کلمات کلیدی: خداوندا,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
•``: خداوندا . . . •``:
نویسنده پیام
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

اعتبار: 129
ارسال: #1
Heart •``: خداوندا . . . •``:
خداوندا به من توفيقي ده که فقط يک روز بنده مخلص تو باشم که مي دانم حتي ساعتي اين چنين بودن بس دشوار است.

خدايا يا مهر آنان را که در دلشان بر من محبتي نيست از دلم بيرون کن يا به من صبري ده که کساني را که دوستم ندارم دوست داشته باشم.

خدايا سينه ام را چنان بگشاي که درد هاي تمام عالم را در آن جاي دهم. حتي درد محکوم شدن به گناه هاي ناکرده ام را.

خدايا به من ذره اي از رحمت بيکرانت را ببخش تا بتوانم آنانکه محبتم را تقديمشان کردم و تحقير شدم ، آنان که دوستشان داشتم و دشمنم داشتند و آنان که درحقم ظلم کرده اند را ببخشم.

خداوندا دستانم خالي اند و دلم غرق در آمال . يا به قدرت بيکرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را از آرزوهاي دست نيافتي خالي کن.
[b]

خدايا مي دانم که نادانم به ذره اي از علم بيکرانت دانايم کن.

بارالها زبانم در ستايش تو قاصر است به من زباني عطا کن تا گوشه اي اندک از رحمت بيکرانت را سپاس گويم.

خداوندا راه گم کرده ام ، هدايتم کن.

خدايا قلبم را از تمام کينه ها پاک کن که غير از تو کسي را بر اين کار قادر نيست.

خدايا شکم را به باور ، باورم را به ايمان و ايمانم را به يقين مبدل فرما.

خداوندا به من صبري ده که بر سيلي دشمنان بخندم و با خنجرهاي دوستان به رقص آيم.

خدايا شرکم را به يکتاييت ، ضعفم را به قدرتت، جهلم را به علمت، حماقتم را به حکمتت، گناهانم را به رحمتت، عصيانم را به عزتت، تيرگي دلم را به نورت، بي حرمتي هايم را به قداستت، تنگ دستي و بخلم را به کرمت و ناسپاسي ام را به لطفت ببخش.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 12-11-2011 01:59 PM، توسط Negarita.)
12-11-2011 01:58 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #2
RE: •``: خداوندا . . . •``:
بارالها !!!
مرا از حکمتی که گریه نمی آورد
فلسفه ای که نمی خنداند
و عظمتی که در برابر کودکان ، سر خم نمی کند
دور نگهدار......... آمین
12-11-2011 01:59 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #3
خدایم صدایت میزنم بشنو صدایم

شکنجه گاه این دنیا چه آیم

به جرم زندگی این شد سزایم

آه ای خدایم بشنو صدایم

مرا بگذار با این ماجرایم

نمیپرسم چرا این شد سزایم

آه ای خدایم بشنو صدایم

گلویم مانده از فریادو فریاد

نداردکس غم مرگ صدارا

الهی درشب قبرم بسوزان

ولی محتاج نامردان مگردان

عطا کن دست بخشش همتم را

خجل از روی محتاجان مگردان

الهی کیفرم را میپذیرم

که از توذات خود را پس بگیرم

کمک کن تا که با ناحق نسازم

برای عشق وآزادی بمیرم
12-11-2011 02:00 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #4
خدايا:

من گمشده ي درياي متلاطم روزگارم و تو بزرگواري! پس اي خدا! هيچ مي داني كه بزرگوار آن است كه گمشده اي را به مقصد برساند ؟ تا ابد محتاج ياري تو ، رحمت تو ، توجّه تو ، عشق تو ، گذشت تو ، عفو تو ، مهرباني تو ، و در يك كلام ... محتــــــــــــــاج تـــــــــوام

Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #5
الهی!

تو مارا ضعیف خواندی

از ضعیف چه آید جز خطا؟

و مارا جاهل خواندی!

و از جاهل چه آید جز جفا؟

و تو خداوندی کریم . لطیف!

از کریم و لطیف چه سزد؟

جز از کرم و وفا وبخشیدن عطا.
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #6
خداوندا…
مرا در مقابل بندگان سياهت پناه ده.

خداوندا…

لجوجان بر لجاجت در عناد با پاكي را كيفر كن و لجوجان و عاندين را هدايت فرما.

خداوندا…

درخشندگي زرين بودنت را بر من بازتاب.

خداوندا…

كدورت منش طماعان به اقليم الوهيت را به ايشان باز گردان.

خداوندا…

گوش بندگان پاكت را به نجواي بدآهنگ ديو صفتان، ناشنوا گردان.
12-11-2011 02:01 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #7
خدايا وقتي تنها هستم و احساس نا اميدي ميكنم
نگذار تا قلب دردمندم فراموش كند كه تو دعاهايش را ميشنوي
به من ياداوري كن كه عليرغم تمام پيروزي ها و شكستها
مادامي كه به تو ايمان داشته باشم
اميدواري نيز با من همراه خواهد بود.
12-11-2011 02:01 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #8
خداوندا! اگر بخواهم آنچه در ذهن دارم با تو بگويم، هزاران جلد کتاب مي شود ولي آنچه در دل دارم يک جمله بيش نيست: دوستت دارم
12-11-2011 02:02 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #9
خداوندا مرا وسیله ی صلح خود قرار ده
آنجا که کین است بادا که عشق آورم
آنجا که تقصیر است بادا که بخشایش آورم
آنجا که تفرقه است بادا که یکرنگی آورم
آنجا که خطاست بادا که راستی آورم
آنجا که شک است بادا که ایمان آورم
آنجا که نومیدی است بادا که امید آورم
آنجا که ظلمات است بادا که نور آورم
آنجا که غمناکی است بادا که شادی آورم
خداوندا بادا که بیشتر در پی تسلی دادن باشم تا تسلی یافتن
در پی فهمیدن باشم تا فهمیده شدن
در پی دوست داشتن باشم تا دوست داشته شدن
چه با دادن است که میگیریم
با فراموش کردن خویش است که خویشتن را باز میابیم
با بخشودن است که بخشایش به کف می آوریم
و با مردن است که به زندگی برانگیخته میشویم
12-11-2011 02:02 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #10
خدايا روزهاي ما را به روزي که نيامده مسپار،بگذار تا لحظه ها را به اميد آمدن ساعتي هدر ندهيم.

سالهاست که به دنبال اين و آنيم و بهانه اين کس و آن کار را مي گيريم ،خدايا همه از اين است که چيزي در چنته مان نيست، ما را دروني کن، بگذار تا باد استغنا بوزد و اين کلمه مقدس« نه» راحت در دهانمان بچرخد.

اي عزيز دگرگون کننده قلبها، ما را به لذت شهودي ناب، بوييدن گل ياسي در دور ،به تپشي از عشق برسان.

معشوق بزرگ ، ما را در عشق ورزيدن حقير مکن ،دلمان را به کسي ده که دل به ما داده با شد.
خدايا آزادي دروني است،اگر از درو نمان آزاد شويم آن بيرون هم خبري از استبداد نيست ،اين درون را
چا ره اي کن.

خدايا سال پيش را با اين اميد آغاز کردم که خا نه اي داشته با شم و خلوتي دلخواسته حالا آن خا نه هست اما خلو تش تنهايي است و درد ش تمام وجودم را مي لرزاند،بيا واين تنهايي را به پاي حضوري ناب پرپر کن.

مهر با نترين ما را به داغ کسي منشان، دراين سال هنوز آماده نيستيم ،زمين را بگو که فرصت دهد و نلرزد ما تنها اميد مان اين است که حفظمان کني مي بيني که نا توانيم .

خوب و بد اي حقيقت دوست داشتني، طوري به هم آميخته که نمي توان دستي به گناه و بدي نيالود ، خدايا وقتي پرهيز نمي ماند تو بمان.

مهر بان ، خسته ام نوازشم کن تشنه ام سيرابم کن و بگذار اگر با ز هم با اين همه خوبي که کردي بد کردم برگردم . . .

بازگشت را از من مگير
12-11-2011 02:03 PM
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | اتوماسیون پزشکی | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | اندروید سه | مجله کامپیوتری | تم کد | مجله اینترنتی وبدون | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سایت پزشکی دکتر طب | فرتکست | مجله پزشکی نت سلامت | کافه ایرونی | مجله خندانک | مجله اینترنتی فان استار | مجله من | مجله اینترنتی دونیمه | مجله اینترنتی بردیا | فاینال مد | فرهنگیا | نامبروان | جان نو | مگفر | مجله 24 | نیمچه | تک پدیا | آیناز وب | مطالب بیست | میهن اسکای | نیک آنلاین | شینار | وطنی ها | طب جدید | هوای تازه | آاقای گل | برترین مطالب | دایی رضا | فارس پدیا | آجودانیه | چارشنبه | فانیفا | قارپوز | گوهرمند | گل بهار | جهان من | جوان امروز | کالچر | مه آذین | مجله سبز | مگناب | دنیای نت | نیک اندیشه | نیکاندوست | نیک پاتوق | ازبک | پارمینو | پیک آبی | پورتال من | راز آلود | روسپید | رشد نگر | رویای زندگی | شورانگیز | سیمای وب | نتیها | تاپکده | وب دوستان | ویکی وان | یکناز | زرچوب | زردقناری | عصرطلایی | فرتورز | آموزش گیتار | مایادانلود | | دکتر CMS | سایت آموزش گیتار | رایان درمان | پارسیان گشت | ایران کافه | گیتی بوک | مجله فراتوریسم | فراتوریسم | دکتر آسان دنت | آسان دنت | مجله گردشگری افراگشت | افراگشت | هشت گام | فرکافی | میهن تاج | مجله پزشکی رایان درمان | موج سینما | تیزباد | برفانک | کافه داران | کینگ دانلود | هتل آپارتمان مشهد