• 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عکس بدون پوشش از دستگیری شکارچی زنان درتهران
ارسال: #1
_37_ 
مرد خلافکاری که در پوشش مسافربر، زنان تنها را به تله می‌انداخت هنگام اجرای تازه‌ترین نقشه شومش در جنوب شرق تهران نقره‌‌داغ شد.

شامگاه بیست و چهارم آذر امسال افسران گشت پلیس پایتخت در بلوار «هجرت» با زنی جوان به نام «شهناز» روبه‌رو شدند که پریشانی در چهره‌اش موج می‌زد.


[تصویر:  129351_971.jpg]«شهناز» با صدای لرزان به ماموران گفت: کمکم کنید. راننده یک دستگاه پژو ۴۰۵ نقره‌ای می‌خواست پول‌هایم را بدزدد که موفق به این کار نشد. این ماشین بر اثر سرعت بیش از حد از مسیر اصلی منحرف و چند متر جلوتر متوقف شده است.

راننده پژو به سختی تلاش می‌کرد تا هرچه زودتر لاستیک خودروی خود را از جدول کنار بلوار به بیرون بکشد و فرار کند که پلیس به سراغش رفت و وی را دستگیر کرد. سپس ماموران در بازرسی خودروی «هادی- ح» ۲۷ ساله، یک قمه و یک کیف سفید زنانه پیدا کردند و مجرم و شاکیه را به کلانتری ۱۵۶ افسریه بردند.

«شهناز» اظهار داشت: ساعت ۹ شب بود که در ابتدای خیابان «پیروزی» منتظر تاکسی ایستادم. در هوای سرد، می‌خواستم زودتر به مقصد برسم که راننده پژو ۴۰۵ جلوی پایم ترمز کرد. من هم به خیال اینکه راننده ناشناس، مسافربر است سوار ماشینش شدم.

شاکیه ادامه داد: همین که از بلوار «هجرت» گذشتیم راننده پژو در اطراف بیمارستان «بعثت» توقف و مرا با قمه تهدید کرد. مرد خشن می‌گفت: «اگر جانت را دوست داری سر و صدا نکن و کیف و موبایلت را تحویلم بده.»

زن جوان افزود: درهای عقب و شیشه‌های پژو دستکاری شده بودند و هرچه تلاش کردم نتوانستم آنها را باز کنم. همان موقع یک پراید با سه سرنشین، سر رسید و کنار پژو ۴۰۵ ایستاد. با دیدن پراید، دلم گرم شد. انگار خداوند مهربان سرنشینان پراید را به کمکم فرستاده بود. من، وحشت‌زده از آنان کمک خواستم و راننده پژو که به‌شدت دستپاچه شده بود پای خود را روی پدال گاز گذاشت. او سراسیمه به سمت اتوبان «بسیج» حرکت کرد تا از دست سرنشینان پراید در امـــان بـماند اما ماشینش زیر پل «هجرت» به جدول خورد.
همان شب، صاحب کیف سفید زنانه هم شناسایی شد و به کلانتری ۱۵۶ افسریه رفت.

«مرضیه» گفت: شامگاه بیستم آذر امسال در بلوار «هجرت» سوار پژو ۴۰۵ نقره‌ای شدم اما راننده جوان پس از مسافت کوتاهی تغییر مسیر داد و به سمت ورزشگاه «تختی» رفت. وقتی راننده جوان جلوی ورزشگاه توقف کرد به او اعتراض کردم که ناگهان قمه‌اش را زیر گلویم گذاشت. من هم فریاد کشیدم و چند شهروند که از آنجا می‌گذشتند متوجه ماجرا شدند. راننده که احساس خطر می‌کرد از ترس دستگیر شدن، مرا از ماشینش بیرون انداخت و به سرعت فرار کرد.

پرونده به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه ۱۴ تهران به دایره شانزدهم آگاهی مرکز فرستاده و تحقیق تخصصی آغاز شد. بدین‌ترتیب شمار دیگری از مالباختگان شناسایی شدند و تجسس به مرحله تازه‌تری رسید.

یکی از این شاکیان گفت: شامگاه نهم آبان امسال در شهرک «والفجر» سوار پژو ۴۰۵ نقره‌ای شدم تا به «مسعودیه» بروم. بین راه، راننده جوان تغییر مسیر داد و مرا به مکانی خلوت و تاریک برد. او قمه‌اش را زیر گردنم گذاشت و تهدید کرد تا هرچه پول و طلا دارم تحویلش بدهم. من فقط گریه و زاری می‌کردم که راننده شیطان‌صفت، آزارم داد و گردنبند طلایم را دزدید. بعد هم مرا از ماشین بیرون انداخت و به سرعت دور شد.

کارآگاهان با تجمیع اطلاعات، دریافتند شکارچی زنان با دو دستگاه پراید صندوقدار نقره‌ای و پیکان سفید نیز در سطح شهر تردد می‌کرده و به احتمال زیاد، شماری از نقشه‌های شومش را با این خودروها اجرا کرده است.

در همین رابطه، رئیس اداره آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: تصویر بدون پوشش چهره «هادی-ح» با مجوز بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه ۱۴ پایتخت منتشر می‌شود تا سایر مالباختگان احتمالی شناسایی شوند.

سرهنگ «عباسعلی محمدیان» افزود: از تمامی شاکیان مرتبط با این پرونده دعوت می‌شود برای پیگیری ماجرا به دایره شانزدهم اداره آگاهی پایتخت در خیابان «وحدت اسلامی» مراجعه کنند.

مـعـشـوق مـن

از عـشـق

چـیـزی نـمـی دانـد ؛

جـز

رفـتـن . . !
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان