تبلیغات بنری ویکیوز

کلمات کلیدی: شوهر, شراكتی, از, زندگی, همسرانش, اخراج, شد,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شوهر شراكتی از زندگی همسرانش اخراج شد!
نویسنده پیام
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

اعتبار: 129
ارسال: #1
شوهر شراكتی از زندگی همسرانش اخراج شد!

با فاش شدن دو همسری بودن یك مرد، هر دو زن او خواهان جدایی از وی شدند.

زنی گریان با حضور در دادگاه خانواده ایلام به رییس شعبه گفت: در یک شرکت کار می کردم و همانجا با شوهرم آشنا شدم. خانواده ام راضی به وصلت ما نبودند ولی با پافشاری و اصرار خودم با این خواستگار ازدواج کردم اما خوشی ها یمان دو ماه بیشتر دوام نیاورد.

او ادامه داد: با گذشت دو ماه از شروع زندگی مشترکمان، سر و کله زنی همراه با یک بچه پیدا شد که ادعا می كرد همسر من شوهر قانونی و شرعی اوست و آن زمان بود كه متوجه شدم همسرم من را فریب داده است.

این زن اضافه كرد: برای عقد، شوهرم ادعا می كرد شناسنامه اش گم شده است. به همین دلیل با شناسنامه المثنی به محضر رفتیم و من هم بدون اطلاع از اینکه این مرد زن دیگری هم دارد، به عقد او در آمدم.

این ادعاها در حالی از سوی این زن مطرح شد كه همسر اول مرد نیز ضمن حضور در دادگاه و تصدیق اظهارات هووی خود، خواهان طلاق بود.

شوهر این دو زن به رییس دادگاه گفت: من به وصلت با همسر اولم راضی نبودم اما اصرار خانواده ام باعث شد با هم ازدواج كنیم. همیشه احساس می کردم با اجبار زندگی می کنم. هر وقت تصمیم می گرفتم او را طلاق بدهم یاد مهریه ۵۰۰ سكه یی اش می افتادم و از آنجا كه توان پرداخت آن را نداشتم، از جدایی منصرف می شدم. او اجازه ازدواج مجدد هم به من نمی داد؛ به همین خاطر تصمیم گرفتم بدون اطلاع او ازدواج كنم.

به گزارش ایسنا، رییس دادگاه هر چقدر تلاش كرد تا حداقل یکی از این دو زن را به ادامه زندگی با مرد راضی کند، کاری از پیش نبرد و هیچ کدام از زن ها حاضر به ادامه زندگی با این مرد نشدند. نهایتا قاضی با تقسیط مهریه هر دو زن، حکم طلاق را صادر کرد.

03-11-2011 12:04 AM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | تور روسیه | هتل آپارتمان مشهد | ترجمه تخصصی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | اخبار موسیقی | کنکور | خرید لایسنس nod32 | بهترین سایت تفریحی |   نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | سرورمجازی | تم کد | خرید هاست | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | جراحی بینی | فروش جوجه بوقلمون |   تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | افزایش بازدید سایت | خرید گیفت کارت | مدرن بوک | لوازم ارایشی | باربری تهران | مبل | کاشت مو | پروتز سینه | جراحی زیبایی واژن | ماشین آلات بسته بندی | پروفیل یو پی وی سی | لوله پوش فیت
خرید کریو پر سرعت

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید