تبلیغات بنری ویکیوز

کلمات کلیدی: بعدا, فهمیدم,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بعدا فهمیدم!!!!!!!!!!!!!!
نویسنده پیام
♥ Aida ♥ آفلاین
معاونت سایت
معاونت سایت

اعتبار: 81
ارسال: #1
Smilie (90) بعدا فهمیدم!!!!!!!!!!!!!!
روز اولی که دیدمش بدجوربهم خیره شده بود

بعدا فهمیدم که چشماش چپه و داشته پیکان 57 رینگ اسپرت دومتر اونورترو نگاه میکرده

یه آه از ته دل کشید

بعدا فهمیدم که آه نبود و آسم داره

بهش یواشکی لبخند زدم ولی اون قیافه جدی مردونش رو عوض نکرد این خودداریش خیلی جذاب بود

بعدا فهمیدم که خودداری نبوده بلکه تاحالاتوکف اون پیکان 57 بوده وتازه متوجه من شده

آروم وبا عشوه اومدم جلوش دیدم تندتند داره بهم چشمک میزنه به نظرم بامزه اومد

بعدا فهمیدم که تیک داره و پلک زدنش دست خودش نیست

اومد یه چیزی بگه ولی از بس هول شد به تته پته افتاده بود

بعدا فهمیدم که لکنت زبون داره وکلا هول میزنه

سرشو از شرمش انداخت پایین وگفت س س سلام

بعدا فهمیدم از شرم نبوده میخواسته من دندونای زردشو نبینم

بعد از یک سری اسم و فامیل بازی ازم پرسید آخرین کتابی که خوندی اسمش چیه؟؟گفتم ....یادم نیست

گفت چه جالب نویسندش کیه!!!! از این تیکه بامزش خندم گرفت

بعدا فهمیدم که تیکه نبوده و بیچاره اصلا چیزی به اسم آی کیو نداره

بهم گفت بیا یه کم قدم بزنیم این حرفش خیلی به نظرم رمانتیک اومد

بعدا فهمیدم دستشویی داشته میخواسته به سمت توالت عمومی حرکت کنیم

باز پرسیدم دانشگاه میری ؟؟گفت آره مدرسمون تو دانشگاهه از این شوخ طبعیش خوشم اومده بود

بعدا فهمیدم که اصلا هم شوخ طبع نیست و منظورش مدرسه افراد استثنایی توی دانشگاه شهید بهشتیه

بهش گفتم داره دیرم میشه گفت اگه میشه شمارت رو بده بهت زنگ بزنم من هم دادم و اون هم شماره رو زد توموبایلش

ولی هیچوقت زنگ نزد ...

بعدا فهمیدم کادوی تولد 30 سالگیش یه موبایل اسباب بازی بوده که همه جا باخودش میبردش

و اما بعد از این من دوتا چیز مهم فهمیدم:

1.اینکه چقدر چیز میشه بعدا فهمید

2.آدم منگل هم دل داره

مـعـشـوق مـن

از عـشـق

چـیـزی نـمـی دانـد ؛

جـز

رفـتـن . . !
14-12-2011 12:45 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Kevin آفلاین
ایمان ، توکل ، تلاش
*
کاربر ویژه

اعتبار: 33
ارسال: #2
RE: بعدا فهمیدم!!!!!!!!!!!!!!
این داستان چقدر برای من اشناست
اینگار که درد دلی یکی از دوستانم بود

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد
بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد!
14-12-2011 12:50 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | خرید هاست | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | فروش جوجه بوقلمون |   تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | مدرن بوک | لوازم ارایشی | مشاوره کنکور | باربری تهران | خرید گیفت کارت پلی استیشن | طراحی بنر | رژیم لاغری | شلوارک لاغری هات شیپر
خرید vpn

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید