• 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زنان سالخورده؛ طعمه‌های كيف‌قاپ سابقه‌دار
ارسال: #1
Iran 
كيف قاپي كه با مراجعه به مراكز درماني و دفاتر ثبت اسناد اقدام به سرقت كيف كاركنان آن مي‌كرد ده‌ها شاكي پيدا كرد.

27 شهريور ماه زني جوان به كلانتري ابوسعيد تهران مراجعه و گفت: من كارمند يك دفترخانه اسناد رسمي هستم. امروز صبح مشغول ثبت سند انتقال يك خودرو بودم كه مردي جوان در حالي كه با تلفن همراه خود مشغول صحبت بود وارد دفترخانه شده و ظاهرا به‌طور تلفني مشغول انجام معامله‌اي بود. وي در يك لحظه كيف دستي مرا كه كنار خودم گذاشته بودم برداشته و به سرعت فرار كرد و كسي موفق به دستگيري وي نشد.

كارآگاهان با مراجعه به اين محضر و با بررسي دوربين‌هاي مداربسته آن چهره متهم را پيدا كرده و متوجه شدند وي از خلافكاران سابقه داري به نام عليرضاست كه قبل از اين بارها به خاطر جرايمي چون سرقت، ضرب و جرح و عربده‌كشي با چاقو راهي زندان شده اما اصلاح نشده و بار ديگر رفتارهاي غيرقانوني خود را از سر گرفته است.
ماموران با انجام تحقيقات سرانجام اواخر آذرماه مخفيگاه متهم در منطقه شوش را مورد شناسايي قرار داده و وي را بازداشت كردند.

در حالي كه بررسي پرونده هاي مشابه نشان مي داد كه مردي با مشخصات سارق تحت تعقيب با مراجعه به مطب‌هاي پزشكي ، دفترخانه هاي رسمي و مراكز درماني در يك فرصت مناسب كيف دستي يكي از كاركنان آنها را دزديده و به سرعت از محل متواري شده ادامه تحقيقات بيشتر اين سرقت ها در محدوده خيابان وليعصر اتفاق افتاده است.

كارآگاهان با دعوت از مالباخته ها وي را با متهم روبه‌رو كرده كه وي سرانجام با اعتراف به ارتكاب سرقت‌هاي متعدد گفت: طعمه هاي من بيشتر افراد مسن يا خانم‌ها بودند. به عنوان بيمار يا مشتري به مراكز درماني و دفاتر ثبت اسناد رسمي مراجعه كرده و طعمه خود را شناسايي مي كردم. براي اين كار ابتدا بررسي مي كردم تا ببينم كه امكان سرقت وجود دارد يا خير ؟ و سپس در فرصتي مناسب شخصي كه كيفش را كنارش گرفته بود به‌عنوان طمعه نهايي شناسايي و كيف وي را مي ربودم.

به گفته سرهنگ کارآگاه حسین خان بابایی ، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: با توجه به احتمال افزايش تعداد مالباخته ها قاضي پرونده دستور انتشار بدون پوشش چهره متهم را صادر كرده از اين رو از تمامي مالباختگانی که موفق به شناسایی متهم شده دعوت می شود به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در میدان حر ، انتهای خیابان 12 فروردین مراجعه كرده و شكايت خود را از متهم طرح كنند.
منبع: تهران امروز

هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان