کلمات کلیدی: موفقیت, تکواندوکار, ملی, ایران, در, مسابقات, بین‌المللی,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موفقیت تکواندوکار ملی ایران در مسابقات بین‌المللی
نویسنده پیام
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

اعتبار: 9
ارسال: #1
موفقیت تکواندوکار ملی ایران در مسابقات بین‌المللی
میثم محالی تکواندو کار تیم ملی جمهوری اسلامی ایران و سرپرست فروش مراکز خاص شرکت گلستان در دهمین دوره فستیوال جهانی تکواندو «اوپن گالب بلگراد» موفق به کسب مدال برنز شد.

آفتاب: میثم محالی تکواندو کار تیم ملی جمهوری اسلامی ایران و سرپرست فروش مراکز خاص شرکت گلستان در دهمین دوره فستیوال جهانی تکواندو «اوپن گالب بلگراد» موفق به کسب مدال برنز شد.

در این فستیوال که با حضور ۴۳ کشور در ۳ رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان، مردان و زنان برگزار شد این تکواندوکار ملی و شرکت گلستان در بین ۳۴ شرکت‌کننده وزن -۸۰ کیلو گرم تنها با یک باخت و برد حریفانی از کشورهای چون اسلوونی، بلژیک و بلغارستان موفق به کسب نشان ۳ این مسابقات معتبر جهانی شد.

محالی با اشاره به تاریخچه این مسابقات و اهمیت حضور ایران در ۹ دوره گذشته تصریح کرد: با وجود سرماخوردگی و تب و لرز شدیدی که قبل از مسابقات تا روز برگزاری برای من پیش آمده بود و برخلاف نظر پزشک تیم که حضور در مسابقات را به صلاح نمی‌دانست در این دوره از مسابقات شرکت و این نشان را کسب کردم و در صورتی که درگیر این بیماری نبودم به طور قطع می‌توانستم طلا را از آن خود کنم.

این قهرمان تیم ملی افزود: با اینحال از اینکه توانسم برای کشور و البته شرکت گلستان باز هم مدال آوری کنم خوشحالم.

محالی درباره مدال‌های که تا کنون کسب کرده است گفت: من از سال ۶۷ یعنی ۲۳ سال پیش از شهر ورامین زیر نظر استاد «سید حسن‌میر» تمرینات تکواندو را شروع کردم و چهار سال بعد اولین مدال طلای خود را در مسابقات شهرستان‌ها به گردن آویختم، در سال ۷۲ مدال برنز دانش آموزان کشور و در سال‌های ۷۴ و ۷۵ طلای نوجوانان کشور را کسب کردم. در سال ۷۶ دچار مصدومیت شدم و از سال ۷۷ که به خدمت مقدس سربازی نائل آمدم در تیم‌های خوبی همچون ملوان و پاس و همچنین تیم سایپا و دخانیات عضویت پیدا کردم و در مجموع توانستم در مسابقات مختلف داخلی و بین‌المللی حدود ۴۰ مدال رنگین از آن خود کنم.

این قهرمان تیم تکواندوی گلستان ادامه داد: در تیم ملی هم در مسابقات جهانی سال ۲۰۰۸ مدال طلا و سال ۲۰۰۹ باکو نقره ۲۰۱۰ بانکوک طلا ۲۰۱۰ بلگراد برنز و در مبارزات ۲۰۱۱ بلگراد یعنی همین دوره از مسابقات مدال برنز را به گردن آویختم.

وی با اشاره به علل موفقیت خود تصریح کرد: حمایت خانواده، علاقه و استمرار در ورزش و تمرینات و حمایت‌های تمامی مدیران ارشد شرکت گلستان از هنگام شروع به کار در این مجموعه همچنین استادان مجرب درتیم های مختلف و تیم ملی از عوامل اساسی موفقیت من بوده است که لازم است مراتب تشکر خود را از این بزرگان و تمامی اشخاص دیگری که در موفقیت‌هایم به نوعی سهیم بودند تشکر کنم.

لازم به ذکر است تیم ایران در ۹ دوره گذشته فستیوال بلگراد مقام اول را کسب کرده است. امسال نیز در دهمین دوره این مسابقات بین‌المللی، جمهوری اسلامی ایران، صربستان، یونان و کرواسی به ترتیب مقام اول تا چهارم را کسب کردند.

کد مطلب : 138616
09-11-2011 03:11 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | هتل آپارتمان مشهد | ترجمه تخصصی | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | اتوماسیون پزشکی | کنکور آسان است | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | سایت پزشکی دکتر طب | خرید گیفت کارت | مدرن بوک | گیفت کارت | تولید کننده روغن زیتون ماشین آلات صنایع غذایی تولید کننده جعبه و کارتن تولید کننده ادویه