• 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نجات از زلزله به کمک وايمکس
ارسال: #1
Iran 


[b]10 دى 1390
- وایمکس‌نیوز- طبق گفته یک مدیراجرایی اینتل در طی زلزله ژاپن( که جمعه 11مارس ژاپن را مورد هدف قرار داد) تکنولوژی شبکه بی سیم وایمکس ثابت کرد که انعطاف بیشتری نسبت به تکنولوژی شبکه 3G داشته است.
تان استین من، معاون رئیس جمهور و مدیر کل گروه های کامپیوتری در اینتل گفت : او قبل از زلزله در ژاپن بوده است. "شبکه تلفن همراه 3G به طور کامل از کار افتاد . شبکه وایمکس همچنان برقرار بود تا حدی که در مسائل روزمره ژاپن نیز نفوذ داشت. دستگاههای خودپرداز ، و سیگنالهای دیجیتال و بسیاری از خدمات از طریق وایمکس برقرار بود .
وایمکس فعلی تا میزان 40 مگابیت بر ثانیه از طریق استاندار 802.16mIEEE اطلاعات را به روزمیکند وانتظار میرودسرعت آن تا1Gbit بالا برود .
وقتی از استین من سئوال شد که آیا اوفکر می کند قدرت وایمکس با پذیرش آن در بازار به رقابت با 4G LTE کمک می کند یا نه وی پاسخ داد شما ممکن است فکر کنید که جهان ارتباطات به سمت3G حرکت کرده است اما اغلب جهان به سمتGSM و تکنولوژی2G در حال حرکت است .4G-LTE در 5 تا 10 سال آینده خواهد آمد. امروزه وایمکس در اینجا پوشش بسیار خوبی را در بسیاری از مناطق جغرافیایی دارد.
استین من به این نتیجه رسیده است: "وایمکس تکنولوژی ارتباطاتی بسیار قوی است .و ما در آینده رشدآن را خواهیم دید ."


هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان