• 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كفش سارق، راز سرقت از طلافروشی را فاش كرد
ارسال: #1
Iran 

۳ سارق حرفه ای كه با سرقت از یك طلافروشی تحت تعقیب قرار داشتند، توسط كارآگاهان پلیس آگاهی استان گلستان دستگیر شدند.

به گزارش اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا، سرهنگ سلطانی، در این باره گفت: به دنبال یك فقره سرقت به عنف از یكی از طلافروشی های شهرستان علی آباد كتول، ماموران تحقیقات خود را برای دستگیری سارقان آغاز كردند.

در بررسی های اولیه مشخص شد ۳ سارق نقابدار پس از ورود به طلافروشی و تهدید صاحبان طلافروشی با چاقو، طلاها را سرقت و فرار كرده اند. با توجه به این كه سارقان نقاب و دستكش داشتند، شناسایی آنان كار سختی به نظر می رسید؛ اما كارآگاهان با بررسی تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته طلافروشی دریافتند ۲ روز پیش و دقیقا در زمان وقوع سرقت، ۲ نفر وارد طلافروشی شده و پس از چند دقیقه خارج شده اند. با توجه به شباهت كفش یكی از آنها با كفش یكی از سارقان، كارآگاهان با استخراج تصویر فرد مورد نظر و اقدامات پلیسی، موفق به شناسایی مظنون شده و در یك عملیات ضربتی او را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل كردند.

سلطانی اضافه كرد: متهم كه ابتدا منكر شركت در سرقت بود، در مواجهه با دلایل مستند كارآگاهان اعتراف كرد با همدستی ۲ نفر دیگر از طلافروشی سرقت كرده است. با اعتراف متهم، ۲ سارق دیگر نیز در یك عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند و یك قبضه قمه از آنان كشف و ضبط شد.

وی خاطرنشان كرد: هر ۲ سارق اعتراف كردند طلاهای مسروقه را به یك مالخر در شهرستان شاهرود فروخته اند. ماموران، خریدار اموال دزدی را نیز دستگیر و طلاهای مسروقه را كشف كردند. متهمان با قرار قانونی روانه زندان شدند.

هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان