تبلیغات بنری ویکیوز

کلمات کلیدی: زن, از, ترس, نرسیدن, مال, پدر, شوهر،, مهریه, ۵۱۴, سکه, ای, را, به, اجرا, گذاشت,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زن از ترس نرسیدن مال پدر شوهر، مهریه ۵۱۴ سکه ای را به اجرا گذاشت
نویسنده پیام
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

اعتبار: 9
ارسال: #1
زن از ترس نرسیدن مال پدر شوهر، مهریه ۵۱۴ سکه ای را به اجرا گذاشت
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست مهریه خود را به قاضی شعبه ۲۴۵ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

این زن در برابر قاضی این شعبه با بیان اینکه مهریه ام ۵۱۴ سکه بهار آزادی است که آن را می خواهم، گفت: شوهرم دانشجو است ولی پدرش وضع مالی خوبی دارد و می تواند مهریه عروسش را بدهد.

وی ادامه داد: چشمم به پول پدر شوهرم است و من این اعتراف را می کنم چرا که اگر من مهریه را از شوهرم نخواهم و پدر شوهرم مجبور به پرداخت آن نشود برای عروس های دیگرش وسیله نقلیه می خرد.

زن در ادامه با اشاره به اینکه خود شوهرم گفت که پدر شوهرم قرار است برای ۳ عروس قدیمی اش "ماشین" بخرد، عنوان کرد: بعد از اینکه شوهرم این موضوع را به من گفت و دیدم که پدر شوهرم بین من و عروس های دیگر تفاوت گذاشته است تصمیم به گرفتن مهریه ام گرفتم.

وی در ادامه بیان کرد: پدر شوهرم هیچ گاه حاضر نیست که شوهرم برای مهریه دادن من به سختی بیفتد، بنابراین اطمینان دارم که پدر شوهرم مهریه مرا می پردازد.

مرد در دادگاه خانواده حضور داشت و با اشاره به اینکه تنها ۵ ماه از زندگی مشترکمان در زیر یک سقف می گذرد، گفت: همسرم خیلی خودخواه است که به دنبال مال و منال پدرم است.

وی ادامه داد: شاید پدرم عروس های دیگر را بیشتر دوست داشته باشد بنابراین همسرم نباید طلبکار باشد، بنابراین نباید مهریه اش را درخواست کند.

مرد در ادامه عنوان کرد: من دانشجو و بیکار هستم و حتی خرج تحصیلم را نیز پدرم می دهد بنابراین توان پرداخت مهریه همسرم را ندارم.

وی در ادامه افزود: شاید پدرم رفتار های عروس های دیگر مورد قبولش هستند که بین همسرم و آنها تفاوت گذاشته و شاید هم چون عروس ها قدیمی هستند، می خواست که ابتدا برای آنها "ماشین" بخرد.

زن بار دیگر در برابر قاضی این شعبه بیان کرد: تمام حرف های شوهرم قبول ولی مهریه حق من است و من می توانم آن را هر زمانی که بخواهم درخواست کنم، بنابراین مهریه ام را می خواهم.

وی ادامه داد: پدر شوهرم تاجر است و وضع مالی خوبی دارد و با اینکه می دانم شوهرم دانشجو است و بیکار ولی مهریه ام که ۵۱۴ سکه بهار آزادی است را می خواهم تا پدر شوهرم آن را بپردازد و مالی از او به من برسد، بنابراین از درخواستم کوتاه نمی آیم.

زن در انتها بیان کرد: درست است که شوهرم دانشجو و بیکار است ولی پس انداز و مال بسیار به نامش است که اگر پدر شوهرم مهریه ام را ندهد، خود نیز می تواند آن را پرداخت کند.

قاضی این شعبه بعد از شنیدن اظهارات طرفین و با توجه به اموالی به نام مرد بود، او را محکوم به پرداخت مهریه زن کرد و جلسه را خاتمه داد.
12-11-2011 01:02 AM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | تور روسیه | هتل آپارتمان مشهد | ترجمه تخصصی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | اخبار موسیقی | کنکور | خرید لایسنس nod32 | بهترین سایت تفریحی |   نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | سرورمجازی | تم کد | خرید هاست | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | جراحی بینی | فروش جوجه بوقلمون |   تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | افزایش بازدید سایت | خرید گیفت کارت | مدرن بوک | لوازم ارایشی | باربری تهران | مبل | کاشت مو | پروتز سینه | جراحی زیبایی واژن | ماشین آلات بسته بندی | پروفیل یو پی وی سی | لوله پوش فیت
خرید کریو پر سرعت

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید