تبلیغات بنری ویکیوز

کلمات کلیدی: ماجرای, جالب, خواستگاری, یک, تاجر, دختر, کلینتون, در, ازای, بز, گاو, +عکس,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماجرای جالب خواستگاری یک تاجر از دختر کلینتون در ازای 40 بز و 20 گاو!! (+عکس)
نویسنده پیام
! Omid StaR ! آفلاین
امید کریم زاده
مدیر کل سایت

اعتبار: 104
ارسال: #1
_37_  ماجرای جالب خواستگاری یک تاجر از دختر کلینتون در ازای 40 بز و 20 گاو!! (+عکس)

این تاجر کنیایی سه سال پیش با همسر اول خود که از هموطنانش است، ازدواج کرد. او می‌گوید: همسرم با ازدواج مجدد من به هیچ وجه مخالف نیست، مخصوصا...

[تصویر:  1313700991_1.jpg]

در سفر اخیر "هیلاری کلینتون" وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا، یک تاجر جوان کنیایی، در ملأ عام از "چلسی" دختر کلینتون خواستگاری کرد.
این تاجر کنیایی که می‌خواهد دختر کلینتون را به عنوان همسر دوم خود انتخاب کند، به وزیر امور خارجه آمریکا گفت: حاضرم 40 بز و 20 گاو مهر دخترت کنم. آن را به یکباره پرداخت خواهم کرد.
گفتنی است این تاجر کنیایی که "گودوین کمبوکی چیکروگر" نام دارد، نه سال پیش هم این پیشنهاد را به "بیل کلینتون" رئیس جمهور وقت آمریکا داده بود. "بیل" در آن زمان کنیا را به عنوان یکی از آخرین سفرهای خارجی دوران ریاست خود انتخاب کرد.

[تصویر:  1313700959_2.jpg]

این تاجر جسور کنیایی در ادامه به "هیلاری کلینتون" گفت: من این پیشنهاد را قبلا هم به خانواده شما داده بودم. هنوز هم پای حرفم هستم و دوست دارم با دختر شما ازدواج کنم.

"گودوین" که یک فروشگاه لوازم برقی در شمال کنیا دارد، طی گفتگویی با شبکه خبری CNN در این باره گفت: "چلسی کلینتون" دختری زیبا و نیک دل است. من تا بحال او را از نزدیک ندیده‌ام اما او و خانواده‌اش را دوست دارم و این خانواده را خانواده‌ای خوشبخت می‌دانم. سال‌های بسیار زیادی انتظار کشیده‌ام تا با "چلسی" دیدار کنم و به او بگویم که دوستش دارم.

این تاجر کنیایی سه سال پیش با همسر اول خود که از هموطنانش است، ازدواج کرد. او می‌گوید: همسرم با ازدواج مجدد من به هیچ وجه مخالف نیست، مخصوصا با دختر "کلینتون".

در واکنش به این پیشنهاد تاجر کنیایی، وزیر امور خارجه آمریکا گفت: من تصمیم گیرنده نیستم. "چلسی" دختر بزرگ و مستقلی است. پیشنهاد شما را به او خواهم گفت. تصمیم با خود اوست.
در همین حال "فرید زکریا" مجری هندی تبار شبکه CNN در مورد مهر پیشنهادی این تاجر کنیایی گفت: 40 بز و 20 گاو، پیشنهاد کمی نیست به ویژه اینکه ما در بحران اقتصادی به سر می‌بریم.

زندگی به من آموخت

که همیشه منتظر حمله احتمالی کسی باشم
که به او محبت فراوانی کرده ام
01-12-2011 09:04 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | خرید هاست | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | فروش جوجه بوقلمون |   تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | مدرن بوک | لوازم ارایشی | مشاوره کنکور | باربری تهران | خرید گیفت کارت پلی استیشن | طراحی بنر | رژیم لاغری | شلوارک لاغری هات شیپر
خرید vpn

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید