امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
داشتن ابروهاي زيبا
#
44 
داشتن ابروهاي زيبا


زيبا ساختن ابروان ميتواند تغيير شگفت انگيزي در ظاهر شما ايجاد كند. منظور من فقط تغيير سبك ظاهر نيست، بلكه حالت چهره شماست. ابرواني كه شكل زيبايي دارند مانند قابي براي چشمان شما هستند، درست مانند موهاي آرايش كرده كه قاب چهره است و قاب عكس كه زيباساز يك نقاشي زيبا ميتواند باشد.


اقراق نيست اگر بگوييم كه شكل ابرو ميتواند به ظاهر شما جلوه دهد و يا جلوه آن را از بين ببرد. طراحي و درست كردن ابروها دقيقا مثل انتخاب عينك بروي صورت ميباشد كه اگر ابروها به فرم صورت نخورند فرم صورت بهم خورده و شكل انرا را تغيير ميدهند. شكل و فرم مورد دلخواه همه اصولاشكل بيضي است كه بيشترين در صد افراد سعي بر اين دارند كه فرم صورت خود را به اين فرم در اورند. كه اين نكته در ارايش تكميلي و ترميمي اجرا
ميشودكه اكثر خانمها اين نكته را ناديده مي گيرند.ميتوانيد براي كم كردن درد روي ابرو كمبرس يخ بگزاريم. قبل از شروع، نكات زير را بياموزيد:


ابروان شما از كجا بايد آغاز شوند؟

مداد را در كنار بيني به صورت عمودي نگه ميداريم نقطه طلاقي مداد با ابرو، همان محل شروع ابرو شماست.


بلندترين نقطه ابرو بايد كجا باشد؟

مدادي را در كنار بيني به سمت قسمت خارجي عنبيه چشم (قسمت رنگي چشم) نگه داريد . محل طلاقي مداد با ابرو، محل بلندترين نقطه ابروي شما را مشحص مي˜ند.


نقطه پاياني ابرو كجاست؟

مدادي را طوري نگهداريد كه امتداد آن از كنار گوشه خارجي چشمتان بگذرد. محل طلاقي مداد با ابروي شما دقيقا نقطه پاياني ابروي شماست.
شكل درست ابرو را پيدا كنيد؟

وقتي به ابروي خودتان نگاه ميكنيد، بايد دو خط مرئي وحود داشته باشد. يكي از نقطه شروع ابرو تا بلندترين نقطه ابرو و دومي از بلندترين نقطه ابرو تا نقطه انتهاي ابرو. اين خطوط بايد ممتد و بدون قطعي باشند و در انتها نازك شود.
سعی کن عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی[تصویر: 1236081tb3iq7boii.gif]
#
نکته

اگر تا كنون ابرويتان را برنداشته ايد، بگذاريد اولين بار يك شخص متخصص اين كار را براي شما انجام دهد و ابرويتان را شكل بدهد. و همچنين اين را به ياد داشته باشيد كه هميشه در جهت رشد مو ابروانتان را برداريد. اين مسئله درد ناشي از كنده شدن مو را كم ميكند..

چگونه ابروانتان را برداريد؟

ابروانتان را به سمت بالا برس بكشيد و با قيچي ابرو قسمتهاي اضافه آن را قيچي كنيد. سپس، روي شكل و كمان ابرويتان كار كنيد. به ياد داشته باشيد كه فاصله بين ابروان شما بايد به اندازه پهناي چشمتان باشد. و بخش داخلي ابرو بايد از بالاي سوراخ بيني آغاز شود. براي اينكه اين نقطه به راحتي مشخص شود، مدادي را در كنار بينيتان به سمت بالا به صورت عمودي نگه داريد تا نقطه ابتداي ابرو مشخص شود.


براي اينكه طول ابرويتان مشخص شود، مداد را از كنار ابرو طوري نگهداريد تا امتداد آن از كنار گوشه خارجي چشمتان بگذرد و به ابرويتان برسد. به اين ترتيب نقطه پاياني ابرو مشخص ميشود. سپس، بايد مشخص كنيد كه بالاترين نقطه ابرو يا كجاست.

براي اين كار مداد را در كنار بيني قرار هيد تا امتداد آن از كنار قسمت خارجي عنبيه چشم بگذرد و به ابرو برسد.اين كار را روز قبل از مهماني انجام دهيد چون اثار سرخي را بسختي ميتوان با كرم پودر پنهان كرد و اگر روي محل تحريك شده كرم پودر بزنيد امكان جوش زدن و زخم شدن ان خواهد بود.


ابروانتان را با يك برس كوچك مثل مسواك به حالت طبيعي برس بكشيد.


يك پارچه لطيف گرم روي ابروي خود بكشيد تا برداشتن ابرو آسانتر شود.

بهترين حالت چك كردن ابروها بعد از برداشتن ان با چشمان بسته است كه مسلما توسط شخص ثالث ميتوان انجام داد.


ابروها بايد به نسبت شكل صورتي كه مايل هستيد برداشته شوند نه به توصيه دوستان يا دنباله روي از مد.


موها را يك به يك بچينيد. آنها را محكم و در جهت رويش مو بكشيد.

برداشتن ابرو را از داخل ابرو به سمت خارج ابرو انجام دهيد
هماهنگي ابروهايتان را در آينه چك كنيد و در پايان يك پارچه لطيف سرد روي ابروهايتان بگذاريد تا سرخي پوست را كاهش دهد.


اگر درد اين كار زياد بود قبل از ادامه مقداري خمير دندان بر روي ابرويتان بماليد و بگذاريد چند دقيقه بماند. اين كار حالت بيحسي به پوست ميدهد.


ابتدا از وسط ابرو، بالاي بيني، شروع كنيد تا به درد آن عادت كنيد. چون اين قسمت از پوست نسبت به پوست بالاي چشم حساسيت كمتري دارد.


از موچين جنس خوب و داراي لبه هاي نازك و كيپ استفاده كنيد تا به هتگام برداشتن ابرو موي ابرو را نشكند. اين كار ممكن است باعث عفونت شود.


اگر ميخواهيد چهره بازتري داشته باشيد فاصله ابروها را كمي بيشتر كنيد و اگر چشمان كشيده ميخواهيد بگذاريد ابروهايتان به هم نزديكتر باشند.


به ياد داشته باشيد:


طبيعي بودن هميشه بهتر است هرگز ابروهايتان را بيش از حد برنداريد. وقتي شكل اوليه را به ابرويتان داديد، نگه داشتن اين شكل آسان است. ابتداي ابرو بايد با گوشه داخلي چشم هماهنگ باشد. كمان ابرويتان نيز بايد با خط بالاي چشمتان هماهنگ باشد.
سعی کن عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی[تصویر: 1236081tb3iq7boii.gif]
#
درست كردن ابروي نازك و پراكنده

قسمت ابتداي ابرو، دقيقا بالاي گوشه داخلي چشم، بايد پر باشد. اگر ابروان شما نازك و يا كم پشت است، آن قسمت را با مداد ابرو با خطوط نازك مومانند پر كنيد.
سپس، با يك برس زبر كه در پودر رنگ ابرو فرو كرده ايد كارتان را ادامه دهيد. به اين ترتيب رنگ مداد ابرويتان بيشتر ميشود. هر قدر به كمان ابرويتان نزديكتر ميشويد خطوط را نازكتر كنيد.چگونه بهترين كمان ابرو را ايجاد كنيم

ترجيحا، كمان ابرو بايد از ابتداي شروع كره چشم آغاز شود. براي مشخص كردن آن از يك گوش پاك كن استفاده كنيد، آن را در كنار بيني خود قرار دهيد و ير روي پلك بالايي چشم خم كنيد. محل طلاقي گوش پاك كن و ابرو بالاترين نقطه كمان ابرو را مشخص ميكند. اصولا ابرو بايد يك سوم اينچ بعد از گوشه خارجي چشم به صورت كمي سربالا به پايان برسد.

چگونه كمان ابرو بالاتر ببريم؟

براي اين كار بهتر است كه زير بالاترين قسمت كمان ابرو را نازكتر كنيد تا كمان ابرو بالاتر
برود. به اين ترتيب ظاهر چشمتان نيز بازتر ميشود.


چه موچيني بهتر است؟

براي برداشتن موهاي اضافه از موچينهاي سر كچ استفاده كنيد. ابروانتان را براي پر نشان دادن به سمت بالا و براي نازك نشان دادن به سمت چپ و راست برس بكشيد. براي اينكه ابرويتان حالتش را حفظ كند از ژل ابرو استفاده كنيد. بهترين موچينها، موچينهاي نوك كجي هستند كه قسمت انتهايي زبري دارند و گرفتن مو با آنها آسانتر است. براي كشيدن مو نبايد زور زد. براي كنترل بهتر اين عمل بعضي از موچينها به حالت قيچي هستند. هر دو يا سه سال، وقتي نوك موچين شل شد، بايد موچين خود را تعويض كنيد. هميشه موچين خود را تميز نگهداري. به كمك يك گوش پاك كن آغشته به ماده ضد عفوني يا الكل نوك آن را تميز كنيد. هميشه شب هنگام ابرويتان را برداريد تا قبل از شروع آرايش صبحگاهي آثارسرخي از اطراف ابرو محو شود.
سعی کن عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی[تصویر: 1236081tb3iq7boii.gif]
#
روش استفاده از كرم پودر


مقداري از كرم پودر نرم را روي سطح صافي مانند يك دستمال يا يك آينه ريخته و به آرامي با يك برس نرم به پوست بماليد.


به اين ترتيب ميتوان به صورت يكسان و درست از آن استفاده نمود و ميزان آن را كنترل كرد.( يا )كرم پودر را روي اسفنج كمي مي ريزيد و روي تمام صورت پخش مي كنيم تا كاملا يكدست شود بعد پشت آن حتما پودر بيرنگ را با براش يا اسپانج مخصوص پودر روي تمام صورت استفاده كنيد. اين باعث ميشود كه ارايش ديرتر ترك خورده يا عرق كند مخصوصا پشت چشمها.


با آرايش ترميمي و استفاده از رنگهاي تيره و روشن فونديشن و يا پورد ميتوانيم ايرادهاي اعضاي صورت را تا حد امكان بپوشانيم. ميتوانيم با رنگهاي تيره اين اعضا را كوچكتر و با رنگهاي روشن آنها را بزرگتر نشان دهيم. اگر در اين كار دقت نكيم، اين لكه هاي تيره و روشن نه تنها زيبا نخواهند بود، بلكه چهره را زشت نيز خواهند كرد.

در آرايش ترميمي بيشتر از پودر استفاده ميشود تا از كرم و مايع، زيرا پودر به راحتي روي فونديشن پخش ميشود. آرايش ترميمي بر اثر تكرار بهتر ميشود چون تكرار اين آرايش باعث ميشود كه متوجه شويم كه چگونه بايد اعضاي صورت را با استفاده از رنگهاي متضاد كامل نشان دهيم.به طور مثال براي بيني پهن، كنار بيني را كمي تيره تر ميكنيم و روي بيني را پودر ميزنيم.


درمورد بينيهاي بلند، نوك بيني را تيره تر ميكنيم و در بيني هاي كج، رنگ تيره را در كنار بيني و رنگ روشن تر را در وسط بيني به كار ميبريم.براي پوشاندن جاي زخم و يا جوش، آكنه، لكه هاي روي پوست و سياهي دور چشم و خطوط ريز و پهن كنار دهان عمل ترميمي و تكميلي را بعد از زدن فونديشن انجام ميدهيم، زيرا فونديشن را نميتوانيم روي پودر بزنيم و مانع پاك شدن آن شويم. پودر و يا كرمهاي ترميمي در رنگهاي روشن، متوسط و تيره ساخته ميشوند.حلقه سياه دور چشم را ميتوان با استفاده از كرم پودر ترميمي پوشاند. البته دلايل زيادي براي افتادن حلقه سياه دور چشم و گود رفتن و پف كردن پلكها وجود دارد، مثل كم خوابي، غذاي نامناسب، مصرف مشروبات الكلي، ناراحتي هاي كليوي و... كه در اين صورت بايد ابتدا در رفع مشكل اصلي بكوشيم و سپس از آرايش كمك بگيريم.


به هر حال، پلكها و اطراف چشم را تا زماني كه تيره و گود رفته هستند روشنتر ميكنيم و يا در حالتي كه پف كرده اند براي پوشاندن اين پف ، روي آن را با پودر تيره تر و اطراف آن را با پودر روشن ميپوشانيم و به دقت پودر را پخش ميكنيم.از پودر تيره براي كوچكتر نشان دادن بيني بزرگ و يا كج، غبغب، آرواره پهن و برجسته، پلكهاي سنگين، چانه برجسته و پيشاني جلو آمده استفاده ميكنيم.


از پودر روشن براي بزرگتر نشان دادن بيني كوتاه، چشمان گود رفته كوچك، صورت باريك و بلند، چانه عقب رفته، گردن باريك و بلند و پوشاندن حلقه سياه دور چشم استفاده ميكنيم.بريا برجسته تر نشان دادن گونه ها، يك خط فرضي از گوشه دهان به وسط گوش و يك خط ديگر به صورت عمودي، از گوشه خارجي چشم به طرف چانه ميكشيم. فونديشن تيره را بعد از خط عمودي روي اين خط فرضي به طور افقي ميزنيم.زخمهاي كوچك، خال و لكه سياه را با فونديشن ميتوانيم بپوشانيم كه بهتر است با انگشت فونديشن را كاملا پخش كنيم تا خط فاصله اي ايجاد نشود و صورت دو رنگ نشان ندهد.

براي پوشاندن لكه ههاي بزرگ و خال يا لكه مولودي (اصطلاحا همان ماه گرفتگي) مسلما وقت بيشتري بايد صرف كنيم و با صبر و حوصله به قدر كافي كار كنيم. بعد از زدن فونديشن، مواد پوشاننده را روي لكه مي ماليم و مجددا لايه نازكي از فونديشن را روي آن ميزنيم و سپس تمام صورت را به طور يكنواخت پودر ميزنيم. بايد توجه داشته باشيم كه استفاده از فونديشن خيلي زياد و ضخيم، بدون پخش كردن صحيح مشكل صوزت را بدتر از آنچه كه هست نشان ميدهيد.
سعی کن عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی[تصویر: 1236081tb3iq7boii.gif]
#
نکته


براي جلوگيري از ورود كرم پودر به چشم , يك لايه از دو لايه دستمال كاغذي را روي چشم گرفته و سپس كرم پودر را استفاده نماييد.
زيتون، شادابى بخش پوست


براى برخوردارى از يك پوست زيبا و سالم به دنبال كرم ها و ماسك هاى مختلف نباشيد و پولتان را بيش از اين هدر ندهيد. به ماسك هاى طبيعى متوسل شويد و كمى رژيم غذايى تان را تغيير بدهيد تا به پوستى صاف و شفاف دست پيدا كنيد. از آنجا كه سرما به دليل ايجاد خشكى در پوست رابطه مستقيمى با چروك و پيرى زودرس دارد، در اين فصل بيشتر به پوستتان رسيدگى كنيد. معناى رسيدگى هم اين نيست كه به فروشگاه هاى عرضه محصولات آرايشى و بهداشتى برويد و هرچه در جيبتان است بدهيد و يك كرم ضدچروك خريدارى كنيد. اگر مى خواهيد پوست خوبى داشته باشيد، اجازه ندهيد كه هيچ گاه پوستتان خشك شود. بهترين وسيله براى چرب نگه داشتن پوست روغن زيتون است.
مصرف روغن زيتون در وعده هاى غذايى به ويژه سالاد و استعمال آن به صورت يك امولسيون طبيعى به دليل خاصيت آنتى اكسيدانى و دارا بودن ويتامين هاى A، E، K و C كه مى تواند از خشكى و زبرى پوست كه زمينه ساز چروك و پيرى زودرس است، جلوگيرى كند به پوست شادابى و طراوت بخشد.

علاوه بر روغن زيتون، عسل، زرده تخم مرغ، آب ليمو و بابونه نيز قادرند همانند يك ماسك محافظتى، پوست را در برابر انواع آسيب ها محفوظ نگه دارد. براى جلوگيرى از چروك پوست، عسل و زرده تخم مرغ را مخلوط نموده و بر صورت خود بماليد. البته اگر پوستتان چرب است اين ماده را به صورت جداگانه استفاده نمائيد. براى از بين بردن التهابات پوستى از بخور بابونه استفاده كنيد يا بابونه را آسياب كرده و به همراه مقدارى آب به صورتتان به ويژه، جاى جوش ها بماليد.اگر هم پوستتان حساس است و با كوچكترين تغيير مثلاً وزش باد سرد دچار خشكى مى شود از آب ليمو استفاده نماييد. مطمئناً با استفاده از روش هاى فوق ديگر هيچ احتياجى به كرم و امولسيون هاى شيميايى نخواهيد داشت.

طريقه استفاده از ميوه براي آرايش نمودن پوست


اين عمل را بايد بعد از نازك كردن پوست و پس از اينكه پوست صورت را از مواد آلوده و چربي ها و سلول هاي مرده عاري نموديم و همچنين در صورت امكان پس از انجام بخور، انجام داده و براي اينكه ميوه به خوبي جذب پوست شود بهتر است از ورقه هاي نازك ميوه يا از ميوه رنده شده استفاده نموده كه در اين صورت مواد درون ميوه راحت تر و سريعتر جذب پوست مي شوند.بهتر است براي اينكار ميوه را همراه پوستش كه خواص ديگري نيز درون آن وجود دارد ، استفاده نماييم و اگر ميوه هسته دار يا دانه دار باشد، از هسته ها و دانه هاي آن استفاده نكنيم و آنها را از ميوه جدا نموده و سپس ورقه هاي نازك يا رنده شده ميوه را روي پوست صورت قرار داده ، اين كار را بايد بر روي تمام قسمت هاي پوست صورت و به طور هماهنگ و يكدست انجام دهيم و بهتر است در اين زمان آسوده و فارغ از هر كاري با اعصابي راحت دراز بكشيم و استراحت نماييم.


زيرا اعصاب راحت و آسوده باعث درست عمل نمودن همه اعضاي بدن و در اينجا تغذيه بهتر
و سريع تر پوست از مواد مغذي كه بر روي آن قرار داده ايم مي شو د و پس از گذشت مدت زمان لازم (كمتر از يك ساعت)بهتر است مواد را از روي صورتمان پاك نموده و صورت را با آب نيمه گرم فقط در حدي كه مواد از روي صورتمان پاك شوند ، بشوييم
سعی کن عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی[تصویر: 1236081tb3iq7boii.gif]
#
لطيف کردن پوست


براي اينکه گياهان و خوراکي هايي را که به کار مي بريم بهتر بتوانند بر روي تغذيه پوست ما اثر بگذارند لازم است تا پوست زنده ما مستقيما اين مواد را دريافت کنند تا فوري جذب نموده و از خواص آنها براي ترميم خود استفاده کنند.


قبل از اين کار بايد پوست را از مواد آرايشي پاک کردو سلولهاي مرده و شاخي شده ي آنرا جدا و از چربي هايي که به وسيله غده هاي ترشح کننده پوست ترشح مي شوند تميز نمود، يعني آنها را از پوستمان جدا و پوست را پاک و نازک و لطيف کرده و سپس از مواد مغذي استفاده کنيم.


براي نازک کردن پوست به خصوص پوست صورت، بايد از شامپوي يچه استفاده نماييم که داراي مواد قليايي کمتري مي باشد و به پوست آسيبي نمي رساند و بهتر است اين گونه عمل کنيم: يک ليف نرم را به مقداري شامپوي بچه آغشته نموده وسپس آن را به صورتمان که قبلا آنرا خيس نموده ايم مي کشيم، اين ليف را آرام ، آرام به صورت کشيده و بهتر است اين کار را از پيشان شروع کرده و تا گوش ها و زير گردنمان ادامه دهيم و صورت را کاملا با آن شست و شو دهيم ، با اين عمل چربي هاي روي پوستمان و همچنين آلودگي هاي روي آنرا کاملا تميز نموده و سلولهاي شاخي شده ي آنرا هم از بين مي بريم تا پوست صورتمان نازک و لطيف تر شود.پس از تميزکردن صورت با کف شامپو آنرا با آب ولرم تميز مي شوييم و سپس خشک نموده، حالا بهترين زماني است که ميوه را به آن بماليم يا بخور مناسب را انجام دهيم .
بهتر است هميشه قبل از استفاده از ماسک هاي زيبايي پوستمان را بخور دهيم تا منافذ آن باز شده و آماده پذيرش مواد مغذي ماسک ها شود . در عين حال پس از بخور، بدترين زماني است که پوست در صورت ارتباط با محيط آلوده آلودگي را دريافت نموده و دچار بيماري مي گردد چرا که همانطور که گفته شده منافذ پوست کاملا باز بوده و همانطور که آماده است مواد مغذي را دريافت کند، آماده است تا آلودگي ها را نيز دريافت نموده، پس بهتر اين است که لطيف تر کردن پوست را پس از آمدن از بيرون و زماني که در خانه هستيم انجام دهيم . پس از نازک کردن پوست ، بهترين عمل شست و شوي پوست با آب ميوه مخلوط با روغن بادام يابهتر شيره نارگيل مي باشد که فوري جذب پوست شده و براي آن بسيار مفيد مي باشد.
سعی کن عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی[تصویر: 1236081tb3iq7boii.gif]
 
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | اتوماسیون پزشکی | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | اندروید سه | مجله کامپیوتری | تم کد | مجله اینترنتی وبدون | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سایت پزشکی دکتر طب | فرتکست | مجله پزشکی نت سلامت | کافه ایرونی | مجله خندانک | مجله اینترنتی فان استار | مجله من | مجله اینترنتی دونیمه | مجله اینترنتی بردیا | فاینال مد | فرهنگیا | نامبروان | جان نو | مگفر | مجله 24 | نیمچه | تک پدیا | آیناز وب | مطالب بیست | میهن اسکای | نیک آنلاین | شینار | وطنی ها | طب جدید | هوای تازه | آاقای گل | برترین مطالب | دایی رضا | فارس پدیا | آجودانیه | چارشنبه | فانیفا | قارپوز | گوهرمند | گل بهار | جهان من | جوان امروز | کالچر | مه آذین | مجله سبز | مگناب | دنیای نت | نیک اندیشه | نیکاندوست | نیک پاتوق | ازبک | پارمینو | پیک آبی | پورتال من | راز آلود | روسپید | رشد نگر | رویای زندگی | شورانگیز | سیمای وب | نتیها | تاپکده | وب دوستان | ویکی وان | یکناز | زرچوب | زردقناری | عصرطلایی | فرتورز | آموزش گیتار | مایادانلود | | دکتر CMS | سایت آموزش گیتار | رایان درمان | پارسیان گشت | ایران کافه | گیتی بوک | مجله فراتوریسم | فراتوریسم | دکتر آسان دنت | آسان دنت | مجله گردشگری افراگشت | افراگشت | هشت گام | فرکافی | میهن تاج | مجله پزشکی رایان درمان | موج سینما | تیزباد | برفانک | کافه داران | کینگ دانلود | هتل آپارتمان مشهد

درباره خانه

ایران تاک | انجمن گفتگوی ایرانیان