• 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشک‌های التماس زن پس از طلاق توافقی
ارسال: #1
Iran 
زن و مردی جوان بعد از 6 سال زندگی مشترک به دادگاه آمده و به دلیل ناسازگاری خواهان جدایی شدند. در پایان جلسه و پس از صدور حکم طلاق، زن بر روی زمین نشست و زیر گریه زد.
زن و مردی جوان با مراجعه به دادگاه خانواده 2 (ونک) دادخواست طلاق توافقی خود را به قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه 268 این مجتمع قضایی خانواده ارائه دادند.
زن در برابر قاضی این شعبه با بیان اینکه من و شوهرم با یکدیگر سازگاری نداریم و خواهان جدایی هستیم، اظهار داشت: من و شوهرم فرزندی نداشته و به دلیل اینکه در زندگی، با رفتار‌هایمان یکدیگر را عذاب می‌دهیم، می‌خواهیم ار یکدیگر فاصله بگیریم.
وی با بیان اینکه حدود 6 سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد، اظهار داشت: مهندس کامپیوتر هستم ولی از زمان ازدواج خانه‌دار شدم؛ من و شوهرم از نظر اخلاقی با یکدیگر تفاهم نداریم.
مرد در دادگاه خانواده حضور داشت و با اشاره به اینکه کارمند هستم و دکترای "آی‌تی" از کشور بلژیک دارم، گفت: من و همسرم باید مدتی یکدیگر را نبینیم چون رفتار‌هایمان باعث آزار دو طرف می‌شود.
وی با بیان اینکه کارمند هستم، اظهار داشت: مهریه همسرم 512 سکه بهار آزادی است ولی به جای آن یک خانه 78 متری به نامش می‌کنم.
مرد با اشاره به اینکه من و همسرم توسط دوستان دانشگاهی‌مان 2 سال با هم آشنا بودیم و بعد ازدواج کردیم، عنوان کرد: می‌خواهیم ابتدا از یکدیگر جدا شویم تا بعداً خانواده‌ها از این موضوع باخبر شوند.
زن بار دیگر در برابر قاضی در حالی که بعضش نمایان بود، گفت: یک سکه را به ازای طلاق توافقی می‌بخشم و خواهان جدایی هر چه سریعتر هستم.
قاضی این پرونده بعد از صحبت‌های طرفین بیان کرد: باید به محضر بروید و در آنجا مرد خانه را به نام زن کند تا بتوانید از یکدیگر جدا شوید.
وی ادامه داد: مرد محکوم به پرداخت 511 سکه بهار آزادی است که به ازای آن، با توجه به توافق طرفین خانه‌ای 78 متری به نام زن می‌کند و یک سکه هم توسط زن بخشیده شده است.
رئیس شعبه 268 مجتمع قضایی خانواده ونک بیان کرد: با توجه به آماده شدن صورتجلسه و صحبت‌های زن و مرد در این خصوص حکم طلاق توافقی صادر می‌شود و آنان طی 3 ماه فرصت برای انصراف دارند.
بعد از صحبت‌های قاضی عموزادی، زن بر روی زمین نشست و در حالی که با دو دستش صورتش را پوشاند، صدای هق هق گریه‌اش به گوش می‌رسید و خواهان بازگشت مجدد به زندگی مجدد بود؛ مرد او را دلداری ‌داد و ‌گفت این به نفع هر دوی ماست؛ زن به مرد التماس می‌کرد تا از طلاقی که حکم آن صادر شد، منصرف شود.

هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان