• 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قتل برادرزن با تزريق هروئين
ارسال: #1
Iran 
مردي كه متهم است برادر همسرش را با تزريق كردن هروئين به قتل رسانده به‌زودي در دادگاه كيفري استان البرز محاكمه مي‌شود. اين پرونده از دو‌سال قبل در پي ناپديد شدن جوان 26ساله‌اي به نام حميد به جريان افتاد و اكنون كيفرخواست عليه متهمان صادر شده است.

زني مسن، روز 12 خرداد‌ سال 88 به پاسگاه انتظامي نظرآباد كرج مراجعه كرد و خبر داد پسرش از 9 ماه قبل گم شده است. اين زن درباره علت تاخيرش در طرح شكايت گفت: «حميد آخرين‌بار به خانه خواهرش رفت و بعد از آن ديگر از او خبري نشد در اين مدت دختر و دامادم من را فريب دادند و هربار خواستم به پليس خبر بدهم، مي‌گفتند حميد به‌زودي برمي‌گردد ولي بالاخره صبرم تمام شد و تصميم گرفتم موضوع را به پليس خبر بدهم.»

ماموران بعد از شنيدن اين گفته‌ها براي پي بردن به سرنوشت حميد، خواهر 33‌ساله او به نام پري و همسر 37‌ساله اين زن به نام حسن را بازداشت كردند و به بازجويي از آنها پرداختند. پري در جريان تحقيقات گفت برادرش فوت شده است او توضيح داد: «من، شوهر و برادرم به هروئين اعتياد داشتيم و روز حادثه حميد به خانه‌مان آمد تا مواد مصرف كند. او به شوهرم گفت ديگر كشيدن هروئين او را ارضا نمي‌كند، شوهرم هم پيشنهاد داد تزريق كند. او خودش مواد را آب كرد، در سرنگ كشيد و به حميد تزريق كرد. بعد از آن برادرم بي‌هوش شد. ما فكر كرديم حالش به‌زودي خوب مي‌شود اما دو روز گذشت و او به هوش نيامد تا اينكه مطمئن شديم مرده است. حسن بعد از آن من و دخترم را تهديد كرد و گفت اگر درباره اين موضوع به كسي حرفي بزنيم ما را مي‌كشد. او سپس جسد را به يك گاوداري برد و در آنجا دفن كرد.»

ماموران نشاني گاوداري را از پري پرسيدند. وقتي به آنجا رفتند با حفاري توانستند استخوان‌هاي حميد را پيدا كنند. بعد از آن حسن تحت بازجويي قرار گرفت. او اتهام نقش داشتن در مرگ برادرزنش را انكار كرد و گفت حميد خودش مواد را تزريق كرد و من در اين ماجرا نقشي نداشتم.كارآگاهان براي اينكه به اصل موضوع پي ببرند به بازجويي از دختر 15‌ساله متهمان پرداختند. او گفت: «من شاهد صحنه مرگ دايي‌ام نبودم. آن شب چند بار از خوب پريدم و ديدم مادرم گريه مي‌كند و مي‌گويد پدرم، دايي را كشت. پدرم مرد خوبي نيست. او من و مادرم را به هروئين معتاد و زندگي‌مان را خراب كرد.»

بازپرس پرونده بعد از تكميل تحقيقات مقدماتي حسن را متهم به قتل عمدي تشخيص داد و به اين نتيجه رسيد كه پري نيز در اين قتل به شوهر كمك كرده است. به اين ترتيب كيفرخواست عليه حسن به اتهام مباشرت در قتل و براي پري به اتهام معاونت در قتل صادر شد و آن دو به‌زودي پاي ميز محاكمه مي‌روند.

منبع: شرقهـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان