• 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندان ۴ ساله مرد در چین کار دستش داد
ارسال: #1
Iran 


به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبری فارس «توانا»، مردی با مراجعه به دادگاه خانواده ۲ (ونک) دادخواست بازگشت زن خود به زندگی مشترک را به قاضی فریبرز مردانی رئیس شعبه ۲۷۱ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

این مرد در برابر قاضی این شعبه با بیان اینکه ۴ سال در یکی از زندان های کشور چین بودم، گفت: وقتی به ایران آمدم متوجه شدم که همسرم از من جدا شده و طلاق غیابی گرفته است در واقع او به دلیل مجهول المکان بودن من این درخواست را داده است.

وی ادامه داد: همسرم را می خواهم و حاضر نیستم که موضوع جدایی را برای خودم هضم کنم چون من بی دلیل او را ترک نکردم.

مرد بیان کرد: برای کار به کشور چین رفتم و در آنجا مشغول کار بودم که بعد از مدتی به دلیل جرمی که هنوز خودم هم نمی دانم چیست، به زندان افتادم و همسرم از این موضوع سوء استفاده کرده و طلاق گرفته است.

وی ادامه داد: همسرم نتوانست ۴ سال دوری مرا تحمل کند یا حداقل به دنبال من بگردد بلکه فقط درخواست طلاق داده و به هیچ چیز دیگری فکر نکرده است.

مرد عنوان کرد: نمی توانم این طلاق را باور کنم و از همسرم دور باشم چون او حق نداشته که مرا ترک کند و بدون فکر و پیگیری طلاق غیابی بگیرد.

وی افزود: طلاق غیابی همسرم مرا عذاب داده و نمی توانم با این موضوع کنار بیایم و می خواهم که او بازگردد و باور کند که مقصر من نیستم.

قاضی مردانی رئیس شعبه ۲۷۱ مجتمع قضایی خانواده ۲ (ونک) دادخواست واخواهی مرد را صادر کرد و پرونده در حال رسیدگی قرار گرفت.

هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان