• 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۲۰ ساعت تلاش آتش نشان ها برای نجات ۶ كارگر مدفون در زیر آوار
ارسال: #1
Iran 


بر اثر ریزش یك ساختمان در حال احداث در یكی از محله های تبریز به رغم تلاش ۲۰ ساعته آتش نشان ها، و نجات ۲ نفر ، ۳ كارگر جان باختند، اما از سرنوشت یك كارگر دیگر مدفون شده زیر آوار خبری نیست.

به گزارش «جام جم» از تبریز، انوشیروان كرمانی نژاد ، مدیرعامل سازمان آتش نشانی تبریز عصر دیروز با اعلام این خبر گفت: حوالی ظهر دیروز ماموران آتش نشانی با اطلاع از حادثه ریزش یك ساختمان ۵ طبقه در حال احداث در خیابان بهار، كوی بیدوز عازم محل حادثه شدند.

ماموران مشاهده كردند ساختمان بتونی در حال احداث به دلیل سست بودن بنا ریزش كرده و عده ای از كارگران كه در این محل مشغول به كار بوده اند، در زیر آوار مدفون شده اند.

وی افزود: به دلیل وسعت خرابی ۴ ایستگاه آتش نشانی نیز به محل اعزام شدند و در دقایق اولیه ۲ نفر از مصدومان را از زیر آوار خارج كردند.

مدیرعامل آتش نشانی تصریح كرد: پس از ۲۰ ساعت تلاش آتش نشان ها در میان انبوه بتون و كلاف پیچیده میلگردها، اجساد ۳ نفر از كارگران از زیر آوار خارج و با دستور قضایی به پزشكی قانونی منتقل شد.

رئیس سازمان آتش نشانی خاطرنشان كرد: در حال حاضر تلاش امدادگران (تا لحظه تنظیم خبر) برای یافتن كارگری كه از سرنوشت او اطلاعی در دست نیست، ادامه دارد.

بنابراین گزارش، ۳ روز پیش نیز هنگام گودبرداری در یك ساختمان در حال احداث در تبریز براثر ریزش آوار ۲ كارگر جان باختند و ۳ كارگر دیگر مصدوم شدند.

این حادثه در محدوده ایستگاه شماره ۲ راه آهن رخ داد و با حضور بموقع آتش نشان ها ۳ كارگر جوان كه در یك قدمی مرگ قرار داشتند، نجات یافتند.

كارشناسان علت حادثه را گـودبرداری غیراصـــولی و عدم مهاربندی دیواره های جانبی اعلام كردند.

هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان