• 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مردی پس از کشتن ۳ عضو خانواده عمویش، خانه را به آتش کشید
ارسال: #1
Iran 

بازرسی دقیق پلیس آگاهی در صحنه جرم و وجود آثار خون در صحنه آتش سوزی سبب شد راز مرگ اعضاء یک خانواده روستایی در شهرستان "رزن" همدان کشف شود.
سرهنگ مهرداد مرآت فرمانده انتظامی شهرستان رزن گفت: در روز ۲۴ آذر ماه سال جاری پلیس بخش سردرود شهرستان رزن از طریق مرکز فوریت های پلیسی در جریان حریق منزل فردی به اسم قربانعلی ۷۰ ساله قرار گرفت که بلافاصله ماموران انتظامی شهرستان و پلیس آگاهی در صحنه جرم حاضر شدند.
بنا به اظهارات اهالی محل و اطلاعات اولیه صحنه حادثه حکایت از آن داشت که منزل قربانعلی دچار حریق گردیده و در نتیجه صاحب منزل و همسر ۵۵ ساله وی و دختر جوانش به نام مریم که تنها ۲۵ سال سن داشت در این حادثه جان خود را از دست دادند اما با تیزهوشی ماموران و بررسی دقیق صحنه جرم و نشان علایمی از آثار خون در محل آتش سوزی ماموران به بستگان متوفی مظنون و اقدامات پلییسی با هماهنگی مقام قضایی انجام شد. از آنجایی که آثار به جای مانده حکایت از احتمال قتل و آتش سوزی عمدی را می داد جهت بررسی دقیق اجساد به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات محلی آغاز شد تا اینکه نهایتاً فردی به نام محمد ۳۰ ساله برادر زاده مقتول شناسایی و دستگیرشد که پس از چندین روز بازجویی و تحقیق در برابر دلایل محکم پلیس و اعلام نظریه پزشکی قانونی مبنی بر قتل مقتولان لب به اعتراف گشود.
سرهنگ مرآت اضافه کرد: متهم در اعترافات خود اذعان داشت که نقشه سرقت از منزل عمویم را کشیدم و پس از حضور در منزل با عمویم درگیر شده و وی را با کوبیدن سنگی بر سرش به قتل رساندم در همین لحظه همسر و دختر وی از ماجرا باخبر شدند و آنها را نیز با میلگرد به شدت مضروب و در نهایت منزل را به آتش کشیدم و به منزل خود برگشتم.


هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان