کلمات کلیدی: اكبری, حضور, در, میان, چهار, تیم, برتر, لیگ, والیبال, برای, پیكان, عالی, است,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اكبری: حضور در میان چهار تیم برتر لیگ والیبال برای پیكان عالی است
نویسنده پیام
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

اعتبار: 9
ارسال: #1
اكبری: حضور در میان چهار تیم برتر لیگ والیبال برای پیكان عالی است
تهران - سرمربی تیم والیبال پیكان گفت: قرار گرفتن در میان شش تیم بالای جدول لیگ برتر نتیجه ای خوب و حضور در میان چهار تیم برتر نتیجه ای عالی برای تیم ما است.
[تصویر:  T30654489-1880023.jpg]
'پیمان اكبری' روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از قرار گرفتن تیم پیكان در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر در پایان هفته ششم راضی هستم زیرا این تیم در رقابت های این فصل برای قهرمانی بسته نشده و همین نتایج نیز مطلوب است.
وی ادامه داد: شاید اگر پیش از آغاز رقابت های لیگ برتر فرصت بیشتری برای تمرین و جذب بازیكنان داشتیم می توانستیم نتیجه بهتری نیز به دست بیاوریم اما با همین شرایط هم از عملكرد بازیكنانم در بیشتر مسابقات راضی هستم.
اكبری درباره نارضایتی اش از بازی تیم پیكان در برخی از رقابت های این فصل گفت: مشكل والیبال ایران این است كه وقتی تیمی دو ست نخست را پیروز می شود در ست سوم مغرورانه بازی می كند و در مقابل تیم حریف نیز با تمام توان به زمین می آید. در دو مسابقه برابر باریج اسانس كاشان و میزان خراسان رضوی می توانستیم به راحتی با نتیجه سه بر صفر پیروز شویم اما بی تجربگی بازیكنان ما باعث شد تا یك ست به حریفان واگذار كنیم.
وی تاكید كرد: اما چیزی كه بیش از همه برای من راضی كننده بود شكل گرفتن روحیه تیمی در میان بازیكنان بود زیرا دوست ندارم هیچ كس در تیم من انفرادی فكر كند.
سرمربی پیكان درباره برنامه فشرده رقابت های لیگ برتر گفت: این برنامه ریزی به صلاح والیبال ایران نیست. اگرچه برخی ادعا می كنند در والیبال حرفه ای تیم ها باید توانایی بازی های فشرده را داشته باشند اما این در صورتی قابل پذیرش است كه همه تیم ها به موقع تشكیل شوند و تمرینات مناسبی پشت سر گذاشته باشند.
وی افزود: در لیگ ایران همه تیم ها شرایط سختی دارند و باید مراقب آسیب دیدگی بازیكنان خود باشند. امیدوارم سال آینده برنامه ریزی لیگ بهتر انجام شود.
ملی پوش اسبق ایران درباره حضور تیم ملی كشورمان در جام جهانی گفت: ما در آسیا حرف اول را می زنیم و در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشتیم. پتانسیل والیبال ایران بسیار بالا است و توانایی این را دارد كه در سال های آینده در میان چهار تیم برتر جهان قرار بگیرد.
وی ادامه داد: اما هنوز والیبال ایران فاصله زیادی با تیم های برتر جهان دارد و نباید در این دوره از رقابت های جام جهانی انتظار نتیجه خوبی داشته باشیم.
09-11-2011 03:06 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | اتوماسیون پزشکی | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | اندروید سه | مجله کامپیوتری | تم کد | مجله اینترنتی وبدون | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سایت پزشکی دکتر طب | فرتکست | مجله پزشکی نت سلامت | کافه ایرونی | مجله خندانک | مجله اینترنتی فان استار | مجله من | مجله اینترنتی دونیمه | مجله اینترنتی بردیا | فاینال مد | فرهنگیا | نامبروان | جان نو | مگفر | مجله 24 | نیمچه | تک پدیا | آیناز وب | مطالب بیست | میهن اسکای | نیک آنلاین | شینار | وطنی ها | طب جدید | هوای تازه | آاقای گل | برترین مطالب | دایی رضا | فارس پدیا | آجودانیه | چارشنبه | فانیفا | قارپوز | گوهرمند | گل بهار | جهان من | جوان امروز | کالچر | مه آذین | مجله سبز | مگناب | دنیای نت | نیک اندیشه | نیکاندوست | نیک پاتوق | ازبک | پارمینو | پیک آبی | پورتال من | راز آلود | روسپید | رشد نگر | رویای زندگی | شورانگیز | سیمای وب | نتیها | تاپکده | وب دوستان | ویکی وان | یکناز | زرچوب | زردقناری | عصرطلایی | فرتورز | آموزش گیتار | مایادانلود | | دکتر CMS | سایت آموزش گیتار | رایان درمان | پارسیان گشت | ایران کافه | گیتی بوک | مجله فراتوریسم | فراتوریسم | دکتر آسان دنت | آسان دنت | مجله گردشگری افراگشت | افراگشت | هشت گام | فرکافی | میهن تاج | مجله پزشکی رایان درمان | موج سینما | تیزباد | برفانک | کافه داران | کینگ دانلود |