• 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجاوز یک خاخام به فرزندش
ارسال: #1
هنوز چند ماهی از افشای فاجعه «خانه وحشت» در اتریش که در آن پدری به مدت بیش از ۲۴ سال به دختر خود تجاوز می کرد و از او ۷ فرزند داشت، نگذشته که این بار برخی رسانه‌های غربی فاش کردند که پلیس رژیم صهیونیستی، یک خاخام ارتشی را با درجه سرهنگی با اتهامی مشابه دستگیر کرده است.
در خبر منتشر شده آمده دختر این فرد که نام او فاش نشده، با مراجعه به پلیس اعلام کرده که پدرش از هشت سال پیش و زمانی که او ۱۵ ساله بوده به وی تجاوز می کرده است.
گفته می‌شود که پلیس ابتدا به خاطر انکار موضوع توسط این صهیونیست اظهارات این دختر را جدی نمی گیرد، اما ماجرا بعد از آن جدی می شود که دختر کوچکتر این مرد نیز اعتراف می کند که از سوی پدرش مورد آزار و اذیت قرار می گرفته است.
نکته جالب تر اینکه دختر بزرگتر در شکایت نامه خود نوشته است که این خاخام به برادر کوچکتر آنان نیز تجاوز می کرده است.
این اتفاق در حالی است که در یک حادثه مشابه دیگر نیز اعلام شده یک پدر یهودی نیوزیلندی به دختر خود، به مدت پنج سال تجاوز کرده است. اگر رسانه های غربی در اتریش و چندی بعد از آن در فاجعه تجاوز پدر نیوزیلندی به فرزندان دختر خود تلاش کردند تا یهودی بودن آنان را انکار کرده و سعی داشتند آنان را افرادی بیمار از نظر روانی جلوه دهند، اما گویا حکایت چیز دیگری است .
برخی رسانه‌های غربی معتقدند که بوجود آمدن سه حادثه مشابه و بایک موضوع از این طیف جای سوال بسیار دارد. این رسانه‌ها مطرح می‌کنند که آیا به نظر نمی رسد که فرقه ای جدید در میان یهودیان در حال ظهور بوده که فعالیت خود را به صورت محدود از دهه های گذشته آغاز کرده است؟
این سوال در حالی مطرح می‌شود که این افراد طبق آیین خود بسیار محدود با زنان برخورد می‌کردند و قوانین محدود کننده بسیاری در این رابطه داشته‌اند ولی اکنون خود به محارمشان تجاوز کرده و از آنان بچه دار می شوند.
نکته جالب توجه در هرسه مورد، این است که مادران این افراد از وقوع آزار و اذیت فرزندان خود به دست پدرانشان اطلاع داشته و حتی در بعضی از موارد با آنان همکاری می کرده اند.
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان