• 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شش مرد، صاحب كمپ را ربودند
ارسال: #1
Iran 
شش مرد كه با ربودن صاحب يك كمپ ترك اعتياد، اموالش را دزديده و از او فيلم غيراخلاقي تهيه كرده بودند، تحت تعقيب قرار گرفته و سه نفر از آنها دستگير شدند.

رسيدگي به اين پرونده چندي پيش با شكايت مردي عليه شش مرد مهاجم به اتهام ربودن و تهيه فيلم غيراخلاقي از وي در دستور كار ماموران اداره آگاهي شهريار قرار گرفت.

شاكي به پليس گفت: صاحب يك مركز ترك اعتياد هستم. روز حادثه زني با تلفن محل كارم تماس گرفت و از ما براي انتقال پدر معتادش به كمپ، كمك خواست.

وي افزود: در پي اين تماس، همراه دو نفر از دوستانم به خانه آن زن در محله باغستان شهريار رفتيم، اما در اين محل شش مرد كه سرنشينان يك خودروي پرشيا و يك پژو بودند و سه نفر از آنها نيز نقاب به چهره داشتند، راهمان را سد كردند.

وي يادآور شد: مهاجمان با تهديد قمه و چاقو به ما حمله‌ور شده و مرا از دو مردي كه همراهم بودند جدا كرده و با خودروي پژو از محل دور شدند.

تهيه فيلم غير اخلاقي از شاكي

شاكي يادآور شد: مهاجمان مرا به باغي در حومه شهر منتقل و پس از كتك‌زدن، فيلم غيراخلاقي از من تهيه كرده و دو ميليون و 600 هزار تومان پول و قولنامه يك مغازه را كه همراهم بود، سرقت كردند.وقتي به هوش آمدم، نزديك محل كمپ بودم كه به كمك همكارانم نجات يافتم.

در پي اطلاعات به دست آمده از دوستان شاكي كه شاهد ربوده شدن وي بودند، شماره يكي از خودروهاي مهاجمان به دست آمد و در ادامه هويت مالك خودرو شناسايي و وي به پليس آگاهي احضار شد.

انكار به همدستي با متهمان فراري

مالك خودرو در بازجويي به پليس گفت كه خودرويش را در اختيار كسي قرار نداده ، فقط چند بار برادر معتادش را با خودرو به كمپ ترك اعتياد برده و پس از بستري شدن برادرش به ملاقات او رفته و خودرويش ساعاتي مقابل مركز ترك اعتياد پارك بوده است.

با اطلاعات به دست آمده از اين مرد، براي او قرار قانوني صادر شد و تحقيقات در اين زمينه ادامه يافت. در تحقيقات بعدي مشخص شد، دو نفر از متهمان فراري به يك كمپ ترك اعتياد در قلعه حسن‌خان (شهر قدس) رفت و آمد مي‌كنند.

دستگيري دو متهم در كمپ

ماموران چند روز پيش با هماهنگي قضايي وارد اين كمپ شده و دو متهم را شناسايي و دستگير كردند.

متهمان با انتقال به پليس آگاهي، در بازجويي گفتند شاكي را نمي‌شناسند. در اين هنگام، شاكي و دو دوست وي كه شاهدان حادثه بودند، در مواجهه حضوري با متهمان آنها را شناسايي كردند.

ارسال فيلم شاكي به آسايشگاه سالمندان

تحقيقات ادامه داشت تا اين كه دو روز پيش كارمند يك آسايشگاه سالمندان در شهريار با حضور در مركز پليس، يك سي دي در اختيار ماموران قرار داد.

وي در اين باره توضيح داد: راننده يك خودروي مدل بالا وارد آسايشگاه شد و اين سي دي را به سمتم پرت و بسرعت محل را ترك كرد. سي دي حاوي تصاوير غير اخلاقي يك مرد است. ماموران پس از بازبيني اين فيلم متوجه شدند، فيلم متعلق به شاكي بوده است.

بنابراين گزارش، با صدور قرار قانوني براي سه متهم پرونده، تحقيقات تكميلي از آنها و همچنين دستگيري همدستان فراري‌شان ادامه دارد.

منبع: جام جم

هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان