فرار نكن . براي عشق زندگي كن ولي عاشقونه زندگي كن . براي عشق بمير ولي كسي رو نكش . براي عشق خودت باش ولي خوب باش............ [/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]آره... چه صبور و چه آرام است دريا .اي كاش من هم دريا بودم...

کاشکی اون لحظه آخر ، اشکامو تو دیده بودی

که شاید دلت می سوختو حالا تو نرفته بودی[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]نخ داخل شمع از شمع پرسيد : چرا وقتي من ميسوزم تو آب ميشي..؟شمع جواب داد مگه ميشه کسي که تو قلبمه بسوزه و من اشک نريزم [/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]نه آنچنان عاشق باش که هيچ چيز را نبيني، نه آنقدر ببين که هرگزعاشق نشوي [/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]مرگ آن نيست که در قبر سياه دفن شوم مرگ آن است که از خاطر تو با همه ي خاطره ها محو شوم [/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]نه آنچنان عاشق باش که هيچ چيز را نبيني، نه آنقدر ببين که هرگزعاشق نشوي [/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]عشق چيست ؟ عشق رايحه شناخت خويشتن خويش است .

وقتي لبريز مي شوي از حقيقت خود- كه همان خداست – آن گاه سهيم مي شوي خود را با ديگران

وقتي مي فهمي كه از هستي جدا نيستي .

آنگاه عاشق مي شوي.[/align]

لینک به ارسال

[align=CENTER]عشق مثل آب مي ماند كه مي تواني درون دست خودت پنهانش كني.ولي بعد كه دستت را باز مي كني.مي بيني نيست!قطره قطره چكيده.بي آنكه بفهمي.اما دستت نمناک خاطره است [/align]

لینک به ارسال

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنید

ورود به حساب کاربری