تبلیغات بنری ویکیوز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دست نوشته ی من در سال 90
نویسنده پیام
! Omid StaR ! آفلاین
امید کریم زاده
مدیر کل سایت

اعتبار: 104
ارسال: #1
دست نوشته ی من در سال 90
سال تمام شد و ما واقعا هدف زندگی رو فهمیدیم؟

شاید من در تمام سال هایی که زندگی کردم باور کردم که فردا زندگی بهتری هست

یک زندگی رویایی....

اما به درک این نرسیده بودم اگر بخوام زودتر از تقدیر به هدفم میرسم

اما ملولم از ادم هایی که هیچوقت هدفشون رو نمیفهمن و منو هم به حماقت جهالت در هدف

تشویق کردن

به کارهایی که ما با خراب کردن دیگران برای رسیدن به هدف هایی میکنیم که به ظاهر سودی دارند

و البته اون سود رو هم ما هیچوقت نخواهیم برد

هدف های کوچک ادم های کوچک می سازد و ادم های کوچک ...دنیایی کوچک

و این روندیست که ما به سوی نابودی پیش گرفتیم

همیشه سعی کردیم داشته های دیگران رو داشته باشیم بدون اینکه بدونیم دیگران

همیشه ارزوی داشته های مارو دارند ولی به جای تقویت و روش های نو

تنها هدف هامون رو داشته های کوچکی میکنیم که مارو به گرداب یکنواختی میکشند

دنیا هیچوقت خیانت نمیکنه به کسی ...ما ادم هاییم که خودمون هم خیانت میکنیم

باور داریم به اومدن یک روز خوب ولی هیچوقت برای اومدن اون روز

خودمون هیچ تلاشی نمیکنیم

اینو به یاد داشته باشید که مهم نیست چه تقدیری در انتظار ماست

مهم اینه که موقع اومدنش ما بهترین عمل رو انجام بدیم

در اخر عزیزانم

هروقت توسنتید که با سایر مردم متفاوت باشید و از کارهای عام کارهایی خاص بسازید

و از کار های اشتباه عام

راهی برای موفقیت بسازید و اشتباه های زندگیتونو تنها راه هایی بدونید که به شما یاد دادند

که تغییر دهنده باشید ... و درک کنید کمک به دیگران تنها منوط به یک راه تکراری نیست

و از خود به خدا برسید

مطمئن باشید به نیمی از هدفی که برایش خلق شدید رسید

موفق باشید

( دسته نوشته ی امید کریم زاده در سال 90)

زندگی به من آموخت

که همیشه منتظر حمله احتمالی کسی باشم
که به او محبت فراوانی کرده ام
13-03-2012 10:36 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
shahinpb آفلاین
کاربر سایت
*
کاربر سایت

اعتبار: 2
ارسال: #2
RE: دست نوشته ی من در سال 90
به سلامتی اونیکه که وقتی میبازی می گه من اینجام رفیق ! من رفیقتم ؛ و وقتی که برنده هستی می گه : هی رفیق ! تو رفیق منی و بهت افتخار میکنم ، امید مهم نیست چه اتفاقی میافته ، هرچی باشه ما دوست داریم و به یادتیم داداش RockfRockfSmilie (27)
15-03-2012 11:22 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | هتل آپارتمان مشهد | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | خرید هاست | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | جراحی بینی | فروش جوجه بوقلمون |   تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | مدرن بوک | لوازم ارایشی | باربری تهران | مبل | طراحی بنر | ماشین آلات بسته بندی | رژیم لاغری | شلوارک لاغری هات شیپر
خرید vpn

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید