کلمات کلیدی: جدیدترین, خبرهای, شنبه,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدیدترین خبرهای شنبه
نویسنده پیام
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

اعتبار: 9
ارسال: #1
جدیدترین خبرهای شنبه
نكونام: بايد سه گل مي‌زديم
[color=#000]متأسفانه فرصت‌هاي خوبي از دست رفت اما ضمن اينکه گل بحرين هم روي اشتباه داور به ثمر رسيد. خطاي اعلام شده توسط او به هيچ وجه خطا نبود. [/color]
[تصویر:  00034438.jpg]
[color=#000]
جواد نکونام کاپيتان تيم ملي ايران نمايش چندان خوبي در منامه نداشت اما يک شوت خيلي زيبا به سمت دروازه حربف شليک کرد که مي‌توانست يک گل تماشايي باشد.
نکو در پايان بازي در پاسخ به خبرنگار سايت گل گفت:« حق ما اين بود که بازي را با اختلاف سه گل ببريم.»
کاپيتان تيم ملي ادامه داد:« متأسفانه فرصت‌هاي خوبي از دست رفت اما ضمن اينکه گل بحرين هم روي اشتباه داور به ثمر رسيد. خطاي اعلام شده توسط او به هيچ وجه خطا نبود.»
نکو در پايان ابراز اميدواري کرد:« تيم ملي با پيروزي در اندونزي صعودش را به مرحله بعد قطعي کند.«
[/color]
12-11-2011 05:04 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #2
RE: جدیدترین خبرهای شنبه
برنامه مسابقات ليگ برتر فوتسال ازهفته يازدهم
[color=#000]برنامه رقابتهاي ليگ برتر فوتسال از هفته يازدهم از سوي سازمان ليگ برتر فوتسال اعلام شد. [/color]
[تصویر:  00017517.jpg]
[color=#000]
طبق اعلام سازمان لیگ برتر فوتسال، برنامه هفته یازدهم لیگ برتر، یادواره مرحوم بابک معصومی، بدین شرح است:
27/8/90-ساعت 16:00-هفته یازدهم
صبا باطری قم-فولاد ماهان اصفهان-شهید حیدریان-قم
شهرداری ساوه-گسترش فولاد تبریز-فجر-ساوه
شهید منصوری قرچک-گیتی پسند اصفهان-هفتم تیر-قرچک
میثاق تهران-راه ساری-ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
علم و ادب سایپا-لبنیات ارژن شیراز-شهید بهشتی-مشهد
فیروز صفه اصفهان-دبیری تبریز-پیروزی-اصفهان
پیروزی تهران-شرکت ملی حفاری ایران-خورشید-تهران
[/color]
مسي: دو امتياز خانگي را بچه‌گانه از دست داديم
[color=#000]مهاجم تيم ملي فوتبال آرژانتين پس از تساوي تيمش مقابل بوليوي گفت: ناراحت کننده بود، دو امتياز خانگي را بچه‌گانه از دست داديم. [/color]
[تصویر:  00034477.jpg]
[color=#000]

لیونل
مسی بازیکنی که معمولا از سوی رسانه‌های کشورش به کم‌کاری و عدم درخشش در تیم ملی متهم می‌شود، گفت: من به تنهایی قادر به نجات کل تیم نیستم و همه باید برای تیم تلاش کنند، در مجموع بد بازی کردیم و این توقف آزار دهنده نیز نتیجه همین بازی بد بود.
مسی ادامه داد: به عنوان مثال بازیکنان در خط دفاعی توپ را از دست می‌دادند و من برای کمک به آن‌ها به سمت توپ می‌رفتم و با توهین تماشاگران مواجه می‌شدم، این بی انصافی است و باید در روزنامه‌ها حقیقت را نوشت.
مسی افزود: بازیکنان بولیوی خوب بازی کردند و اکثرشان در اسپانیا و ایتالیا شاغل هستند، این تیم هرگز دست و پا بسته نبود و ما را تحت فشار قرار داد.
[/color]
12-11-2011 05:12 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #3
نبايد مستقيم با گيتي‌پسند صحبت مي شد
[color=#000]رئيس هيئت فوتبال اصفهان گفت: کميته فوتسال نبايد مستقيم با گيتي‌پسند صحبت مي‌کرد. [/color]
[تصویر:  00028620.jpg]
[color=#000]
ابرقویی نژاد در مورد اینکه گفته می شد هیئت فوتبال اصفهان اجازه برگزاری تورنمنت فوتسال با حضور تیم های امید، تیم ملی ایران، تیم ملی روسیه و تیم گیتی پسند در اصفهان را نمی دهد، اظهار داشت: ناهماهنگی هایی برای برگزاری این مسابقه وجود داشت که شب گذشته با صحبت هایی تلفنی که بین من و کفاشیان انجام شد این ناهماهنگی ها تمام شد و امروز هم جلسه هماهنگی بازی ها برگزار می شود.

وی افزود: این ناهماهنگی بیشتر از طرف کمیته فوتسال بود. آنها مستقیم با باشگاه گیتی پسند برای برگزاری این مسابقات صحبت کرده بودند درحالی که هرگونه فعالیتی باید زیر نظر هیئت فوتبال باشد و به همین دلیل من گفته بودم تا زمانی که هماهنگی صورت نگیرد نمی گذارم بازی ها انجام شود.
رقابت های چهارجانبه فوتسال از فردا آغاز می شود و تیم روسیه نیز صبح امروز وارد اصفهان شد و در هتل آسمان اسکان یافت.
[/color]
12-11-2011 05:12 PM
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #4
باقري دوباره به پرسپوليسي‌ها ملحق شد
[color=#000]کريم باقري صبح امروز با استقبال گرم بازيکنان و کادر فني در تمرينات اين تيم شرکت کرد. [/color]
[تصویر:  00031422.jpg]
[color=#000]
با تلاش علی پروین و حمید استیلی کریم باقری پس از مدتی دوری از پرسپولیس امروز در تمرین این تیم شرکت کرد.
بازیکنان و کادر فنی برخورد بسیار گرمی با کریم باقری داشتند.
باقری پس از حضور در تمرین در کنار بازیکنان به تمرین پرداخت که در نوع خودش جالب بود
[/color]
12-11-2011 05:14 PM
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #5
استيلي: نگفتم دايي مرا تخريب کرده است
[color=#000]سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: من هرگز نگفته‌ام که دايي مرا تخريب کرده است. [/color]
[تصویر:  00035157.jpg]
[color=#000]
حمید استیلی درخصوص تکمیل صحبت‌های روز گذشته‌اش که با فارس داشت، عنوان کرد: ‌متاسفانه از صحبت‌های من بد برداشت شده است. من در خصوص دیدار منتخب تیم جام ۹۸ و پرسپولیس گفتم که من با علی دایی هیچ مشکلی ندارم و احترام خاصی برای ایشان قائل هستم اما در آن بازی که به میدان رفتیم خیلی‌ها بودند که مرا نقد و یا تخریب کردند، اما من راجع به این مسئله اصلا در آن بازی با آنها حرف نزدم. منظور من علی دایی نبود و نمی‌خواهم هیچ اسمی را بیاورم چون برای همه احترام خاصی قائل هستم. من می‌خواستم بگویم که در آن بازی همه چیز تمام شد و همه به دنبال آن بودیم تا در رفاقت و صمیمیت کنار هم باشیم. تا به هدفمان برسیم من باز هم می‌گویم چیزی که در فوتبال می‌ماند بیشتر دوستی و رفاقت و جوانمردی است.

وی افزود: من برای دایی احترام خاصی قائل هستم و به هیچ عنوان قصد بی‌احترامی به ایشان را نداشته‌ام و اصلا چنین حرفی هم نزده‌ام.
[/color]
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #6
سوارس: لازم بود قدرت اروگوئه يادآوري شود
[color=#000]مهاجم 24 ساله تيم ملي فوتبال اروگوئه شب گذشته هر 4 گل تيمش مقابل شيلي را به ثمر رساند و گفت: لازم بود قدرت اروگوئه يادآوري شود. [/color]
[تصویر:  00014509.jpg]
[color=#000]
به نقل از مارکا اسپانیا، لوئیس آلبرتو سوارس دیاس شب گذشته در جریان دیدارهای انتخابی جام جهانی 2014 برزیل 4 گل برای تیم ملی کشورش به ثمر رساند و گفت: اروگوئه به قطب فوتبال آمریکای جنوبی تبدیل شده و ما پس از جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی حتی یک قدم هم عقب‌نشینی نداشته‌ایم. لازم بود قدرت اروگوئه یادآوری شود و از این که وظیفه خود را در تیم ملی به بهترین شکل انجام داده‌ام بسیار خوشحالم.
وی ادامه داد: برابر شیلی به یک پیروزی شیرین دست یافتیم، شیلی تیم کوچکی نیست و البته غیبت آلکسیس سانچس در عملکرد آنها بی‌تاثیر نبود.
[/color]
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #7
ديلي‌نيوز: با گل ايران قلب بحرين شکست
[color=#000]يک روزنامه چاپ منامه براي گزارش بازي ايران و بحرين از واژه "قلب شکسته" استفاده کرد. [/color]
[تصویر:  00034447.jpg]
[color=#000]
پس از آنکه تیم ملی ایران شب گذشته تا آخرین دقایق مسابقه با نتیجه یک بر صفر از بحرین شکست خورده بود،اما در دقیقه 93 با گل مجتبی جباری کار به تساوی کشیده شد تا تیم ملی در منامه به یک امتیاز مهم دست یافته و شکست ناپذیری شاگردان کی‌روش ادامه داشته باشد.
آنها که با دست زدن به همه روش‌های گوناگون می‌خواستند به زعم خود برتری یک بر صفر را حفظ کنند، وقتی گل جباری زده شد، آب سردی را بر خود و آرزوهای خود دیدند.

این مساله سبب شد تا روزنامه گلف دیلی نیوز در گزارش خود از تیتر "قلب شکسته" استفاده کند.

این نشریه سپس به انعکاس حرف‌های تیلور، مربی انگلیسی بحرین پرداخت که به قدرت زیاد سفید‌پوشان ایران اعتراف کرد. وی در کنفرانس مطبوعاتی اظهار داشت: ایران بهترین تیم گروه ۵ است.‌آنها در 10دقیقه پایانی ما را کاملا تحت فشار گذاشتند. اما من همان لحظه که بازی به پایان رسید خطاب به مسئولان گفتم به شاگردانم افتخار می کنم که امشب با هم مشارکت زیادی کردند.
[/color]
12-11-2011 05:15 PM
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #8
تريبون: گل جباري پايان آرزوهاي بحرين را رقم زد
[color=#000]يک پايگاه خبري بحريني نوشت تيرخلاص ايران توسط مجتبي جباري به بحرين پايان آرزوهاي اين تيم براي کسب پيروزي بود. [/color]
[تصویر:  00034446.jpg]
[color=#000]
روزنامه دیلی‌تریبون با انتشار گزارشی از دیدار شب گذشته تیم‌های ایران و بحرین در دور چهارم مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل نوشت: گل دیرهنگام ایران مانند تیرخلاصی به آرزوهای بحرین برای کسب بردی خانگی بود.

این نشریه افزود: در شبی که همه چیز برای کسب برتری میزبان در منامه فراهم بود و بحرین دراواخر نیمه اول به گل برتری رسیده‌ بود و این تیم خود را برای کسب برد آماده می‌کردند؛ اما در اواخر بازی ایران توسط مجتبی جباری به گل تساوی رسید و ضربه بزرگی بر بحرین وارد آمد.
در گروه ۵ اکنون ایران با ۸ امتیاز از ۴ بازی صدرنشین است و پس از آن قطر با همین امتیاز و با تفاضل گل کمتر قراردارد.
[/color]
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #9
حبيبي: نگاه فدراسيون نبايد نتيجه‌گرايي باشد
[color=#000]سرمربي اسبق تيم ملي فوتبال گفت: وقتي به تيمي مثل بحرين نمي‌بازيم نشاط روحي در جامعه ايجاد مي‌شود. [/color]
[تصویر:  00023499.jpg]
[color=#000]
حسن حبیبی در مورد بازی تیم ملی مقابل بحرین و روندی که با حضور کی‌روش تیم ملی در پیش گرفته اظهار داشت: مهم این بود که به بحرین نباختیم. این مسئله در جامعه هم نشاط روحی ایجاد می کند. باید حواس خود را جمع کنیم که در مرحله بعدی وقتی به تیم های شرق آسیا بر می خوریم انسجام خود را حفظ کنیم.

وی افزود: باید مشکلات جانبی را حل کنیم. این مسئله کلی است. اکنون دور و اطراف تیم آدم زیاد است و باید مراقب بود که این افراد در مواجهه با بازیکنان ایجاد حاشیه می کنند یا حضورشان به تیم کمک می کند. هر فردی نباید با بازیکنان تیم ملی صحبت کند.

سرمربی اسبق تیم ملی تاکید کرد: ما به بحرین نباختیم اما نتیجه یک بر یک کجا و پیروزی شش بر صفر کجا. این نشان می دهد که باید برای هر بازی برنامه ریزی بهتری داشته باشیم هر چند که دیروز جو ورزشگاه هم سنگین بود.

حبیبی خاطر نشان کرد: اگر مسئولانی که اکنون امور فوتبال دستشان است فقط به دنبال نتیجه باشند و از کی‌روش همین را بخواهند تاثیراتی که این مربی در فوتبال ما خواهد داشت مقطعی خواهد بود و هیچ مشکلی از ما را حل نمی کند. در فوتبال برد و باخت هست و باید تحمل داشته باشیم. نگاه ما نباید فقط به صعود به جام جهانی باشد اگر دنبال فوتبال حرفه ای و پیشرفته هستیم باید در پایه برنامه ریزی اصولی داشته باشیم.
[/color]
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #10
پيروزي ايران تماشاگران بحريني را حسرت زده كرد
[color=#000]سايت عربي الکره کويت نوشت: گل 'مجتبي جباري' در ديدار با بحرين که در وقت هاي اضافي به ثمر رسيد ، آرزوي تماشاگران بحريني را از بين برد و آنها را حسرت زده کرد. [/color]
[تصویر:  00032950.jpg]
[color=#000]
این سایت روز شنبه با ارائه گزارشی از دیدار تیم های فوتبال بحرین و ایران در چارچوب مسابقات مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل نوشت: تماشاگران بحرینی درحالیکه تیمشان تا دقایق پایانی مسابقه با گل ''محمد الطیب'' که در نیمه اول بدست آمده بود از حریف ایرانی پیش بود و خود را برای برپایی جشن چهارمین پیروزی این تیم مقابل ایران در تاریخ فوتبال بحرین آماده می کردند،در وقت اضافی این دیدار شاهد گل برق آسای ''مجتبی جباری'' بودند. این گل شیرینی را به تیم ایران هدیه داد و تماشاگران بحرینی را حسرت زده از ورزشگاه بیرون کرد.

سایت الکره ادامه داد: تیم ایران با این پیروزی و به لطف گل زده نسبت به قطر با 8 امتیاز در صدر گروه پنجم مسابقات انتخابی جام جهانی 2014 برزیل در قاره آسیا قرار گرفت و تیم بحرین با 5 امتیاز در رده سوم ایستاد.

سایت یاد شده با اشاره به دیدار بعدی تیم بحرین که روز سه شنبه هفته جاری با تیم قطر در دوحه برگزار خواهد شد ، اضافه کرد: تیم بحرین برای زنده نگه داشتن آرزوی خود جهت صعود به مرحله بعدی مسابقات چاره ای جز پیروزی در این دیدار ندارد.

''الکره '' کویت به دیدارهای تیم فوتبال ایران و بحرین اشاره کرد و نوشت: در پنج دیداری که تیم ایران در بحرین انجام داده ، سه دیدار آن با پیروزی بحرین و دو دیدار آن با مساوی به پایان رسیده است.

براساس این گزارش در طول تاریخ دیدارهای دو تیم نیز ایران هفت بار موفق به شکست بحرین شده و بحرین نیز چهار بار به پیروزی رسیده است و در چهار دیدار دو تیم به نتیجه مساوی دست یافته اند.
[/color]
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | اتوماسیون پزشکی | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | اندروید سه | مجله کامپیوتری | تم کد | مجله اینترنتی وبدون | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سایت پزشکی دکتر طب | فرتکست | مجله پزشکی نت سلامت | کافه ایرونی | مجله خندانک | مجله اینترنتی فان استار | مجله من | مجله اینترنتی دونیمه | مجله اینترنتی بردیا | فاینال مد | فرهنگیا | نامبروان | جان نو | مگفر | مجله 24 | نیمچه | تک پدیا | آیناز وب | مطالب بیست | میهن اسکای | نیک آنلاین | شینار | وطنی ها | طب جدید | هوای تازه | آاقای گل | برترین مطالب | دایی رضا | فارس پدیا | آجودانیه | چارشنبه | فانیفا | قارپوز | گوهرمند | گل بهار | جهان من | جوان امروز | کالچر | مه آذین | مجله سبز | مگناب | دنیای نت | نیک اندیشه | نیکاندوست | نیک پاتوق | ازبک | پارمینو | پیک آبی | پورتال من | راز آلود | روسپید | رشد نگر | رویای زندگی | شورانگیز | سیمای وب | نتیها | تاپکده | وب دوستان | ویکی وان | یکناز | زرچوب | زردقناری | عصرطلایی | فرتورز | آموزش گیتار | مایادانلود | | دکتر CMS | سایت آموزش گیتار | رایان درمان | پارسیان گشت | ایران کافه | گیتی بوک | مجله فراتوریسم | فراتوریسم | دکتر آسان دنت | آسان دنت | مجله گردشگری افراگشت | افراگشت | هشت گام | فرکافی | میهن تاج | مجله پزشکی رایان درمان | موج سینما | تیزباد | برفانک | کافه داران | کینگ دانلود | هتل آپارتمان مشهد