• 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مايکروسافت و تغيير در روش رونمايی محصولات
ارسال: #1
Iran 

5 دى 1390 - مهر- مایکروسافت اعلام کرد که نطق استیو بالمر در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی لاس وگاس 2012 آخرین سخنرانی رئیس غول نرم افزاری در این نمایشگاه خواهد بود و در آینده این شرکت محصولات جدید خود را به روشهای دیگری رونمایی خواهد کرد.
نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی لاس وگاس (CES ) یکی از بزرگترین گردهماییهای غولهای فناوریهای الکترونیکی است که همه ساله در اوایل ماه ژانویه در این شهر آمریکا برگزار می شود.
دوره سال 2012 این نمایشگاه از 10 تا 13 ژانویه برگزار خواهد شد و از هم اکنون خبرهایی درخصوص این رویداد بزرگ دنیای فناوری بر روی شبکه گسترده شده اند.
یکی از این اخبار مربوط به اطلاعیه ای است که مایکروسافت منتشر کرده است. این شرکت اعلام کرد که نطق استیو بالمر در CES 2012 آخرین سخنرانی است که رئیس غول نرم افزاری دنیا در این نمایشگاه سالانه بین المللی انجام خواهد داد و مایکروسافت در آینده برای اعلام و رونمایی از محصولات جدید خود از روشهای دیگری بهره خواهد گرفت.
به بیانی ساده، مایکروسافت قصد دارد استراتژیهای خود را تغییر دهد. با این تغییرات نمایشگاه لاس وگاس نقش مرکزی خود را در رونماییهای رسمی مایکروسافت از دست خواهد داد.
احتمالاً استیو بالمر در آخرین نطق خود در نمایشگاه CES 2012 اطلاعاتی را در خصوص نسخه جدید فناوری Kinect ، کنسول بازی "ایکس باکس"، ویندوز فن و ویندوز 8 ارائه خواهد کرد. براساس گزارش وب نیوز، رابطه میان مایکروسافت و نمایشگاه CES لاس وگاس دو دهه قدمت دارد، اما تغییر بازار، لزوم بهینه سازی در زمان و روشهایی برای اعلانها تکاملهایی را به این بخشهایی روابط تحمیل کرد.
یکی از دلایلی که می تواند علت ترک مایکروسافت از این نمایشگاه باشد این است که شرکت در CES پولی است و بنابراین، احتمالاً سرمایه گذاری برای شرکت در این نمایشگاه دیگر برای شرکت ردموند سود ندارد.

هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان