امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وزارت خارجه با هماهنگی دستگاه قضایی باغ قلهك را از انگلیس پس بگیرد
#
[تصویر:  BlueDot.gif]
بسیج دانشجویی 312 دانشگاه كشور :

تهران- بسیج دانشجویی 312 دانشگاه كشور با صدور بیانیه ای اعلام كردند: وزارت امور خارجه با هماهنگی دستگاه قضایی در اسرع وقت نسبت به بازپس گیری باغ قلهك و ساختمان لانه جاسوسی از چنگال انگلیسی ها اقدام عاجل كند.
[تصویر:  T30695813-2017013.jpg]
به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی بسیج مستضعفین، بسیج دانشجویی 312 دانشگاه كشور با صدور بیانیه ای از تعطیلی سفارت انگلیس در ایران حمایت كردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است:

جنبش دانشجویی ایران از بدو آغاز شكل گیری خود به رغم برخی تفاوت ها،استكبار ستیزی، عدالت خواهی، استقلال طلبی، ظلم ستیزی و آرمان خواهی را در صدر اولویت های خود قرار داده است.

حماسه آفرینی های دانشجویان این سامان در 16 آذر 1332، روزهای پر خاطره بهمن 1357، 13آبان 1358 و جنگ تحمیلی هیچ گاه از ذهن ها پاك نخواهد شد.

این بار نیز فرزندان ایران اسلامی با درك موقعیت حساس موجود و به منظور دفاع از شرافت و پایان دخالت های رژیم انگلستان در حركتی فراگیر كه با استقبال بدنه دانشجویان و توده های مردم مواجه گردید، لانه جاسوسی انگلستان برای همیشه تعطیل شد.

حضور تاریخی دانشجویان و توده های مختلف مردم، علیرغم دارا بودن سلایق و نگرش مختلف در روز 8 آذر خیلی ها را شگفت زده كرد. به باور ما، عمق ناراحتی از اقدامات بی شرمانه دولت انگلستان در 200 سال اخیر ریشه اصلی این خشم و جوشش احساسات پاك بود.

گرچه دولت های غربی همچنان در توهم بسر می برند و دانشجویان را اوباش می خوانند و مماشات نیروی انتظامی را علت تسخیر سفارت می دانند، اما مردم و به ویژه خبرنگاران خارجی كه در آن روز بزرگ در متن حادثه حضور داشتند شهادت خواهند داد كه نیروی انتظامی با امكانات و توان خود به مقابله پرداخت، اما انگیزه ملی و دینی جوانان معترض كه به علت بیانیه توهین آمیز وزارت امور خارجه انگلستان درست چند ساعت قبل از تجمع به اوج خود رسیده بود به هیچ عنوان مهارشدنی نبود.

در این بیانیه افزوده شده است: مجروح شدن تعدادی از دانشجویان و پرسنل نیروی انتظامی و انتقادات تند برخی از دانشجویان به شدت عمل نیروهای امنیتی خود گواهی دیگر است بر این واقعیت. بله، روز 8 آذر كینه و بغض 200 ساله به اوج خود رسید، اگرچه هنوز هم عده ای خود را به توهم می زنند، اما خیالی نیست؛ چون آنها سال هاست كه در توهم به سر می برند و نمی خواهند از خواب و رؤیا فاصله گیرند.

زمانی كه جوانان دانشجو و توده های مردم كشورمان به كتاب های تاریخ معاصر ایران نگاه می كنند، با تصویری از دولت انگلستان مواجه می شوند كه تنها جنایت، خیانت و فتنه انگیزی را نمایندگی می كند.

پایه گذاری و حمایت از فرقه هایی چون بابیت و بهائیت، تجزیه بخش های وسیعی از خاك ایران، قرارداد تحمیلی و استعماری 1919، تلاش در جهت انحراف كشاندن مشروطه از اهداف اصیل و اولیه اش، پایه گذاری فراماسونری، كودتای 29 اسفند 1299 و روی كار آوردن دیكتاتوری رضاخانی، اشغال و غارت منابع انسانی و مالی این سامان در جنگ های جهانی اول و دوم، به قدرت رساندن پهلوی دوم، كودتای ننگین 28 مرداد 1332، حمایت از دیكتاتوری 25 ساله محمدرضا پهلوی پس از كودتا،از جمله این جنایات، خیانت ها و فتنه انگیزیهای انگلیسی ها در ایران است.

تجهیز و پشتیبانی از صدام در جنگ تحملیل 8 ساله، تحریم كشورمان، پیشقدم شدن در كلیه طرح های ضدایرانی غرب علیه ملت ایران، حمایت از سلمان رشدی مرتد و اعطای مدال به او به سبب جریحه دار كردن احساسات یك و نیم میلیارد مسلمان، فتنه انگیزی های مذهبی و قومی در گوشه و كنار كشور عزیزمان، حمایت از گروهك جندالشیطان بخشی دیگر از جنایات انگلستان علیه ملت ایران است.

سرپوش گذاشتن بر جنایات و ماهیت تروریستی گروهك منافقین، تلاش در جهت ایجاد اختلاف میان تهران و كشورهای همسایه، جاسوسی به نفع صهیونیسم و آمریكا توسط سفارت خود در تهران و صدها عمل جنایتكارانه و غیرانسانی دیگر در حق ملت ایران تنها بخش كوچكی از خودسری ها و قانون شكنی های این رژیم در 200 سال اخیر است كه با هیچ اصول پذیرفته شده در حقوق بین الملل و به ویژه اصل عدم مداخله در امور كشورها همراهی نداشته است.

دراین بیانیه افزوده شده است:هنوز هم آزردگی روح و جان بسیاری از جوانان دیروز این سامان از گلوله ها و سلاح های شیمیایی رژیم سلطنتی انگلستان در هشت سال جنگ تحمیلی شاهدی است بر مظلومیت ایران و دروغ گویی روباه پیر. غارت مستعمراتی چون شبه قاره هند، تراژدی انسانی در عراق و افغانستان، زندان های مخفی، سركوب جوانان و دانشجویان انگلیسی تنها بخش كوچكی از جنایات آشكار رژیم انگلستان در نزد افكارعمومی ملت های جهان است.

مرگ مظلومانه بابی ساندز(Bobby Sands) در زندان های مخوف رژیم لندن تنها به جرم درخواست برای برخورد انسانی با زندانیان را هنوز پدران ما به خوبی به یاد دارند. برگ های تاریخ این كشور هنوز هم جولان شعبان بی مخ ها و سرنگونی دولت قانونی ایران به وسیله پول های كثیف لندن و واشنگتن را در كودتای سیاه 28 مرداد 1332 را فریاد می زند.

هنوز مردم ایران فتنه گری های سفارت انگلستان و رسانه حكومتی اش(بی بی سی پارسی) در حوادث پس از انتخابات88 را فراموش نكرده اند.

بازداشت 8 نفر از كارمندن محلی سفارت رژیم لندن در تهران كه در حال جمع آوری اطلاعات برای سرویس های امنیتی این كشور و بی بی سی پارسی بودند، خود گواهی است بر این مدعا.

فرزندان دانشجوی ایران هنوز دخالت ها و ارتباط گیری های شورای فرهنگی انگلستان را در اعطای بورس ها و پول های كلان به برخی فتنه گران و افراد معلوم الحال را به خوبی به یاد دارند.

رژیم خبیث انگلیس امروز باید به ملت ما پاسخ دهد كه صرف هزینه سالانه 300 هزار پوندی لانه جاسوسی این كشور در تهران برای ارتباط گیری با NGO های ایرانی با چه اهدافی صورت می گرفته است؟

وزیر امورخارجه انگلستان كه این روزها با وقاهت تمام به تهدید و خط و نشان كشیدن برای ملت ما مشغول است باید پاسخ دهد كه چگونه گزارش های به اصطلاح دیپلمات های لندن در ایام فتنه به منظور پروپاگاند رسانه ای و ایجاد چالش امنیتی سر از شبكه بی بی سی پارسی در می آورد؟ جناب نخست وزیر پرادعای انگلستان باید پاسخ گو باشد كه این گونه اقدامات با كدامین عرف دیپلماتیك و روابط دوستانه هم خوان است؟

مقامات غربی و به ویژه سفارتخانه های آلمان، فرانسه، ایتالیا و به ویژه انگلستان باید به افكارعمومی این كشور در مورد علت حضور برخی از دیپلمات های خود چون حضور كاردار سفارت انگلستان در اغتشاشات خیابان انقلاب پاسخ گو باشند. سفرای طلبكار غربی باید پاسخ دهند كه حضور دبیر سوم سفارت انگلستان با لباس سبز در میان فتنه گران با كدامین اصول و قواعد پذیرفته شده بین المللی همراهی دارد؟ جالب آنكه این اقدامات مخرب و غیرحرفه ای در آن ایام همراه با نوعی هماهنگی و تقسیم كار سفارتخانه های كشورهای مورد اشاره صورت می گرفت.

دولت های فرانسه، ایتالیا، استرالیا، عربستان سعودی و آلمان نیز در برابر اقدامات مشابه نمایندگان دیپلماتیك خود در ایام فتنه باید به ملت ما پاسخ گو باشند. علاوه بر این دولت های غربی به ویژه انگلستان باید در مورد خون های ریخته شده در آشوب های پس از انتخابات به مادران و پدران داغدار ایرانی پاسخ گو باشد.

همچنین لندن باید در مورد نقش این كشور در ترور دانشمندان هسته ای كشورمان چون شهید شهریاری به ملت ما توضیح دهد. ملت آزاده انگلستان باید حاكمان خود را در مورد علت نوكری تمام عیار برای آمریكا و صهیونیست ها مورد پرسش جدی قرار دهند.

ملت شریف ایران،با عنایت به آنچه كه در این چند خط به گونه ای گذرا بدان اشاره شد، فرزندان دانشجوی شما به علت درخواست های مردمی و به منظور پایان بخشیدن به این روند نامطلوب تلاشی جدی را آغاز كردند.

گرچه كه در چند سال اخیر بارها در تجمع های متعدد خودجوشمان در اطراف لانه جاسوسی بریتانیا پیام ملت ایران را به گوش آنان رسانده بودیم،اما ادامه روندهای نامطلوب گذشته از سوی لندن و به ویژه تلاش های روباه پیر برای تحریم بانك مركزی كشورمان سرانجام پایانی بود بر صبر طولانی مدتمان.

مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی در مورد كاهش سطح روابط با لندن گرچه كف مطالبات ملت بود؛ اما خود همین مصوبه گواهی است بر ناخوشنودی مردم ما از اقدام های خصمانه لندن.

لذا ما دانشجویان بسیجی به نمایندگی از ملت شریف اعلام می داریم كه:

** بر خلاف جنجال سازی های اخیر رسانه های غربی در مورد تعطیلی لانه جاسوسی انگلستان، این هوچی گری و پروپاگاندای رسانه ای امری كاملاً برنامه ریزی شده بوده كه قبل از اقدام عزت مندانه فرزندان خمینی كبیر كلید خورده بود.

گزارش سفارشی احمد شهید در مورد وضعیت حقوق بشر در كشورمان كه بنا بر اسناد موجود، بخشی از آن به وسیله بنگاه دروغ پراكنی بی بی سی پارسی و جاسوسخانه انگلستان در تهران تهیه شده است، بخش اول این پازل بود. بخش دوم پازل، جنجال سعودی آمریكایی ترور سفیر رژیم ریاض بود كه با همراهی لندن به اجرا در آمد.

در نهایت گزارش آمریكایی اسرائیلی آمانو در مورد بحث هسته ای كشورمان قطعه سوم این پازل را تشكیل می داد، لذا بر خلاف آنچه كه رسانه های وابسته به لندن و واشنگتن تبلیغ می كنند اقدام شجاعانه دانشجویان حركتی بود كه این طراحی موزیانه را بر هم زد. حركتی كه در آینده نزدیك بركاتش نمایان خواهد شد.

** از آنجایی كه خباثت و شیطنت روباه پیر پایان پذیر نیست، این احتمال جدی است كه علیرغم ترك خفت بار سفارت، از ساختمان و تجهیزات آن برای تداوم جاسوسی استفاده نمایند، لذا در ادامه این جنبش مردمی، می بایست وزارت خارجه با هماهنگی با دستگاه قضایی در اسرع وقت نسبت به بازپس گیری باغ قلهك و ساختمان لانه جاسوسی از چنگال انگلیسی ها اقدام عاجل نماید.

** در چند روز اخیر برخی از دولت های همسو با رژیم لندن در اتحادیه اروپا به سركردگی لهستان، آلمان، ایتالیا، هلند، فرانسه، سوئد و نروژ به دنبال جنجال سازی و زیر فشار قراردادن كشورمان با حربه هایی چون تحریم، فراخواندن سفرا و بیانیه شورای امنیت هستند، لذا دانشجویان ایرانی به تمامی این كشورها هشدار می دهند كه در صورت هرگونه ماجراجویی و فتنه انگیزی جدید با سیلی ملت ایران مواجه خواهد شد.

این دولت ها باید از سرنوشت خفت بار لندن درس عبرت گرفته و بیش از این منافع خود را قربانی شرارت های صهیونیست های لندن نشین نكنند. دولت های اروپایی بدانند كه ما بدون نیاز به آنان مملكت خود را اداره خواهیم كرد و هیچ نیازی به آنها نداریم.

این دولت ها باید از سرنوشت خفت بار سفرای خود در قضیه میكونوس درس عبرت گرفته؛ چرا كه بیش از آنكه ما به آنان نیاز داشته باشیم آنان به تعامل با ایران در منطقه نیازمندند.

** جنبش دانشجویی ایران از تمامی دولت مردان كشور در قوای سه گانه درخواست می نماید كه با تمامی توان و بدون ذره ای مماشات در برابر گردن كشی های دولت های غربی از منافع ملی دفاع كنند.

در این راستا گشودن پروندهای سیاه رژیم انگلستان و حامیان اروپایی و آمریكایش در مورد ایران، منطقه و جهان به منظور بی اعتبار كردن آنان در سطح افكارعمومی باید به گونه ای ضربتی مورد عنایت جدی قرار گیرد.

در این مسیر می توان در اولین گام پرونده شهادت دو دیپلمات ایرانی در سال 1359 در سفارت كشورمان در لندن و به محاكمه كشاندن شركت های اسلحه سازی انگستان و مقامات این كشور را به جرم كشتار بی گناهان در ایران، عراق و افغانستان را در دستور كار قرار داد.
ديگران را می بخشم , حتی آنانی را كه مرا آزرده اند . نه از برای آنكه ايشان مستحق بخشايشند , بلكه من لايق آرامشم ...
 
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | اتوماسیون پزشکی | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | اندروید سه | مجله کامپیوتری | تم کد | مجله اینترنتی وبدون | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سایت پزشکی دکتر طب | فرتکست | مجله پزشکی نت سلامت | کافه ایرونی | مجله خندانک | مجله اینترنتی فان استار | مجله من | مجله اینترنتی دونیمه | مجله اینترنتی بردیا | فاینال مد | فرهنگیا | نامبروان | جان نو | مگفر | مجله 24 | نیمچه | تک پدیا | آیناز وب | مطالب بیست | میهن اسکای | نیک آنلاین | شینار | وطنی ها | طب جدید | هوای تازه | آاقای گل | برترین مطالب | دایی رضا | فارس پدیا | آجودانیه | چارشنبه | فانیفا | قارپوز | گوهرمند | گل بهار | جهان من | جوان امروز | کالچر | مه آذین | مجله سبز | مگناب | دنیای نت | نیک اندیشه | نیکاندوست | نیک پاتوق | ازبک | پارمینو | پیک آبی | پورتال من | راز آلود | روسپید | رشد نگر | رویای زندگی | شورانگیز | سیمای وب | نتیها | تاپکده | وب دوستان | ویکی وان | یکناز | زرچوب | زردقناری | عصرطلایی | فرتورز | آموزش گیتار | مایادانلود | | دکتر CMS | سایت آموزش گیتار | رایان درمان | پارسیان گشت | ایران کافه | گیتی بوک | مجله فراتوریسم | فراتوریسم | دکتر آسان دنت | آسان دنت | مجله گردشگری افراگشت | افراگشت | هشت گام | فرکافی | میهن تاج | مجله پزشکی رایان درمان | موج سینما | تیزباد | برفانک | کافه داران | کینگ دانلود | هتل آپارتمان مشهد

درباره خانه

ایران تاک | انجمن گفتگوی ایرانیان