امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبـــــــــار فوتبالی چهار شنبه 16 آذر 1390
#
Iran 
سوت سقوط تیم فجر به صدا درآمد/ تکرار داستان ناکامی فوتبال شیراز
شیراز - خبرگزاری مهر: صدای سقوط تیم فوتبال فجر شیراز دوباره به صدا درآمد تا همچنان شیرازیها نظاره گر تکرار داستان ناکامیهای تیمهایشان باشند.


به گزارش خبرنگار مهر، تیم فجر شهید سپاسی شیراز هرچند که قدمتی بسیار کمتر از تیم برق شیراز دارد اما باید تاکید کرد که تماشاگران خاص خود و هوادارانی در شیراز و استان دارد که به همراه این تیم به لیگ دسته یک رفتند و با این تیم نیز صعود خود را در بندرعباس جشن گرفتند.

شاید آن موقع که در بازی پرحاشیه و پر گل، تیم فجر موفق شدن مجوز ورود به لیگ برتر را بگیرد کمتر کسی در این فکر بود که در نیم فصل اول لیگ برتر تیم فجر شهید سپاسی شیراز جایگاه هفدهم را به خود اختصاص دهد ولی امروز شاهدیم که این تیم طی چندین بازی گذشته در انتظار برد به سر می برد.

نحوه چینش و حضور این تیم در لیگ برتر بارها از جانب فوتبال دوستان مورد بحث واقع شد که آیا نباید بازیکنانی به این تیم جوان اضافه شوند که لااقل یک بار ورزشگاه آزادی را به چشم دیده باشند، بازی در مقابل تیمهای بزرگی همچون پرسپولیس و استقلال برای آنها آرزو نباشد ولی چنین نشد و با خریدهای معمولی، تیم وارد مسابقات لیگ برتر کشور شد.

کسب امتیازات در شروع لیگ و انجام بازیهای قابل قبول در مقابل تیمهای پرسپولیس و سپاهان باعث شد که ضعفهای این تیم تا حدودی از دید پنهان شود اما شروع نتایج تساوی و باخت چهره دیگر فوتبال را به مسئولان تیم و سرمربی نشان داد.

بازیکنان جوان تیم به راحتی روحیه خود را باختند و ترس از باخت و از دست دادن امتیاز باعث شد که امتیازت یکی پس از دیگری در داخل و خارج از خانه از دست برود.

بازی از اول باخته، بازی برده را با باخت و یا مساوی تعویض کردن روند تیم فجر سپاسی شیراز طی چندین مسابقه اخیر بود که البته در مصاحبه مطبوعاتی سرمربی وقت این تیم بارها عنوان شد که از لحاظ تاکتیکی و تکنیکی مشکل نداشتیم و تنها عدم روحیه مناسب در نزد بازیکنان باعث از دست دادن امتیاز است.

پس از این بازی بود که گزینه همیشگی تیمهای شیراز یعنی یاوری که قبل از شروع لیگ برتر نیز به عنوان یکی از گزینه های سرمربیگری معرفی شده بود و به دلیل اختلافات، حضور او در این تیم منتفی شد بار دیگر به عنوان سرمربی تیم فجر معرفی و کار خود را آغاز کرد.
[تصویر:  681942_orig.jpg]
این انتخاب در حالی روی می دهد که تیم فجر شهید سپاسی شیراز با گذشت 15 هفته از مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران از 45 امتیاز ممکن تنها به کسب 12 امتیاز اکتفا کرده و در رتبه 17 لیگ 18 تیمه قرار گرفته است.

اما یاوری پس از انتخاب شدن توجه به مسئله روحی بازیکنان و پر کردن پستهای خالی را در اولویت کاری خود قرار داد وبا اینکه عنوان کرده بود که با توجه به وضعیت تیم ذوب آهن کسب سه امتیاز از این تیم دور از دست نیست با یک امتیاز به شیراز بازگشت تا در اولین حضور مجدد خود در تیمهای شیراز دست خالی از نصف جهان برنگشته باشد.

کسب یک امتیاز از اصفهان و گل زدن در وقت اضافه نشان می دهد راه سختی در پیش روی این مربی خواهد بود، هر چند که گذشته نشان داده که خیلی مهم نیست.

مشکلات مالی چالش همیشگی فجر شهید سپاسی

طی چندین سال گذشته در هر زمانی که این تیم با مشکلی مواجه شده مسئولان تیم فوتبال شهید سپاسی شیراز انگشت اشاره خود را به سمت مباحث مالی تیم نشانه رفتند و عدم توانایی در تامین بودجه را از مهمترین دلایل ضعف این تیم دانستند.

از طرفی دیگر مشکلات مالی این تیم واقعیتی است که همچنان ادامه داد هر چند که قبل از شروع مسابقات لیگ برتر سرپرست وقت استانداری فارس و دیگر مسئولان شهرستان و استان قول هایی را مبنی بر کمک مالی به این تیم دادند اما به گفته مسئولان تیم این شعارها در حد حرف باقی مانده است.

اما مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت این تیم، گفت: تغییراتی در حد سرمربی تیم صورت گرفته که امیدواریم با شناختی که از یاوری داریم این تیم موفق شود.
[تصویر:  475638_orig.jpg]
جعفر جعفری تصریح کرد: دو پست خالی در لیست تیم وجود دارد که متناسب با درخواست سرمربی و توان مالی اقدام به جذب بازیکن جدید خواهیم کرد.

وی در خصوص توافقات صورت گرفته با سرمربی جدید تیم یادآور شد: به کلانتری نیز همین قول را داده بودیم که بازیکنان مورد نظر او را جذب خواهیم کرد ولی باید توجه داشته باشیم که توان خرید بازیکن برای ما محدود است.

مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز با اشاره به اینکه مسئولان استان باید برای کمک به این تیم اقدام کنند، گفت: این تیم نیاز به تقویت دارد اما توان مالی ما محدود است و مسئولان استان باید وارد کار شوند.

جعفری با اشاره به اینکه از قولهای قبل از شروع لیگ برتر مبلغی ناچیز پرداخت شده، یادآور شد: طبق قول هایی که سرپرست استانداری سابق قبل از شروع مسابقات لیگ برتر داده بود رقمی حدود یک میلیارد تومان به این تیم اختصاص داده می شد که در حال حاضر رقمی بسیار ناچیز به ما رسیده است.

مسئولان تیم فجر را دریابند/ کمک رسانی در دقیقه 90 موثر نیست


مشکلات مالی تنها تیم شیرازی حاضر در مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور همچنان ادامه دارد ولی باید توجه داشت که اگر قرار است در اواخر لیگ زمانی که سرنوشت حضور در لیگ برتر به یک و یا دوبازی بستگی داشته باشند مسئولین بخواهند کمک کنند آن موقع است که به طور یقین چندین برابر یک میلیارد تومان نیز سودی نخواهد داشت و مردم شیراز و استان فارس باید از طریق جعبه جادویی فصل آینده لیگ برتر فوتبال را تماشا کنند.

اگر بنا باشد که در لحظات پایانی لیگ، مسئولان بخواهند کمکهای ناچیزی را به این تیم اختصاص دهند باید بدانند که این آزمون خطا در استان فارس تاکنون موثر واقع نشده است.

تیمهای فوتبال برق و فجر شیراز نیازمند کمک جدی مسئولان استان برای موفقیت هستند و مسئولان نیز باید به صورت جدی تری این تیمها را دریابند.

زنگ خطر سقوط از هم اکنون به گوش فجر می رسد و انتظار می رود تا دیر نشده باید به فکر تقویت این تیم بود تا مردم شیراز همچنان حسرت خور تیمهای استان همسایه نباشند.

داستان ناکامیهای فوتبال شیراز در هر فصل از لیگ برتر تکرار می شود و هر ساله مردم این شهر باید به پای اکران سریالی همیشگی بنشینند که انتهای آن به ناکامی و سقوط تیمهای فوتبال این شهر ختم می شود.

.....................................

گزارش: هادی فتحی


هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#تمرینات نفت آبادان از امروز زیرنظر "کاستا" برگزار می‌شود/ از پورتو تا آبادان
آبادان - خبرگزاری مهر: "خوزه آلبرتو کاستا"، سرمربی جدید صنعت نفت آبادان از امروز چهارشنبه تمرینات این تیم در آبادان زیرنظر خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح یکشنبه پس از جلسه هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان با خوزه آلبرتو کاستای پرتغالی، توافقات نهایی میان طرفین صورت گرفت و این مربی پرتغالی هدایت طلایی پوشان صنعت نفت آبادان را در ادامه مسابقات لیگ برتر عهده‌دار خواهد بود.
این مربی پرتغالی که پنجشنبه شب وارد ایران شده بود دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و نفت تهران که منجر به پیروزی 3 بر یک آبادانی‌ها شد را از نزدیک مشاهده کرد و بعد از آن به آبادان آمد و به تواقات نهایی دست پیدا کرد.
خوزه آلبرتو کاستا سوابق فراوانی در هدایت تیم‌های فوتبال سراسر جهان دارد که برخی از آنها به قرار زیر است:
مربی تیم ملی پرتغال در سال 1989
مربی تیم آکادمیای پرتغال در سال 1989-1990
سرمربی تیم ملی زیر 21 سال پرتغال در سال 1991-1992
مربی تیم اسپورتینگ لیسبون در سال 1993-1995
مربی مترو استارز آمریکا در سال 1996
مربی تیم ناگویای ژاپن در سال 1996-1997
مربی تیم ملی امارات در سال 1999
سرمربی تیم فامالیکائو پرتغال در سال 1999-2001
سرمربی تیم ویزلا پرتغال در سال 2001
سرمربی تیم وارزیم پرتغال در سال 2001-2003
سرمربی تیم چاوز پرتغال در سال 2003
سرمربی و مدیر فنی آکادمی فوتبال کالیفورنیا در سال 2004
مدیر فنی تیم منچستریونایتد انگلیس در سال 2008-2010
مربی تیم ملی پرتغال در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی
مربی تیم آکادمیای پرتغال در سال 2010-2011
کاستا در زمان حضورش در تیم‌های ملی پرتغال، اسپورتینگ، نیویورک، ناگویا، امارات متحده عربی، منچستریونایتد و آکادمیا به عنوان دستیار کارلوس کی‌روش فعالیت می‌کرد.
تمرینات تیم صنعت نفت آبادان پس از دو روز سوگواری ایام شهادت امام حسین (ع) و از روز چهارشنبه زیر نظر کادر فنی جدید آغاز می شود.

هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#


دورتموند حذف شد/ چلسی با قدرت از سد والنسیا گذشت و صعود کردهفته پایانی از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های اروپا با صعود تیم‌های چلسی انگلستان، المپیک مارسی فرانسه و زنیت سنت پترزبورگ روسیه به جمع 16 تیم برتر رقابت‌ها آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، از گروه E رقابت‌ها چلسی چهارشنبه شب در ورزشگاه "استمفوربریج" شهر لندن با درخشش "دیدیه دروگبا" 3 بر صفر والنسیا را شکست داد تا به عنوان تیم نخست گروه به دور بعدی راه پیدا کند. در دیگر دیدار این گروه بایرلورکوزن که پیش از این صعود خود را قطعی کرده بود با تساوی یک بریک مقابل خنک متوقف شد. در این گروه والنسیا به عنوان سوم رسید و به رقابت‌های لیگ اروپا راه یافت.
در گروه F دورتموند که کار دشواری برای صعود داشت و باید مارسی را حداقل با چهار گل شکست می داد نتوانست مقابل میهمان فرانسوی خود کاری از پیش ببرد و با نتیجه 3 بر 2 نتیجه را واگذار کرد. در دیگر دیدار این گروه آرسنال که پیش از این صعود خود به دور بعدی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا را قطعی کرده بود با نتیجه 3 بر یک مغلوب المپیاکوس یونان شد. به این ترتیب در گروه F مسابقات لیگ قهرمانان اروپا آرسنال انگلیس و المپیک مارسی فرانسه به مرحله بعدی راه یافتند، المپیاکوس یونان به لیگ اروپا رسید و دورتموند، قهرمان فصل گذشته بوندس‌لیگا از دور رقابت‌ها حذف شد.
دیشب همچنین در گروه G پورتو، قهرمان فصل گذشته لیگ اروپا مقابل زنیت سنت پترزبوگ به تساوی بدون گل رضایت داد و شاختار دونتسک اوکراین نیز با 2 گل در زمین آپوئل نیکوزیای قبرس به برتری دست یافت. در این گروه آپوئل قبرس و زنیت روسیه هر دو 9 امتیازی شدند و به دور بعدی صعود کردند و پورتو در عین ناباوری سوم شد تا به لیگ اروپا راه یابد. شاختار دونتسک نیز با وجود پیروزی در روز پایانی مقابل آپوئل از دور رقابت‌ها حذف شد.
و سرانجام در گروه H که پیش از این صعود بارسلونا و میلان قطعی شده بود، بارسا با نتیجه 4 بر صفر از سد باته بوریسوف بلاروس گذشت و میلان هم در زمین ویکتوریا پلژن جمهوری چک به تساوی 2 بر 2 رضایت داد. به این ترتیب بارسا با 5 پیروزی و یک تساوی و 16 امتیاز به عنوان تیم نخست گروه به دور بعدی رقابت‌ها صعود کرد، میلان با 9 امتیاز دوم شد و ویکتوریا پلژن 5 امتیازی هم به لیگ اروپا راه یافت. باته بوریسوف در گروه H چهارم شد و از رقابت‌های اروپایی خداحافظی کرد.

نمایی از دیدار چلسی انگلیس - والنسیای اسپانیا
- نتایج کامل دیدارهای سه شنبه شب لیگ قهرمانان اروپا به شرح زیر است:
گروه E
* چلسی انگلیس 3 - والنسیای اسپانیا صفر
گل‌ها: دیدیه دروگبا (3 و 76) و رامیرز سانتوس (22)
* خنک بلژیک یک - بایرلورکوزن آلمان یک
گل‌ها: یه له ووسن (30) برای خنک و ارن دردیوک (79) برای بایر لورکوزن
جدول رده بندی:
1- چلسی انگلیس 11 امتیاز، 2- بایرلورکوزن آلمان 10 امتیاز، 3- والنسیای اسپانیا 8 امتیاز، 4- خنک بلژیک 3 امتیاز
گروه F:
* المپیاکوس یونان 3 - آرسنال انگلیس یک
گل‌ها: رفیق زهیر جبور (16)، دیوید فاستر (36) و مودستو (89) برای المپیاکوس و یوسی بنایون (57) برای آرسنال
* دورتموند آلمان 2 - المپیک مارسی فرانسه 3
گل‌ها: یاکوب بلایوژیکوفسکی (23) و مت هاملس (32 - پنالتی) برای دورتموند و لوئیک رمی (45)، آندره آیو (85)، متیو والبوئنا (87) برای مارسی
جدول رده بندی:
1- آرسنال انگلیس 11 امتیاز، 2- المپیک مارسی 10 امتیاز، 3- المپیاکوس یونان 9 امتیاز، 4- دورتموند آلمان 4 امتیاز
گروه G:
* پورتوی پرتغال صفر - زنیت سن پترزبورگ روسیه صفر
* آپوئل نیکوزیای قبرس صفر - شاختار دونتسک اوکراین 2
گل‌ها: لوئیز آدریانو (62) و یوهن سلژنوف (78)
جدول رده بندی:
1- آپوئل نیکوزیای قبرس 9 امتیاز، 2- زنیت سنت پترزبورگ روسیه 9 امتیاز، 3- پورتوی پرتغال 8 امتیاز، 4- شاختار دونتسک اوکراین 5 امتیاز
گروه H:
* بارسلونای اسپانیا 4 - باته بوریسوف بلاروس صفر
گل‌ها: سرخی روبرتو (35)، مارتین مونتویا (60) و پدرو رودریگز (63 و 89 - پنالتی)
* ویکتوریا پلژن جمهوری چک 2 - میلان ایتالیا 2
گل‌ها: دیوید بیسترون (89) و میشائیل دوریس (90) برای ویکتوریا پلژن و پاتو (47) و روبینیو (48) برای میلان
جدول رده بندی:
1-بارسلونای اسپانیا16 امتیاز، 2- میلان ایتالیا 9 امتیاز، 3- ویکتوریا پلژن جمهوری چک 5 امتیاز، 4- باته بوریسف بلاروس 2 امتیاز
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#


دورتموند بازمی گردد
سرمربی دورتموند پس از حذف تیمش از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا قول داد که با این تیم به روزهای اوج بازگردد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال دورتموند سه شنبه شب در گروه F رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 3 بر 2 در دیداری خانگی مقابل المپیک مارسی تن به شکست داد و از صعود به دور حذفی مسابقات بازماند.
"یورگن کلاپ" در نشست خبری پس از پایان بازی اظهار داشت: ما خیلی خوب بازی کردیم و اوضاع خوب پیش می رفت اما در نهایت به خاطر اشتباهات‌مان به ویژه در نیمه دوم جریمه شدیم.
وی افزود: حریف ما (مارسی) در نیمه دوم به مراتب بازی بهتری را به نمایش گذاشت و ما در عوض بد بازی کردیم. باید بگویم به مارسی کمک کردیم صعود کند در حالیکه هر دو بار می توانستیم این تیم را شکست دهیم.
دورتموند روز یکشنبه در چارچوب رقابت‌های بوندس‌لیگا میزبان کایزرسلاترن است.
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#
"گواردیولا" به جوانان بارسلونا می‌بالد


سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از عملکرد تیم دوم خود در دیدار با باته بوریسف ابراز رضایت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال بارسلونا که پیش‌تر به عنوان صدرنشین، صعود خود را از گروه H رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا به عنوان صدرنشین مسجل کرده بود، سه شنبه شب با بازیکنان جوان و ذخیره نشین خود توانست با چهار گل از سد باته بوریسف در ورزشگاه نیوکمپ بگذرد.
بارسلونا روز شنبه در چارچوب رقابت‌های لالیگا در دیداری موسوم به ال کلاسیکو در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو میهمان رئال مادرید است و به همین خاطر پپ گواردیولا در دیدار با نماینده بلاروس به بازیکنان اصلی خود استراحت داد.
سرمربی بارسا در نشست خبری پس از پایان بازی اظهار داشت: از این پیروزی بسیار خوشحالم. آینده باشگاه ما تا حدود بسیار زیادی به این جوانان بستگی دارد. جوانانی که نشان دادند یک نسل واقعی از بازیکنان آینده‌دار هستند.
گواردیولا در خصوص دیدار با رئال مادرید گفت: ما از روز چهارشنبه (امروز) به این بازی فکر می کنیم
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#

"مسعود شجاعی" برای چهارمین بار پای خود را عمل جراحی کرد
هافبک ایرانی تیم فوتبال اوساسونا برای چهارمین بار پای چپ خود را به تیغ جراحان سپرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود شجاعی روز سه شنبه در کلینیک "هسینگپارک" آگسبورگ آلمان پای چپ خود را برای چهارمین بار به تیغ جراحان سپرد. شجاعی 15 روز در آلمان می ماند و سپس به پامپلونای اسپانیا بازمی گردد.
[تصویر:  730144_orig.jpg]
بر پایه گزارش سایت باشگاه اوساسونا، جراحان در هنگام عمل دچار مشکلاتی شده‌اند و دکتر "پاتخی سیپیران"، پزشک باشگاه اوساسونا که در کلینیک حاضر بوده گفته که پای این بازیکن نیاز به تیتانیوم پیدا کرده است.
مسعود شجاعی در دیدار با آتلتیکومادرید در تاریخ سوم آوریل (14 فروردین) از ناحیه انگشت پای چپ آسیب دید و پس از آن سه بار در تاریخ‌های پنجم آوریل (16 فروردین)، 31 مه (10 خرداد) و 20 اکتبر (28 مهر) پای خود را به تیغ جراحان سپرده است.
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#23 بازیکن به اردوی تیم فوتبال پیشکسوتان ایران دعوت شدندکمیته پیشکسوتان فدراسیون فوتبال 23 بازیکن را برای همراهی این تیم در دیدار با تیم فوتبال رسانه ورزش دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم فوتبال پیشکسوتان ایران به شرح زیر است:
بهروز سلطانی، نیما نکیسا، علی دایی، کریم باقری، یحیی گل محمدی، خداداد عزیزی، سیروس دین محمدی، مهدی هاشمی نسب، حمید درخشان، بهروز رهبری‌فرد، علیرضا منصوریان، مجید نامجومطلق، حمید استیلی، مرتضی فنونی‌زاده، محمد پنجعلی، محمود حقیقیان، جواد زرینچه، محسن عاشوری، بیژن طاهری، بهتاش فریبا، نادر محمدخانی، رضا شاهرودی و افشین پیروانی
دیدار تیم‌های پیشکسوتان فوتبال ایران و رسانه ورزش به منظور بزرگداشت سردار شهید حسن تهرانی مقدم روز یکشنبه هفته پیش رو مورخ 20/9/90 از ساعت 14:30 در ورزشگاه غدیر تهران برگزار می شود.
گفتنی است همایون بهزادی به عنوان سرمربی، حمید جاسمیان و گودرز حبیبی به عنوان مربیان و فرامزر ظلی به عنوان سرپرست و مدیر تیم پیشکسوتان فوتبال ایران را در دیدار با رسانه ورزش همراهی خواهند کرد.
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#


هیچکس از آسیایی شدن بدش نمی‌آید/ فرصت بالانشین بودن را از دست نمی‌دهیمسرمربی تیم فوتبال نفت تهران با اشاره به اینکه "تا به امروز از پیش‌بینی‌های خود جلوتر هستیم"، گفت: چه کسی از قهرمانی، نایب قهرمانی و یا کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بدش می‌آید، با این شرایط می‌خواهیم هر روز پیشرفت کرده و بالاتر برویم.

حسین فرکی در گفتگو با خبرنگار مهر از آمادگی تیمش برای دیدار با داماش یاد کرد و گفت: شرایط تیم داماش رو به رشد است و بازیکنان این تیم هم انگیزه بالایی دارند اما ما هم در جایگاهی هستیم که نمی‌خواهیم آن را از دست بدهیم و تمام تلاش خود را برای کسب سه امتیاز در زمین داماش به کار خواهیم گرفت.
وی با یادآوری اینکه در بازی هفته گذشته درحالی که فکر می‌کردیم مقابل نفت آبادان پیروز می‌شویم و بازی ساده‌ای داریم، کارمان سخت شد و با اشتباهات غیرقابل جبران بازیکنان‌مان نتیجه را به میهمان خود واگذار کردیم، افزود: همه بازی‌ها سخت و رسیدن به پیروزی در آنها دشوار است ولی با تلاش می‌توان آنها را آسان کرد و می‌خواهیم با دست پر به تهران بازگردیم.
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در مورد اینکه از دست دادن امتیاز در این دیدار باعث می‌شود اختلاف امتیاز تیمش با استقلال بیش از این شود، خاطرنشان کرد: استقلال همیشه استقلال است اما ما باید بدانیم از این فوتبال چه می‌خواهیم. ما می‌خواهیم هر روز پیشرفت کرده و بالاتر برویم.
"چه کسی از قهرمانی، نایب قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بدش می‌آید؟"، وی با بیان این جمله اضافه کرد: خواسته و تلاش همه اعضای تیم نفت هم رسیدن به این موفقیت‌هاست. ما امسال فراتر از آن هستیم که انتظارش را داشتیم و حالا که از پیش‌بینی‌ها خود جلوتر هستیم، نمی‌خواهیم فرصت بالانشین بودن را از دست بدهیم، به همین دلیل همه ما از مدیریت تا بازیکنان به این موضوعی نگاهی جدی داریم.
فرکی در مورد شکست تیم نفت تهران برابر داماش گیلان و حذف تیمش از رقابت‌های جام حذفی در پایان گفت: در آن مسابقه، در حالیکه ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه را به میدان فرستادیم، در ضربات پنالتی مغلوب حریف شدیم اما برابر میزبان عملکرد خوبی داشتیم. امیدوارم بتوانیم با پیروزی در این بازی، به نوعی آن شکست را هم جبران کنیم.
دیدار تیم‌های فوتبال داماش گیلان و نفت تهران در هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور ساعت 15 روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه عضدی شهر رشت برگزار می‌شود.
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#مسابقات فوتبال جام باشگاه‌های جهان از پنجشنبه آغاز می‌شود
هشتمین دوره رقابت‌های فوتبال جام باشگاه‌های جهان از فردا پنجشنبه در دو شهر تویوتا و یوکوهامای ژاپن آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، هشتمین دوره رقابت‌های فوتبال جام باشگاه‌های جهان پس از دو دوره که در امارات متحده عربی برگزار شد در جایگاه اصلی خود ژاپن برگزار خواهد شد.
براساس این گزارش، روز پنجشنبه تیم "کاشیوا ریسول" ژاپن در ورزشگاه تویوتا با "اوکلندسیتی" نیوزلند دیدار خواهد کرد. روز یکشنبه هفته آینده نیز تیم السد قطر با "اسپرانس" تونس دیدار می کند و "مونتری" مکزیک با برنده دیدار نخست بین نمایندگان ژاپن و نیوزلند بازی خواهد کرد.
بارسلونای اسپانیا و سانتوس برزیل دیگر تیم‌هایی هستند که در مراحل بعدی این رقابت‌ها به جمع دیگر تیم‌های حاضر اضافه خواهند شد.
هشتمین دوره رقابت‌های فوتبال جام باشگاه‌های جهان در تاریخ 18 دسامبر 2011 (27 آذر 1390) به پایان خواهد رسید.
در هفت دوره گذشته این رقابت‌ها به ترتیب تیم‌های کورینتیانس، سائوپائولو و اینترناسیونال هر سه از برزیل، میلان (ایتالیا)، منچستریونایتد (انگلستان)، بارسلونا (اسپانیا) و اینتر (ایتالیا) به عنوان قهرمانی دست پیدا کرده‌اند.
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#
وضعیت نامشخص عمران‌زاده برای حضور در دربی/ پزشکان امروز نظر می‌دهند
وضعیت مدافع تیم فوتبال استقلال برای حضور در دربی 73 مشخص نیست و پزشکان این تیم امروز در مورد وضعیت وی نظر نهایی را اعلام می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حنیف عمران‌زاده که در تمرینات روزهای اخیر آبی‌پوشان از ناحیه کشاله پا دچار مصدومیت شده است، شرایط مبهمی دارد و هنوز مشخص نیست بتواند تیمش را در شهرآورد هفتاد و سوم همراهی کند یا نه.
بر این اساس قرار است پزشکان استقلال امروز با معاینه دقیق این بازیکن، تصمیم نهایی را در خصوص حضورش در دیدار با پرسپولیس اتخاذ کنند.
دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های کشور روز جمعه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
 
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | اتوماسیون پزشکی | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | اندروید سه | مجله کامپیوتری | تم کد | مجله اینترنتی وبدون | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سایت پزشکی دکتر طب | فرتکست | مجله پزشکی نت سلامت | کافه ایرونی | مجله خندانک | مجله اینترنتی فان استار | مجله من | مجله اینترنتی دونیمه | مجله اینترنتی بردیا | فاینال مد | فرهنگیا | نامبروان | جان نو | مگفر | مجله 24 | نیمچه | تک پدیا | آیناز وب | مطالب بیست | میهن اسکای | نیک آنلاین | شینار | وطنی ها | طب جدید | هوای تازه | آاقای گل | برترین مطالب | دایی رضا | فارس پدیا | آجودانیه | چارشنبه | فانیفا | قارپوز | گوهرمند | گل بهار | جهان من | جوان امروز | کالچر | مه آذین | مجله سبز | مگناب | دنیای نت | نیک اندیشه | نیکاندوست | نیک پاتوق | ازبک | پارمینو | پیک آبی | پورتال من | راز آلود | روسپید | رشد نگر | رویای زندگی | شورانگیز | سیمای وب | نتیها | تاپکده | وب دوستان | ویکی وان | یکناز | زرچوب | زردقناری | عصرطلایی | فرتورز | آموزش گیتار | مایادانلود | | دکتر CMS | سایت آموزش گیتار | رایان درمان | پارسیان گشت | ایران کافه | گیتی بوک | مجله فراتوریسم | فراتوریسم | دکتر آسان دنت | آسان دنت | مجله گردشگری افراگشت | افراگشت | هشت گام | فرکافی | میهن تاج | مجله پزشکی رایان درمان | موج سینما | تیزباد | برفانک | کافه داران | کینگ دانلود | هتل آپارتمان مشهد

درباره خانه

ایران تاک | انجمن گفتگوی ایرانیان