تبلیغات بنری ویکیوز

کلمات کلیدی: عسگری, با, کدام, کارنامه, سرمربی, تیم, ملی, تکواندو, شد, چرا, فقط, او, را, دیدند,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عسگری با کدام کارنامه سرمربی تیم ملی تکواندو شد/ چرا فقط او را دیدند
نویسنده پیام
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

اعتبار: 9
ارسال: #1
عسگری با کدام کارنامه سرمربی تیم ملی تکواندو شد/ چرا فقط او را دیدند
[تصویر:  blank.gif]
مربی پیشین تیم ملی تکواندوی کشورمان گفت: از انتخاب فریبرز عسگری به عنوان سرمربی تیم ملی تکواندو شوکه شدم، چرا که مشخص نیست این انتخاب براساس کدام معیار صورت گرفته است.
[تصویر:  corner_lid.gif]
هموطن آنلاین -بیژن مغانلو ضمن بیان این مطلب افزود: چهار سال قبل ذوالقدر چون موفق نشد در منچستر سهمیه المپیک بگیرد جای خود را در تیم ملی بعد از 16 سال به رضا مهماندوست داد. حالا یکی از گرد راه نرسیده تیم ملی را شسته و رفته تحویل می گیرد!
وی در ادامه افزود: معلوم نیست چرا برای المپیک نوجوانان و دانشجویان و حالا المپیک لندن فقط این مربی از سوی فدراسیون دیده می شود؟ چرا مربیان با کارنامه‌ای چون زوار و خلیفه دیده نمی شوند؟ عسگری در زمان خود مبارز خوبی بوده ولی کدام کارنامه و تجربه را در مربیگری دارد؟
مغانلو در مورد دلایل قبول نکردن پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی تکواندو گفت: [تصویر:  corner_right.gif] [تصویر:  corner_h_top.gif] [تصویر:  corner_soutitr.gif]
" مغانلو گفت : زمانی که من قرار بود وارد کادر فنی تیم ملی شوم به من گفتند باید خودت را ثابت کنی! این جمله خیلی زیباست ولی چرا فقط برای من و امثال من این جملات زیبا به کار می رود... "
[تصویر:  corner_v_top.gif] [تصویر:  corner_v_bottom.gif] [تصویر:  corner_soutitr_bottom.gif] [تصویر:  corner_h_bottom.gif] [تصویر:  corner_left.gif]من با رئیس فدراسیون در این مورد مذاکره کردم و فکر می کنم جمله آخر من باعث شد که از انتخاب من منصرف شود. من از آقای پولادگر خواستم ریش سفیدی کرده و اجازه دهد این موضوع ختم به خیر شود و اگر تصمیمی برای تغییرات دارد بعد از المپیک اجرایی کند.
مربی پیشین تیم ملی تکواندو با انتقاد از سرمربی جدید این تیم گفت: ایشان گفته که قرار است تغییرات را در تیم ملی آرام آرام ایجاد کند تا تیم نتایج بهتری بگیرد. تیم ملی تکواندو با 2 قهرمانی متوالی در جهان، قهرمانی در جام جهانی، قهرمانی در جهان و کسب دو سهمیه المپیک به همه افتخارات بزرگ در دنیا دست پیدا کرده است. آیا عنوانی بالاتر از اینها وجود دارد؟
وی در مورد تماس عسگری برای همکاری در تیم ملی گفت: عسگری یک بار به من زنگ زد که موفق نشدم جواب بدهم اما اگر پیشنهاد می داد هم قبول نمی کردم. مدت‌هاست چراغ قوه دیگران هستم و زمان آن رسیده تا برای خودم کار کنم!
مغانلو در ادامه افزود: زمانی که من قرار بود وارد کادر فنی تیم ملی شوم به من گفتند باید خودت را ثابت کنی! این جمله خیلی زیباست ولی چرا فقط برای من و امثال من این جملات زیبا به کار می رود.
مربی پیشین ملی تکواندو در پایان گفت: برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم. من جزئی از خانواده تکواندو هستم که افتخارات زیادی با آن در چهار سال گذشته کسب کردم و همانند سایر اهالی این خانواده دوست دارم این افتخارات تداوم داشته باشد ولی با یک عذرخواهی کوچک نمی توان جواب این مردم را داد.
قابل ذکر است که بعد از استعفای رضا مهماندوست، فدراسیون تکواندو فریبرز عسگری را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب کرد و او از روز دوشنبه کار خود را در تیم ملی آغاز کرد.
03-11-2011 12:42 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | خرید هاست | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | فروش جوجه بوقلمون |   تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | مدرن بوک | لوازم ارایشی | مشاوره کنکور | باربری تهران | خرید گیفت کارت پلی استیشن | طراحی بنر | رژیم لاغری | شلوارک لاغری هات شیپر
خرید vpn

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید