کلمات کلیدی: پناهی, برخی, جای, خدمت, به, كاراته, خیانت, می, كنند,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پناهی: برخی به جای خدمت به كاراته خیانت می كنند
نویسنده پیام
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

اعتبار: 9
ارسال: #1
پناهی: برخی به جای خدمت به كاراته خیانت می كنند
[تصویر:  blank.gif]
رییس پیشین فدراسیون كاراته با گلایه از حاشیه سازی هایی كه در زمان ریاست وی وجود داشت، گفت: برخی ها به جای خدمت به كاراته ایران به این رشته خیانت می كنند.
هموطن آنلاین -'سیدعباس احمدپناهی' روز یكشنبه در گفت وگو با ایرنا، خاطرنشان كرد: زمانی كه ریاست فدراسیون را برعهده داشتم، برخی دوستان به روش های مختلف به حاشیه سازی می پرداختند.
وی ادامه داد: این افراد كه در مجمع انتخاباتی رای كافی نیاوردند، هیچگونه همكاری با فدراسیون و كاراته كشور نداشتند. چراكه ما در فدراسیون قانونمند حركت می كردیم و عادت نداشتیم به فردی خدمات بیهوده بدهیم.
پناهی در مورد اختلافات با سمندر رییس ایرانی و اسبق غرب آسیا، اظهار داشت: در ابتدای ریاستم به سمندر اعلام كردم كه با حضور در فدراسیون ایران فعالیت های غرب آسیا [تصویر:  corner_right.gif] [تصویر:  corner_h_top.gif] [تصویر:  corner_soutitr.gif]
" رییس سابق فدراسیون كاراته اظهار داشت: اعضای غرب آسیا به این نتیجه رسیدند كه در طول پنج سال حركت مثبتی در این منطقه انجام نشده و باید تغییراتی انجام شود... "
را گسترش بدهد كه ایشان علاقه ای از خود نشان نداد.
وی با اشاره به اینكه در ماجرای كنار گذاشتن سمندر از ریاست غرب آسیا مقصر نبوده است، عنوان كرد: زمانی كه قرار بود ایشان بركنار شود با اعتراض به این تصمیم جلسه را ترك كردم و حتی به اطلاع سمندر رساندم كه با سربرگ غرب آسیا اعتراضی را برای من ارسال كند تا در جلسه مطرح شود اما متاسفانه این كار را هم انجام نداد.
رییس سابق فدراسیون كاراته اظهار داشت: اعضای غرب آسیا به این نتیجه رسیدند كه در طول پنج سال حركت مثبتی در این منطقه انجام نشده و باید تغییراتی انجام شود.
وی گفت: گمان می برم برخی از دوستان علاقه ای به دیدن موفقیت های كاراته نداشتند و به دنبال حاشیه سازی بودند. ما در فدراسیون با رایزنی های مختلف مجوز حضور حجاب بانوان را كسب كردیم و به آرزوی دیرینه آنها پایان دادیم اما بازهم صحبت های بیهوده ای در مورد آن مطرح می شد.
پناهی گفت: بارها از سوی جامعه كاراته اعلام شد كه ایران باید صاحب كرسی آسیایی باشد و زمانی كه من در انتخابات شركت كردم و به این مهم رسیدم این كرسی را تشریفاتی دانستند. فكر می كنم اگر سمندر به این كرسی می رسید مهم بود، اما با موفقیتم من بی ارزش شد.
وی در مورد صحبت های سمندر كه عنوان كرده بود با كنار رفتن پناهی از ریاست فدراسیون كاراته ایران، رییس جدید به طور مستقیم وارد هیات رئیسه می شود گفت: بهتر است دوستان ابتدا اساسنامه را مطالعه و سپس اظهار نظر كنند. زمانی كه سمندر در زمان ریاست كتیرایی از هیات رئیسه
" در 21 ماه زمان حضورم در فدراسیون برنامه های مختلفی داشتم و تلاش زیادی انجام دادم و گمان می برم تا حدود زیادی موفق بودم، اما اگر این حاشیه ها نبود به موفقیت های بسیار بیشتری می رسیدیم... "
آسیا كنار رفت یك قزاقستانی جانشین وی شد.
وی عنوان كرد: در مسابقات جهانی فنلاند كه تیم ایران موفقیت های زیادی كسب كرد، دلیل آن ثمره 15 سال مدیریت و تلاش ناظریان بود كه سمندر می خواهد آن را به نام خود ثبت كند.
پناهی خاطرنشان كرد: نتیجه و ثمره ریاست سمندر در فدراسیون چه چیزی بود و ایشان كدام تیم ملی قدرتمند را به بهزاد كتیرایی، علیرضا آهی و در نهایت من تحویل داد. چراكه ما به دلیل ضعف تیم ملی از همان ابتدا در فدراسیون به دنبال پشتوانه سازی بودیم و موفق هم عمل كردیم.
وی در مورد صحبت برخی اهالی كاراته كه صحبت های خود را خدمت به كاراته عنوان كرده اند، افزود: حاشیه سازی برای رییس فدراسیون خدمت تلقی نمی شود و در واقع خیانت است. انسان هایی كه در ورزش هستند نباید با حاشیه سازی و اعمال مختلف به دنبال پست باشند.
وی گفت: در 21 ماه زمان حضورم در فدراسیون برنامه های مختلفی داشتم و تلاش زیادی انجام دادم و گمان می برم تا حدود زیادی موفق بودم، اما اگر این حاشیه ها نبود به موفقیت های بسیار بیشتری می رسیدیم.
پناهی در مورد اعتراضاتی كه در خصوص اهدای دان 8 و 9 به اساتید كاراته مطرح می شود، گفت: ما پس از بررسی و با موافقت فدراسیون جهانی دان صادر كردیم، ضمن اینكه اعضای كمیته فنی نفرات مدنظر را مشخص كردند و حالا نمی دانم چرا حرف و امضای خود را هم قبول ندارند.
وی ادامه داد: دوستان اعلام كردند كه با صدور دان 9 به كاراته كشور خیانت كردم اما به نظرم اگر دان 9 را به آنها می دادم شرایط فرق می كرد و آدم خوبی می شدم.
پناهی با اشاره به حضور تیم ملی ایران در مسابقات آسیایی و جهانی گفت: با اعزام تیم اصلی به مسابقات جهانی و ذخیره به آسیایی مخالفت
" مسعود پرویز چند سال عضو تیم جوانان و امید بود و مدال های مختلفی گرفت اما حالا می گویند وی صغرسنی است و به طور واضح این صحبت ها تنها حاشیه سازی برای فدراسیون بود... "
كردم چراكه اگر این مساله عملی می شد تیم دوم ما گرایش سبكی و فامیلی پیدا می كرد.
وی در خصوص استعفای جمشید سلیمی از كمیته فنی گفت: ایشان استعفا داد چون می خواست در حكم های ارایه شده امضای یكی از اعضای كمیته فنی باشد، اما من موافقت نكردم، چراكه قانون را زیر پا نمی گذارم.
پناهی اظهار داشت: مسعود پرویز چند سال عضو تیم جوانان و امید بود و مدال های مختلفی گرفت اما حالا می گویند وی صغرسنی است و به طور واضح این صحبت ها تنها حاشیه سازی برای فدراسیون بود.
وی با اشاره به بازگشت 'محسن آشوری' به فدراسیون كاراته گفت: من وی را به عنوان یك مدیر توانمند قبول داشتم و خواستار حضورش در فدراسیون بودم اما آقایان مخالفت كردند اما حالا با وی مشكلی ندارند.
وی در خصوص انتخاب' محمدصادق فرجی' به عنوان سرپرست فدراسیون كاراته گفت: وی از مدیران توانای ورزش كشور است و از جامعه رزمی تلقی می شود و برایش آرزوی موفقیت دارم و بسیار خوشحالم كه آشوری را به عنوان دبیر در كنار خود قرار داد.
پناهی با اشاره به مدیریت 21 ماهه خود در فدراسیون گفت: در این مدت واقعا اذیت شدم، چراكه همواره برایم حاشیه سازی كردند و حتی مرا ممنوع الخروج هم می دانستند.
وی ادامه داد: برایم بسیار عجیب بود كه نایب رئیسم در فدراسیون، شهادت دروغی علیه من داد، با این حال وجدانم راحت است و امیدوارم دیگران هم راحت باشند.
پناهی عنوان كرد: به سرپرست جدید فدراسیون گفتم كه اگر كمكی خواست انجام خواهم داد و در غیر اینصورت با این ورزش خداحافظی می كنم. چراكه همچون برخی از جامعه كاراته برای رسیدن به پست های مختلف توطئه نمی كنم .
09-11-2011 03:13 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | هتل آپارتمان مشهد | ترجمه تخصصی | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | اتوماسیون پزشکی | کنکور آسان است | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | سایت پزشکی دکتر طب | خرید گیفت کارت | مدرن بوک | تولید کننده روغن زیتون ماشین آلات صنایع غذایی تولید کننده جعبه و کارتن تولید کننده ادویه