تبلیغات بنری ویکیوز

کلمات کلیدی: اخبـــــــــار, فوتبالی, یک, شنبه, آذر, 1390,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبـــــــــار فوتبالی یک شنبه 20 آذر 1390
نویسنده پیام
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

اعتبار: 129
ارسال: #1
Iran اخبـــــــــار فوتبالی یک شنبه 20 آذر 1390
پیروزی بارسلونا برابر رئال درال‌کلاسیکو 163/ شبی تلخ برای آقای خاص

یکصد و شصت و سومین ال کلاسیکو اسپانیا را شاگردان گواردیولا در شرایطی به نام خود تمام کردند که رئال مادرید میزبان در همان دقیقه نخست به گل رسید تا هوادارانش را به یک پیروزی پرگل امیدوار کند اما انتظار آنها بیهوده بود و این بارسلونا بود که به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال رئال مادرید و بارسلونا از ساعت 30 دقیقه بامداد امروز یکشنبه در چارچوب دیداری از هفته شانزدهم مسابقات فوتبال لالیگای اسپانیا در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو مادرید به مصاف هم رفتند. این بازی که یکصد و شصت و سومین دیدار این دو تیم بود در پایان به پیروزی 3 بر یک بارسلونا انجامید.

جدال دو تیم در شرایطی آغاز شد که اگر بارسلونا نتیجه این دیدار را واگذار می کرد کارش برای رسیدن به عنوان قهرمانی لالیگا سخت می شد و فاصله امتیازی اش با رئال بیشتر از قبل می شد. در شروع بازی اشتباه دروازه بان بارسلونا در همان دقیقه اول "کریم بنزما" را صاحب فرصت ایده الی کرد و این بازیکن نخستین گل بازی را برای رئالی ها به ثمر رساند.

در ادامه بارسلونا که دقایق ابتدایی حرفی برای گفتن نداشت نبض بازی را در اختیار گرفت و در دقیقه 30 توسط "سانچز" و روی حرکت دیدنی "مسی" گل تساوی را به ثمر رساند تا نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

در نیمه دوم برتری بازهم با شاگردان گواردیولا بود و آنها توانستند علاوه بر ارائه بازی زیبا که متکی به حرکات "مسی" و "اینیستا" بود بارها و بارها دروازه رئال را تهدید کنند. تیم بارسلونا در این نیمه به دو گل دیگر دست پیدا کرد تا در زمین رئال به یک پیروزی شیرین برسد.

در دقیقه 53 طی یک رفت و برگشت توپ روی پای "ژاوی" فرود آمد که این بازیکن از پشت محوطه جریمه دروازه رئال را هدف قرار داد و با خوش شانسی که داشت توپش پس از برخورد به مدافع رئال و سپس تیر دروازه ، به گل دوم تبدیل شد. در ادامه بازی و در دقیقه 66 نوبت به "فابرگاس" رسید تا روی پاس "آلوز" با ضربه سر شیرجه ای دروازه "کاسیاس" را برای سومین بار باز کند و در نهایت نیز این بازی با نتیجه 3 بر یک به سود بارسلونا به پایان رسید تا شبی تلخ برای مورینیو و هواداران رئال مادرید رقم بخورد.

هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
11-12-2011 09:18 AM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #2
RE: اخبـــــــــار فوتبالی یک شنبه 20 آذر 1390

سکته هوادار رئال به خاطر گل کریم

خبرگزاری فارس: گل ثانیه 20 کریم بن زما به بارسلونا باعث شد یکی از هواداران رئال مادرید از شدت هیجان سکته کند.
خبرگزاری فارس: سکته هوادار رئال به خاطر گل کریم

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از لارازون، ال‌کلاسیکودربی اسپانیا در کنار همه حوادث منحصر به فرد خود یک حادثه تلخ هم داشت و آن سکته قلبی یکی از هواداران رئال مادرید بود که پس از گل ثانیه 20 رئال مادرید رخ داد.

این هوادار متعصب که نتوانسته بود احساسات و هیجاناتش را پس از گل زود هنگام رئال کنترل کند بلافاصله با کمک همسرش به بیمارستان مرکزی مادرید منتقل شد.
وضعیت جسمانی این هوادار بد شانس به طور کلی مثبت گزارش شده اما به تجویز پزشک باید استراحت مطلق داشته باشد.

11-12-2011 09:19 AM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #3
پیروزی خانگی منچستریونایتد، آرسنال و لیورپول

خبرگزاری فارس: تیم‌های منچستریونایتد، آرسنال و لیورپول هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر را با کسب پیروزی خانگی آغاز کردند.
خبرگزاری فارس: پیروزی خانگی منچستریونایتد، آرسنال و لیورپول

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در اولین سری از این پیکارها منچستریونایتد پس از حذف از مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و کوچ اجباری به لیگ اروپا موفق شد در خانه ۴ بر یک ولورهامپتون را درهم شکند.

در این جدال یاران سر‌آلکس فرگوسن که با کسب پیروزی پرگل می‌خواستند همچنان از حمایت هواداران خویش برای ادامه فصل برخوردار باشند و به خاطر ناکامی‌ اخیر با آنان آشتی کنند، با آرایش هجومی وارد میدان شدند.

از این رو بعد از چند حمله پراکنده در دقیقه ۱۷ توسط لوئیس نانی، بازیکن پرتغالی به گل اول خویش رسیدند. در دقیقه ۲۷ وین رونی، گلزن ملی‌پوش تیم موفق شد گل دوم شیاطین سرخ را به ثمر برساند. شاگردان فرگوسن تا پایان نیمه نخست همچنان بر حریف خود تاختند، اما نتوانستند گلی دیگر را به نام خود ثبت کنند.

در آغاز نیمه دوم بر سر یک غفلت استیون فلچر، بازیکن ولورهامپتون توانست گلزنی کند و یکی از دو گل دریافتی را پاسخ گوید. با این حال نانی و رونی در این نیمه هم گلزنی کردند. در دقیقه ۵۶ ستاره پرتغالی و در دقیقه ۶۲ رونی شمار گل‌های تیم فرگوسن را به ۴ افزایش دادند. به این شکل شیاطین سرخ اولدترافورد موفق شدند ۴ بر یک جشن پیروزی بگیرند.

آن‌ها با این برد و یک بازی بیشتر فاصله خود را در رده دوم جدول با منچسترسیتی (صدرنشین) ۳۸ امتیازی به دو امتیاز کاهش دادند.

در دیداری دیگر آرسنال با یک گل در ورزشگاه الامارات بر تیم دوم شهر لیورپول یعنی اورتون غلبه کرد. روبین فان‌پرسی، گلزن درخشان و هلندی تیم لندنی در دقیقه ۷۰ گلزنی کرد.
لیورپول نیز با همین نتیجه در آنفیلد بر کوئینز‌پارک‌رنجرز پیروز شد. لوئیس سوارز، گلزن اروگوئه‌ای زننده تک گل تیم سرخ‌پوش شد.

11-12-2011 09:20 AM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #4
مورینیو: این نتیجه عادلانه بود/ سویا را ببریم دوباره صدرنشین می‌شویم

خبرگزاری فارس: سرمربی رئال مادرید پس از شکست مقابل بارسلونا گفت: اگر سویا را ببریم، در آستانه سال نو میلادی صدرنشین می‌شویم.
خبرگزاری فارس: مورینیو: این نتیجه عادلانه بود/ سویا را ببریم دوباره صدرنشین می‌شویم

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از آس اسپانیا، خوزه مورینیو بازی مردانش را بسیار پراشتباه توصیف و تصریح کرد: به هر حال تیمی که بهتر بود به پیروزی رسید، ما از موقعیت‌های خود استفاده مناسب نکردیم و حریف بهتر بود.
مورینیو ادامه داد: خطایی که مسی انجام داد و اعتراضات عجیبی که به داور داشت با چیزی غیر از کارت قرمز پاسخ نمی‌گرفت اما داور مسابقه به صورت بسیار واضحی از نام مسی و شرایط بازی ترسید.

مورینیو که پیش از این قول داده بود درباره داوری سخن نگوید، افزود: در بسیاری از صحنه‌ها معترض بودم چرا که باورم نمی‌شود داوران بازی اینگونه به ضرر ما سوت بزنند. نمی‌خواهم بهانه تراشی کنم و اعتراف می‌کنم که نتیجه بازی ناعادلانه نیست اما داور بازی در حد ال‌کلاسیکودربی نبود.
مورینیو در خصوص بازی اوزیل گفت: مشکلاتی بین من و او وجود داشت، ما در خانه بازی می‌کردیم و می‌خواستیم هر طور شده به پیروزی برسیم، من نیز باید از همه داشته‌ها استفاده می‌کردم و این درست نیست که به خاطر مسائلی که پیش آمده بود هواداران رئال مادرید را از تماشای درخشش اوزیل محروم کنم.

رئال مادرید با نتیجه ۳ بر یک از بارسلونا شکست خورد تا صدر جدول را موقتا و با توجه به یک بازی بیشتر بارسلونا به این تیم واگذار کند.

مورینیو در این خصوص نیز گفت: اگر سویا را شکست دهیم در پایان سال ۲۰۱۱ صدرنشین لالیگا خواهیم بود و این هدیه‌ای است از طرف من و بازیکنانم به هواداران!
مورینیو درباره صحبتی که با تیتو ولانووا داشت گفت: اتفاق خاصی رخ نداد، به هر حال او از دست من دلخور بود، من جلو رفتم و برایش آرزوی موفقیت کردم، به او گفتم که امیدوارم سلامت باشی و مشکلی برایت پیش نیاید.

11-12-2011 09:21 AM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #5
برنابئو بار دیگر برابر بارسا تعظیم کرد

خبرگزاری فارس: آبی و اناری پوشان کاتالونیا موفق شدند با نتیجه 3 بر یک در برنابئو رئال مادرید را شکست دهند.
خبرگزاری فارس: برنابئو بار دیگر برابر بارسا تعظیم کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، در شب تولد هیگواین، اولین ال‌کلاسیکودربی در حکومت راست میانه ماریانو راخوی رقم می‌خورد و ورود کاپیتان متعصب بارسلونا، پویول از ابتدای بازی نشان از عزم جدی آبی و اناری پوشان برای فتح برنابئو داشت.

فرناندو بوربالان داور با تجربه این دیدار در سوت خود دمید تا یکی از پر بیننده ترین بازی های جهان ورق بخورد.

چه کسی فکرش را می کرد که رئال مادرید مورینیو در ثانیه 20 بازی توسط بن‌زما و پس از اشتباه عجیب والدس برای پایتخت نشینان گلزنی کند؟
همین حادثه ابتدایی کافی بود تا گزارشگران در شبکه های مختلف جهان یک دیدار پر حادثه و عجیب را وعده دهند.

تنها چند دقیقه بعد این مسی بود که می توانست اشتباه راموس را به گل بارسلونا تبدیل کند اما کاسیاس این اجازه را به او نداد.

خط دفاعی رئال مادرید به خصوص در قلب خود به شدت تحت فشار مردان گواردیولا بود.
حادثه بعدی که می توانست سرنوشت بازی را تغییر دهد مصدومیت دی ماریا بود که از دقیقه 15 بازی خط حمله رئال مادرید را به هم ریخت. دی ماریا به کار خود ادامه داد اما دیگر هرگز خبری از دوندگی همیشگی او نبود.

رونالدو در دقیقه 24 می‌توانست دومین گل رئال مادرید را روی پاس زیبای کریم به ثمر برساند اما این فرصت را از دست داد.

برتری عددی بارسلونا و بازی تماشایی مردان پپ نتیجه داد و این تیم در دقیقه 30 بازی روی پاس زیبای مسی و هوشیاری آلکسیس به گل تساوی رسید. در پایان نیمه اول آلونسو از رئال مادرید در دقیقه 26 کارت زرد دریافت کرد و سانچس 27 و مسی 37 از بارسلونا با همین کارت جریمه شدند.
دو تیم با تساوی یک بر یک در پایان نیمه اول به کار خود خاتمه دادند.

رئال مادرید نیمه دوم را بهتر آغاز و فشار قابل توجهی روی دروازه بارسلونا وارد کرد اما بازی روان و زیبای بارسلونا همچنان ادامه داشت تا این که ضربه ژاوی در دقیقه 51 بازی پس از برخورد به مارسلو تغییر جهت داد و توپ وارد دروازه رئال شد تا این گل به نام مارسلو ثبت شود.

مورینیو کاکا را به جای اوزیل به زمین فرستاد تا شاید میانه میدان و قلب زمین حریف را بیشتر به سود تیمش سنگین کند.

آقای خاص، خدیرای دونده را نیز به جای لاسانای پر اشتباه به زمین فرستاد.
فشار رئال مادرید با تغییر تاکتیک ناگهانی مورینیو افزایش پیدا می کرد ولی عاملی که اجازه حملات همه جانبه را به مادرید نمی داد "بزرگی بارسلونا" بود.

بزرگی و شکوهی که باعث شد فابرگاس به نشانه آن با ضربه سر دروازه مرد شماره یک تیم ملی اسپانیا را برای سومین بار در این ال‌دربی باز کند.

مورینیو که شوک سنگینی را به راحتی می‌شد در صورتش ردیابی کرد، هیگواین را هم به جای دی‌ماریا وارد میدان کرد.
در آن سوی میدان گواردیولا نیز در تعویضی قابل پیش بینی کیتا را به جای سسک فابرگاس به میدان فرستاد.

رئال مادرید برای جبران حادثه تلخی که در برنابئو رخ داده بود به آب و آتش می زد اما مثل همیشه از کمبود تمام کننده‌ای تمام عیار رنج می‌برد.
داوید ویا هم وارد میدان شد تا شایعه دلخوری او از گواردیولا کاملا از بین برود.
62 درصد از مالکیت توپ و میدان در این دیدار در اختیار بارسلونا بود و این تیم بار دیگر در برنابئو، مادرید را تحقیر کرد. به این ترتیب جدال رفت دو تیم در لالیگای 2011 -2012 با نتیجه 3 بر یک به سود بارسلونا خاتمه یافت.

11-12-2011 09:23 AM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #6
نتايج بازي هاي سري آ

لاتزيو با پيروزي مقابل لچه موقتا به رده دوم جدول رده بندي سري آ صعود کرد.

در آغاز هفته پانزدهم سری آ دو دیدار برگزار شد که طی آن تیم های لاتزیو و جنوا مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

لاتزیو با درخشش میرو کلوزه مهاجم آلمانی خود در زمین لچه به برتری دست یافت و جنوا هم میزبان خود سیه نا را با دو گل از پیش رو برداشت.

لچه 2 – لاتزیو 3
گل‌ها: دیوید دی میکل (12)، استفانو فراریو (59) برای لچه و میروسلاو کلوزه (28، 87)، لوریک کانا (48) برای لاتزیو

سیه نا صفر – جنوا 2
گل‌ها: مارکو روسی (57)، رودریگو پالاسیو (90)

11-12-2011 09:26 AM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #7

ناني: بعد از شکست مقابل باسل گريه کردم

نايب قهرماني فصل گذشته چمپيونزليگ بعد از شکست مقابل حريف سوئيسي از رقابت هاي اين فصل چمپيونزليگ حذف شد و ستاره پرتغالي تاييد کرد که اين اتفاق تاثير زيادي روي بازيکنان اين تيم گذاشت.

هافبک پرتغالی منچستریونایتد، فاش کرد بعد از شکست مقابل باسل و حذف از لیگ قهرمانان در رختکن گریه کرده است.

نایب قهرمانی فصل گذشته چمپیونزلیگ بعد از شکست مقابل حریف سوئیسی از رقابت های این فصل چمپیونزلیگ حذف شد و ستاره پرتغالی تایید کرد که این اتفاق تاثیر زیادی روی بازیکنان این تیم گذاشت.

او در گفتگو با دیلی استار گفت:" من بعد از شکست مقابل باسل در رختکن مانند یک بچه گریه کردم.

همه بازیکنان کاملا تحت تاثیر این اتفاق قرار گرفتند. کسی این شکست و حذف در دور گروهی را باور نمی کرد. این شکست و شکست فصل گذشته در فینال لیگ قهرمانان بدترین روزهای حضور من در منچستریونایتد بود.

از آنچه رخ داده واقعا ناراحتم. واقعا غیر قابل باور است. رختکن تیم بعد از شکست مقابل باسل مانند تشییع جنازه بود.

می دانیم که از بعضی تیم هایی که به دور بعد صعود کرده اند، بهتر هستیم به همین دلیل کنار آمدن با این اتفاق بسیار دشوار است. فکر نمی کنم ما مغرور و خودبزرگ باشیم. منچستریونایتد همیشه به رقبایش احترام می گذارد."

11-12-2011 09:27 AM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #8
اريکسون: هنوز با باشگاهي به توافق نرسيده ام

بعد از جدايي از لستر، اسون گوران اريکسون سوئدي سياست سکوت در پيش گرفت اما سرانجام اين سکوت را شکست و درباره آينده اش و همچنين بخت سوئدي و انگليس در يورو 2012 صحبت کرد.

" هر روز مدیر برنامه های زیادی به من زنگ می زنند و در مورد پیشنهادهای مختلف صحبت می کنند.شاید هر روز 25 نفر مختلف به من زنگ می زنند و هر روز هم بیشتر و بیشتر می شوند.

تنها بحث پول مطرح است. باشگاه های زیادی وجود دارند که به دنبال من هستند و مدیر برنامه ها هم به دنبال درآمد بیشتر هستند."

او همچنین در مورد ترک لستر گفت:" نمی توانم در حال حاضر در مورد آن صحبت کنم اما در آینده همه چیز را خواهم گفت."

قرعه کشی رقابت های یورو 2012 هفته گذشته انجام شد و سوئد و انگلیس در یک گروه قرار گرفتند. اریکسون بین سال های 2001 تا 2006 هدایت سه شیرها را برعهده داشت و با این تیم به هیچ موفقیتی نرسید. دو تیم انگلیس و سوئد اخیرا در دیداری دوستانه مقابل هم قرار گرفتند که شاگردان کاپلو در نهایت با یک گل به پیروزی رسیدند.

" باورنکردنی است. انگلیس و سوئد بار دیگر همگروه شدند. فکر نمی کنم این درست باشد. گروه سختی خواهد بود. روی کاغذ انگلیس و فرانسه شانس بیشتری دارند اما تنها روی کاغذ. سوئد برای صعود به مرحله بعد وارد رقابت ها خواهد شد و از پیش شکست خورده نخواهد بود. سخت است بگوئیم انگلیس تیم بهتری است. البته آنها با شایستگی به پیروزی رسیدند اما دیدار بعدی دو تیم در یورو کاملا متفاوت خواهد بود. سوئد یک حریف غیرقابل پیش بینی است."

یکی از مهمترین بحث ها در فوتبال سوئد این است که زلاتان در تیم ملی به اندازه تیم های باشگاهی اش خوب بازی نمی کند. اریکسون در این مورد گفت:" شاید من برای پاسخ به این سوال خیلی مناسب نباشم. اما من هم همین طور فکر می کنم. تیم ملی سوئد با سبک متفاوتی نسبت به تیم هایی مانند بارسا، میلان و اینتر که زلاتان در آنها بازی کرده، بازی می کند. اما اگر من هم سرمربی سوئد بودم، زلاتان اولین بازیکنی بود که انتخاب می کردم. او بهترین بازیکن ماست."

او همچنین در مورد شانس انگلیس در یورو 2012 گفت:" تیم ملی انگلیس همیشه در مرحله مقدماتی یکی از بهترین هاست. در انگلیس رسانه ها بسیار خطرناک هستند. آنها همیشه انتظارات را به حدی بالا می برند که همه از تیم تنها قهرمانی می خواهند. کاپلو نیز این مسائل را تجربه کرده و با مشتی بازیکن خسته که در باشگاه های شان تمام انرژی شان را مصرف کرده اند، انگلیس شانس چندانی برای قهرمانی ندارد."

در پایان این مربی سوئدی در مورد آینده اش گفت:" من همچنان می خواهم به مربیگری ادامه بدهم. هنوز از این کار خسته نشده ام. مطمئنم که یک پست هیجان انگیز پیدا می کنم.

آنژی یکی از باشگاه هایی است که با آنها مذاکره کردم اما تا توافق نهایی هنوز راه زیادی باقی مانده است."

11-12-2011 09:30 AM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #9
نتايج ليگ برتر انگليس

هفته پانزدهم رقابتهاي ليگ برتر انگليس امروز با برگزاري 7 ديدار آغاز شد که در مهمترين بازي ها منچستريونايتد، آرسنال و ليورپول مقابل حريفان خود به برتري رسيدند.

نتایج کامل رقابتهای امروز به شرح زیر است:

آرسنال یک – اورتون صفر
گل: رابین فان پرسی (70)

بولتون یک – استون ویلا 2
گل‌ها: ایوان کلاسنیچ (55) برای بولتون و مارک آلبرینگتون (33)، استیلین پتروف (39) برای ویلا

لیورپول یک – کوئینزپارک رنجرز صفر
گل: لوئیس سوارس (47)

منچستریونایتد 4 – ولورهمپتون یک
گل‌ها: نانی (17، 56)، رونی (27، 62) برای یونایتد و استیون فلچر (47) برای ولوز

نورویچ 4 – نیوکاسل 2
گل‌ها: وز هولاتان (39)، گرانت هولت (59، 82)، استیو موریسون (63) برای نورویچ و دمبا با (45، 71) برای نیوکاسل
اخراج: دن گاسلینگ (66) از نیوکاسل

سوانسی 2 – فولام صفر
گل‌ها: اسکات سینکلر (56)، دنی گراهام (90)

وست بروم یک – ویگان 2
گل‌ها: استیون رید (33) برای وست بروم و ویکتور موزز (37)، یوردی گومز (57، پنالتی) برای ویگان

11-12-2011 09:31 AM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #10
دادگر:موافق جدايي طالب‌لو از شاهين نيستيم

مديرعامل باشگاه شاهين بوشهر گفت: وحيد طالب‌لو مي‌خواهد از ما جدا شود اما باشگاه با اين مسئله موافقت نمي‌کند.

علی دادگر در مورد شکست 3 بر یک شاهین بوشهر برابر سایپا و ارتباط این مسئله به مشکلات مالی، گفت: این باخت ارتباطی به مسایل مالی نداشت و بازیکنان ما تمام تلاششان را انجام دادند. نیمه دوم به طور کامل دست ما بود اما چنین شکست‌هایی در فوتبال رخ می‌دهد. ما هم مثل داماش گیلان و پرسپولیس در روز جمعه سه گل خوردیم.

وی در مورد اینکه مشکلات مالی شاهین بوشهر حل خواهد شد یا نه گفت: بخشی از مشکلات تا نیم فصل حل می‌شود اما ما به دنبال این مسئله هستیم که مشکلات را به طور کامل حل و فصل کنیم.

مدیرعامل شاهین بوشهر در مورد جدایی وحید طالب‌لو در نیم فصل اظهار داشت: طالب‌لو خودش چنین نظری دارد اما باشگاه با این مسئله موافقت نمی‌کند و چنین بازیکن خوبی را از دست نمی‌دهیم.

دادگر در مورد مشکل ایوان پتروویچ با فیروز کریمی گفت: مشکلی وجود ندارد و کریمی دیروز از بازی این بازیکن رضایت نداشت و او را تعویض کرد.

11-12-2011 09:32 AM
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | هتل آپارتمان مشهد | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | خرید هاست | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | فروش جوجه بوقلمون |   تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | مدرن بوک | لوازم ارایشی | باربری تهران | مبل | طراحی بنر | ماشین آلات بسته بندی | رژیم لاغری | شلوارک لاغری هات شیپر
خرید vpn

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید