• 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طلاق به خاطر ادامه ارتباط با دوستان
ارسال: #1
Iran 
اين زوج جوان که هنوز زندگي مشترک‌شان را شروع نکرده بودند و فقط 2 ماه بود كه به عقد هم درآمده بودند در دادگاه دلايل جالبي را براي جدايي مطرح كردند.
دختر جوان که از شدت نگراني سراسيمه در راهرو دادگاه منتظر بود با حضور در نزد قاضي، ماجرا زندگي‌اش را اين‌گونه شرح داد: ترم دوم دانشگاه بودم که باهم آشنا شديم و بعد از مدتي به هم وابسته شديم و اين پسر به خواستگاري من آمد. خانواده‌ام با ازدواج‌مان مخالف بودند اما با اصرا خودم به عقد هم در آمديم.
دختر جوان با اشاره به دليل اختلاف‌شان گفت: شوهرم اخلاق خاص خود را دارد و اجازه نمي دهد با دوستانم که اغلب از هم دوره‌اي‌هايم در دانشگاه هستند ارتباط داشته باشم. او مي‌گويد بدون اجازه من نبايد آب بخوري.
وي ادامه داد: هر چند در ابتدا فکر کردم اين اختلافات با گذشت زمان حل مي‌شود اما روز به روز به اين واقعيت بيشتر پي‌بردم که خانواده‌ام درست مي‌گفتند و ما به درد هم نمي‌خوريم و در نتيجه امروز آمده‌ام تا پيوند مشتركمان آغاز نشده، پايان پذيرد.
مرد جوان نيز پس از شنيدن اظهارت همسرش، گفت: دوستان نامزدم که در دانشگاه بارها شاهد رفتارها و ظاهر آنان بوده‌ام با اخلاق و رفتار خانوادگي ما تناسب ندارند و من تمايلي به ارتباط داشتن همسرم با آنها نيستم.
بر اساس اين گزارش، قاضي دادگاه نيز پس از شنيدن اظهارات زوج جوان طلاق توافقي آنها را صادر كرد و مرد را محكوم به پرداخت نصف مهريه دختر كرد.

هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان