خرید بک لینک ویکیوز

کلمات کلیدی: پروين, مربي, خارجي, به, ماه, زمان, نياز, دارد,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروين: مربي خارجي به 4 ماه زمان نياز دارد
نویسنده پیام
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

اعتبار: 9
ارسال: #1
پروين: مربي خارجي به 4 ماه زمان نياز دارد
[color=#000]مدير تيم فوتبال پرسپوليس با تاکيد بر اينکه استيلي به کارش ادامه مي‌دهد گفت: اگر مربي خارجي بيايد به ? ماه زمان نياز دارد.
[/color]
[تصویر:  00005518.jpg]
[color=#000]
علی پروین در مورد اضافه شدن احمدرضا عابدزاده و کریم باقری به کادر فنی پرسپولیس گفت: فکر کردیم استیلی کمی در کادر فنی تنهاست و تصمیم گرفتیم باقری و عابدزاده اضافه شوند تا بار فنی نیمکت سنگین‌تر شود.

وی در مورد سمتی که باقری در تیم خواهد گرفت، با توجه به اینکه او دوست ندارد مربی شود، عنوان کرد:‌ باقری می‌خواهد حضور داشته باشد و به استیلی کمک کند. او نکات فنی خوبی می‌داند که بتواند به بازیکنان بیاموزد اما نظر نهایی هفته آینده اعلام می‌شود.

پروین در مورد اینکه گفته شده سعید عزیزیان، مربی دروازه‌بانان پرسپولیس با نظر وی از این تیم کنار گذاشته شده گفت: او شاگرد خوب من بود و اگر می‌خواهد بماند او را نگه می‌داریم اما با استیلی صحبت کرد که دوست ندارد بماند. ما می‌خواهیم او را حفظ کنیم اما خودش باید تصمیم بگیرد که می‌خواهد بماند یا برود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شیث رضایی و محمد نصرتی گفت: سه چهار روز پیش حرف‌هایم را زده‌ام و این کار را باز هم محکوم می‌کنم. از ۷۰ میلیون ایرانی کسی این کار را تأیید نمی‌کند اما این طور هم نباید با آنها برخورد شود. هر رسانه‌ای را که می‌بینم به این دو بازیکن حمله کردند و در دنیا هم این خبر پیچیده است.

وی تأکید کرد: رضایی و نصرتی از لحاظ روحی خراب شدند. بعد از گل بازیکنان شادی می‌کنند و این اتفاق ممکن است بیفتد اما باید آنها بیشتر جوانب را در نظر می‌گرفتند.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: در حال حاضر بچه‌های کوچک هم جویای این قضیه هستند و به نظرم نباید به آن دامن زد. باشگاه پرسپولیس بعد از ۴۸ ساعت با این دو بازیکن برخورد کرد اما به نظر شما صلاح هست که با آنها چنین برخورد تندی شود؟ دوست ندارم حاشیه‌ای صحبت کنم. شیث ۵ ماه بود که سرش در کار خودش بود و حاشیه‌ای نداشت.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت:‌ علیپور و عزیز محمدی بلافاصله پس از این اتفاق اعلام کردند که این دو بازیکن سال آینده نمی‌توانند قرارداد ببندند اما یک سؤال دارم و آن اینکه امسال چه ربطی به فصل آینده دارد؟

وی در پاسخ به این سؤال که چرا زمان شما از این حرکات اتفاق نمی‌افتاد، گفت: دایی، پروین، محمدخانی و خیلی از بزرگان در پرسپولیس توپ زدند اما آنها اصلاً به دنبال این حرکات نبودند.
عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس ادامه داد: داداشی را چه کسی کشت؟ یک نوجوان ۱۸ ساله، اما پس از آن چه اتفاقی افتاد. این دو بازیکن هم اشتباه کرده‌اند اما آیا این برخوردها با آنها درست بود؟ کمی باید برخوردها منطقی‌تر باشد. علی اکبریان که یکی از بهترین بازیکنان بود حالا چه بلایی سرش آمده است؟ ۱۰۰ نفر از این افراد در کوچه و خیابان هستند که نمی‌توانم نام آنها را اعلام کند. خدا بیامرزد حاج‌آقا کافی را که به من می‌گفت اگر نصیحت کردی کسی گوش نکرد آنقدر تکرار کن که سرانجام گوش شنوایی پیدا شود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این دو بازیکن باید از خودشان دفاع کنند و قصاص قبل از جنایت هم درست نیست.

پروین در مورد شایعه‌های رفتن استیلی و حضور مربی خارجی عنوان کرد: قرار شد پشت درهای بسته جلسه‌ای بگذاریم و دیگر هیچ‌چیزی به بیرون درز نکند. مربی خارجی اگر بیاید ۴ ماه زمان نیاز دارد که همه چیز را بفهمد و با بازیکنان ارتباط برقرار کند. اگر ما پنجم و ششم شویم چه اتفاقی می‌افتد. مربی خارجی آن وقت می‌گوید که من آشنا نبودم و یا تیم را خودم نبسته بودم. قرار نیست به استیلی بگوییم که یک هفته هستی یا یک هفته نیستی. او کارش را می‌کند و اگر در ۴ بازی آینده ۱۰ امتیاز بگیریم وضعیت‌مان بهتر خواهد شد.

وی در مورد برتری یک بر صفر مقابل ناسیونال پاراگوئه در تورنمنت جام ولایت اظهار داشت: ذخیره‌های پرسپولیس تمرین‌های خوبی انجام دادند و نتیجه خوبی گرفتند. به نظر من این بازی‌ها هم می‌توانست در زمان بهتری برگزار شود.
[/color]
04-11-2011 06:49 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | خرید هاست | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | فروش جوجه بوقلمون |   تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | مدرن بوک | لوازم ارایشی | مشاوره کنکور | باربری تهران | خرید گیفت کارت پلی استیشن | طراحی بنر | رژیم لاغری | شلوارک لاغری هات شیپر
خرید vpn

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید