کلمات کلیدی: اخبـــــــــار, فوتبالی, پنج, شنبه, آذر, 1390,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبـــــــــار فوتبالی پنج شنبه 24 آذر 1390
نویسنده پیام
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

اعتبار: 129
ارسال: #1
Iran اخبـــــــــار فوتبالی پنج شنبه 24 آذر 1390
توتی: می‌خواهم رم را ترک کنم

خبرگزاری فارس: اسطوره تیم فوتبال رم عنوان کرد که در فکر جدایی از این باشگاه است.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از اخبار فوتبال ایتالیا، فرانچسکو توتی کاپیتان و اسطوره فوتبال رم قصد جدایی از این تیم را دارد.
توتی گفت: در فکر ترک رم هستم و اگر کسانی فکر می‌کنند مشکل تیم من هستم، رم را ترک خواهم کرد.

رم در دیدار این هفته مقابل یوونتوس در ورزشگاه خانگی با تساوی یک بر یک متوقف شد و کسب این یک امتیاز برای شاگردان لوئیس انریکه در شرایطی بود که آن‌ها می‌توانستند پیروز میدان شوند و اولین شکست را به صدرنشین کالچو تحمیل کنند.
پنالتی که داور این دیدار برای جالوروسی اعلام کرد و توتی کاپیتان رم پشت‌ضربه قرار گرفت، در نهایت با مهار جی‌جی‌ بوفون دروازه بان بیانکونری مواجه شد تا آه و حسرت برای بازیکنان و هوادرارن رم باقی بماند.

توتی در گفت‌و‌گو با اسکای ایتالیا در حین مراسم رسمی باشگاه رم به مناسبت کریسمس اظهار داشت: اعتراض تعدادی از هوادران باعث ناراحتی من شد اگر آن‌ها فکر می‌کنند من برای رم مشکل‌ساز هستم قطعاً این تیم را ترک خواهم کرد.
وی افزود: اشاره من به مربی، بازیکنان و .. نیست بلکه عده‌ای از هوادارن رفتار مناسبی ندارند.

این اظهار نظر تند کاپیتان رم در شرایطی است که هفته گذشته نیز لوئیس انریکه سرمربی اسپانیایی این تیم پس از شکست سنگین مقابل اودینزه با اعتراض برخی هوادارن جالوروسی مواجه شد و او نیز عنوان کرده بود که اگر بازیکنان این تیم رای بدهند که به او نیازی ندارند به سرعت رم را ترک خواهد کرد.
تیم پایتخت نشین ایتالیا در این روزها با وجود بازی‌های خوب شرایط چندان مناسبی در کالچو ندارد و در جایگاه دهم سری آ قرار دارد.

هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
15-12-2011 08:31 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #2
RE: اخبـــــــــار فوتبالی پنج شنبه 24 آذر 1390
فوساتي: ما مثل ختافه و مايورکا هستيم

مربي اروگوئه اي السد معتقد است که تيمش در حد و اندازه تيم هاي ميانه جدول لاليگاست.

خورخه فوساتی، مربی باشگاه السد در صحبتهایی تیمش را با ختافه و مایورکا مقایسه کرده است.

این درحالی است که السد امروز در مرحله نیمه نهایی جام باشگاه های جهان مقابل بارسلونا قرار خواهد گرفت.

این تیم قطری که به عنوان قهرمان قاره آسیا به این رقابتها راه یافته امیدوار است تا بتواند به تیم قهرمان اروپا شوکی وارد کرده و روانه دیدار فینال شود.

این درحالی است که ختافه سه هفته پیش شوک عجیبی به بارسلونا وارد کرد و تیم گواردیولا را با نتیجه 0-1 شکست داد و فوساتی امیدوار است که تیمش بتواند این درخشش را تکرار کند.

مربی اروگوئه ای السد به روزنامه اسپورت گفت:« بارسلونا اخیرا باخته است و در برخی دیدارها امتیاز از دست داده است. من بازیهای بارسا مقابل ختافه ومایورکا را دیده ام. فکر نمی کنم که تفاوت زیادی بین السد و این دو تیم وجود داشته باشد. اگر آنها می توانند به بارسا آسیب برسانند چرا ما نتوانیم.»

با وجودی که السد بازیکنان صاحب نامی مثل بازیکنان بارسلونا ندارد، فوساتی به توانایی های بازیکنانش ایمان دارد:« تیم من مثل بارسلونا ستاره ندارد ولی ما بازیکنان خوبی داریم؛ به ویژه بازیکنان خارجی تیم ما.»

این مربی 59 ساله در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« من از شاگردانم خواسته ام که از بارسا نترسند.ما باید قوی و منسجم باشیم و با عزمی راسخ به میدان برویم.اگر ما جوری بازی کنیم که گویا از آنها پائین تر هستیم، ، به هیچ جا نمی رسیم.»

السد با برد 1-2 مقابل اسپرانس تونس در دور قبلی رقابتها به مرحله نیمه نهایی راه یافته است.

15-12-2011 08:32 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #3
جنتيله:آکادمي فوتبال ايتاليا از بين رفته است

راستش رابخواهيد هيچ کسي مرابه دردسر نينداخت.من در جامهاي جهاني و رقابتهاي يوروبازي کرده ام.درجام جهاني 1978، کمپس توانسته بود به تمام تيمها گل بزند، به جز ايتاليا.

کلودیو جنتیله 58 ساله درسال 1953 درطرابلس لیبی به دنیا آمد وهرگز به آنجا بازنگشت.یکی از قوانین دولت قذافی مانع از بازگشت او می شد. او برای تماشای دیدار ال کلاسیکو به مادرید سفرکرده بود و به برنابئو بازگشته بود.او خاطرات خوبی از برنابئو را در ذهنش دارد.11 جولای 1982 بود .ایتالیا با برد1-3 مقابل آلمان قهرمان دنیا شد و جنتیله اکنون دوباره به برنابئو بازگشته بود تا بازی ال کلاسیکو را تماشا کند.او سفر بامادرید، با چندین روزنامه اسپانیایی مصاحبه کرده؛ از آ.اس گرفته تا ال پائیس. خواندن صحبتهای این اسطوره ایتالیایی خالی از لطف نیست:

چه احساسی دارید؟

جشنهای قهرمانی مان رابه یاددارم.انگارهمین دیروز بود.از پله ها بالارفتم تا جام قهرمانی راتحویل بگیرم. البته برنابئو کاملا بازسازی شده.جایگاه ویژه در سمت مقابل بودولی زمین چمن ،همان زمین بود. از دیدن زمین واقعا ذوق زده شدم.

آن شب بعداز قهرمانی چه کردید؟

به هتل بازگشتیم و باپرتینی، نخست وزیر وقت شام خوردیم.او تاساعت 2صبح باما بود. او خونگرم ترین نخست وزیری بود که ایتالیا به خود دیده.این راهمان شب ثابت کرد.می خواست باما بماند و به ما گفت:« شما یک کشور راخوشحال کردید.»

بعد ازدیدار ایتالیا- آرژآنتین در آن سال، باز هم مارادونا را دیدید؟

سه بار همدیگر را دیدیم.او شخصیتی است که اصلا دوست ندارم با او ارتباط داشته باشم.مارادونا ناسپاس و بی وفاست.او با معنای شکست آشنایی نداردواگر ببازد،تقصیر راگردن دیگران می اندازد. من زیکو را همچنان می بینم.او فردباشخصیتی است.درپایان بازی به من گفت:«جنتیله توآن کاری که باید انجام می دادی را انجام دادی.»

درآن بازی داور 6خطا اعلام کرد و هر6 خطارا شما روی مارادونا مرتکب شده بودید.

بله.مارادونا هم هرروز می گفت که من او را زده ام.وقتی آن بازی را تماشا کردم دیدم که گایگو و پارسلاو مدافعان آرژانتینی بیشتر ازمن خطا کرده بودند.

در برخورهایتان با مارادونا کنترل اعصابت را هم از دست دادید؟

اووووف.او درتمام طول بازی به من توهین می کرد.که تویک بچه فلان و بثار هستی.به مادرم توهین می کرد،به خواهرم توهین می کرد. مرا تحریک می کرد تابرآشفته شوم ولی من با آرامش بازی می کردم. گاهی وقتها حفظ این آرامش برایم سخت بود ولی من درقبال هم تیمی ها و کشورم مسئولیت داشتم وتوانستم خودم را کنترل کنم.

به نظرتان مسی بهتر از مارادوناست؟

نه.وقتی مارادوناروبروی تو قرار می گرفت،نمی توانستی هیچ کاری بکنی، به علاوه مارادونابا قوانین دیگری بازی می کرد.

مدافع بودن دردهه 1980 چه معنایی داشت؟

به معنای افزایش ارزش آکادمی فوتبال ایتالیا بود.چیزی که الان کسی از آن سردر نمی آورد. آکادمی فوتبال ایتالیا دیگر وجود ندارد

فوتبال امروزی رادوست دارید؟

برایم چندان جذاب نیست.من دلم برای آن فوتبال تنگ شده؛دیگر آن دوئلهای قدیمی وجود ندارد.یادم می آید که زمانی که جوان بودم دوئل های بورگنیچ- ریوا، روساتو- بونینسنیا، فورینو- ریوورا معرفو بود.همه می پرسیدند که آیا ریوا می تواند از دست بورگنیچ عبورکرده و به گل برسد یا نه.درفوتبال امروز دیگر از این دوئلها خبری نیست.فقط صحبت نتایج و تاکتیک است

کدام بازیکن شمارا خیلی کلافه می کرد؟

راستش رابخواهید هیچ کسی مرابه دردسر نینداخت.من در جامهای جهانی و رقابتهای یوروبازی کرده ام.درجام جهانی 1978، کمپس توانسته بود به تمام تیمها گل بزند، به جز ایتالیا؛ که این نتیجه بازی من بود.

زمانی که صحبت ازایتالیاست، همیشه از واژه «کاتاناچو» استفاده می شود. این شمارا ناراحت نمی کند؟

اصلا. بیلاردو،سرمربی تیم ملی آرژانتین بعداز قهرمانی تیمش در جام جهانی 1986 گفت:« برای آنکه بتوانیم قهرمان جام جهانی شویم، از سبک بازی ایتالیا در جام جهانی 1982 تقلید کردیم.»

روزنامه تایمز نام شما رابه عنوان هشتمین مدافع سرسخت دنیا اعلام کرده است.

من همیشه انگلیسی هارا تحسین کرده ام؛ چون آنها مخترع فوتبال هستند ولی زیاد ازفوتبال سردر نمی آورند. آنها درطول سالها از فوتبال فیزیکی دفاع کرده اند و نتیجه اش این می شود که بازیکنی مثل من که تنها یک بار در کارنامه ورزشی ام (با گرفتن دوکارت زرد )اخراج شدم دراین جایگاه قرار بگیرد.من در کارنامه ورزشی ام به هیچ کسی آسیبی نرسانده ام.

درمورد سوکراتس چه می گوئید؟

او درداخل و خارج از زمین یک «آقای» به تمام معنا بود.

مورینیو؟گواردیولا؟

ازمورینیو یابدتان می آید،یا واقعا اورا دوست دارید. خودش این طور می خواهد.گواردیولا باهوش است و می داند که چه دارد و چه می خواهد

15-12-2011 08:37 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #4
قائم مقام پاس همدان استعفا داد

شمسي‌پور قائم مقام باشگاه پاس همدان هم مانند صوفي از سمت خود استعفا داد.

علیرضا شمسی‌پور قائم مقام باشگاه پاس که در حدود دو ماه پیش به سمت منصوب شده بود، به سبب مشکلات مالی باشگاه و عدم حمایت هیئت مدیره از سمت خود استعفا کرد.
این دومین استعفای مدیریتی در تیم فوتبال پاس همدان است که در طول کمتر از 10 هفته از لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور به وقوع پیوسته است.
متاسفانه برنامه‌ریزی صحیحی در راستای راهبرد این باشگاه در دستور کار هیئت مدیر قرار ندارد و اصلاً مشخص نیست که آیا جلسات هیئت مدیره تشکیل می‌شود یا خیر، زیرا هیچ اطلاعیه‌ای یا گزارشی در خصوص خروجی جلسات هیئت مدیره منتشر نمی‌شود.
در سایر تیم‌های فوتبال کشور در طول هر ماه چندین بار جلسات هیئت مدیره تشکیل شده و گزارش خروجی آن جلسات در سایت‌های رسمی باشگاه‌ها منتشر می‌شود، اما در باشگاه پاس هرگز شاهد این مسئله نبوده و نیستیم.
وقتی هیئت مدیره باشگاه نسبت به آینده باشگاه بی‌تفاوت باشند و بعد از دو ماه از حضور شمسی‌پور در سمت قائم مقامی باشگاه، حداقل مذاکرات را با محل کار اصلی وی جهت جلب موافقت با حضور تمام وقت این مدیر بومی در باشگاه پاس انجام نداده‌اند، چگونه باید انتظار داشته باشیم که وی از سمت خود استعفا ندهد.
بعد از عباس صوفی که یک مدیر بومی خوب و زحمت‌کش بود، شمسی‌پور دومین فردی است که قربانی بی‌توجهی‌های هیئت مدیره و مشکلات مالی شده و به ناچار از سمت خود استعفا می‌دهد.
وی که از پیشکسوتان فوتبال همدان محسوب می‌شود، سابقه مدیریت در باشگاه‌های انصار، فجر و مقاومت همدان را دارد.
امیدواریم مسئولان امر قدری به این باشگاه و مشکلات آن توجه کرده و برای اداره و رفع مشکلات آن وقت قائل شوند و از طرفی با استعفای این مدیر خوب مخالفت کنند تا شاهد سوختن یک مدیر بومی دیگر در باشگاه پاس نباشیم.
ضمناً شمسی‌پور خبر استعفای خود را تأیید کرد.

15-12-2011 08:38 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #5
برلوسکني: ته وز بايد انتخاب کند، پول يا پرستيژ

نخست وزير سابق ايتاليا در صحبتهايي از تلاش تيمش براي خريد تبس گفته است.

سیلویو برلوسکونی، نخست وزیر سابق ایتالیا و رئیس باشگاه میلان در صحبتهایی اعلام کرد که کارلوس ته وز مهاجم آرژانتینی باشگاه سیتی باید بین تیم او و پاری سن ژرمن که پیشنهاد مالی بهتری را به ستاره آرژانتینی ارائه کرده یکی را انتخاب کند.

بعد از اختلافاتی که میان ته وز و روسای باشگاه سیتی به وجود آمد، انتظار می رود که او در بازار نقل وانتقالات زمستانی سیتی را ترک کند و آدریانو گالیانی ، نایب رئیس میلان اخیرا اعلام کرده بود که ته وز با او به توافقات فردی رسیده است.

دراین میان برلوسکونی هم امیدوار است تا تیمش بتواند ته وز را از چنگ پاری سن ژرمن درآورده و مال خود کند.

برلوسکونی پیش از آغاز مراسم شام کریسمس باشگاه میلان به خبرنگاران گفت:« ته وز باید بین پرستیژ و پول یکی را انتخاب کند. میلان تیم باپرستیژ است و پاری سن ژرمن تیم پولدار.»

گالیانی هم درادامه این نکته را به صحبتهای برلوسکونی 75 ساله اضافه کرد که تیمش برای خرید ته وز وارد جنگ نمی شود:« این پیشنهاد نهایی ماست؛ اگر پاری سن ژرمن پیشنهاد بهتری ارائه کند، ما پیشنهادمان را تغییر نخواهیم داد.»

برلوسکونی درادامه درمورد مهاجمان تیمش صحبت کرد و گفت:« پاتو بازیکن بزرگی است ولی اخیرا در روزهای اوجش نبوده. ما او را بیشتر در جناح راست می بینیم ولی او باید بیشتر در مرکز خط حمله بازی کند. در دنیای فوتبال، گلزنی است که برد تیم را به همراه دارند.»

او در ادامه در مورد پروسه تمدید قرارداد ماسیمیلیانو الگری مربی تیمش هم صحبت کرد و گفت:« ما به دنبال تمدیدقرارداد الگری هستیم.میلان برای قهرمانی درتمام تورنمنت ها ساخته شده.»

او در ادامه صحبتهایش به آنالیز سبک بازی میلان پرداخت و به این نکته اشاره کرد که دوست دارد تیمش با سبکی مشابه با بارسلونا بازی کند:« دوست دارم که میلان مثل بارسلونا بازی کند. زمانی که مربی یک تیم فوتبال غیرحرفه ای بودم، این سبک فوتبال را یاد گرفته بودم. امسال فکر می کنم که ما می توانیم فاتح اسکودتو شویم و می خواهیم در اروپا هم کارهای بزرگی انجام دهیم. ما تنها 2 امتیاز با یوونتوس فاصله داریم، در شرایط خوبی هستیم و اوضاعمان خوب است. تا به اینجا که فصل خوبی داشته ایم.»

15-12-2011 08:41 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #6
حمايت يکي از مديران رئال از رونالدو

يکي از مديران باشگاه رئال در صحبتهايي به حمايت از مهاجم 26 ساله تيمش برخاسته است.

میگل پاردسا، یکی از مدیران باشگاه رئال مادرید در صحبتهایی به دفاع از کریستیانو رونالدو در مقابل انتقادات رسانه ای به خاطر عملکرد این ستاره پرتغالی در دیدار ال کلاسیکو برخاسته و اعلام کرده که کریس فوق العاده است.

ستاره پرتغالی رئال در جریان دیدار ال کلاسیکو فرصتهای متعددی را از دست داد تا تیمش با نتیجه 1-3 مغلوب بارسلونا شود

دراین میان میگل پاردسا، یکی از روسای باشگاه رئال به دفاع از رونالدو برخاسته و معتقداست که تیمش در دیدار با سویا، بازی قبلی اش در ال کلاسیکو را فراموش خواهد کرد.

این مدیر 46 ساله در صحبتهایی به روزنامه آ.اس گفت:« رونالدو فوق العاده است و بازیکن بسیار خوبی است. او از سایر بازیکنان متفاوت است چون هرگز توپی را از دست نمی دهد ودر هر شرایطی در هرجای زمین حضور دارد.»

او در پاسخ به این سوال که رئال چطور شکست مقابل بارسلونا را فراموش خواهد کرد گفت:« مثل هر شکست دیگری. تاریخ باشگاه ما از قهرمانی های متعدد و فراز و نشیبهای مختلفی تشکیل شده. ما فقط به سه امتیاز مهم مقابل سویا نیاز داریم تا مثل سایر تورنمنتها به صدرنشینی مان ادامه دهیم.»

رئال سه شنبه شب در جام حذفی اسپانیا با نتیجه 0-2 مقابل پونفررادینا به پیروزی رسید.

15-12-2011 08:42 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #7
برترين گلزنان بين المللي جهان در يک دهه اخير

فدراسيون جهاني تاريخ و آمار اسامي برترين گلزنان بين المللي جهان در يک دهه اخير(از يکم ژانويه 2000 تا 31 دسامبر 2010) را منتشر کرد که بر اين اساس رود فان نيستلروي مهاجم سابق تيم منچستر يونايند با 86 گل در رده اول قرار گرفت.

فدراسیون جهانی تاریخ و آمار اسامی برترین گلزنان بین المللی جهان در یک دهه اخیر(از یکم ژانویه 2000 تا 31 دسامبر 2010) را منتشر کرد که بر این اساس رود فان نیستلروی مهاجم سابق تیم منچستر یونایند با 86 گل در رده اول قرار گرفت. این آمار بر مبنای گل های به ثمر رسیده در بازی های ملی رسمی، مرحله نهایی المپیک، مسابقات باشگاهی قاره ای، جام باشگاههای جهان و جام بین قاره ای است.
اسامی 10 گلزن برتر بین المللی جهان در یک دهه اخیر بدین ترتیب است:
1. رود فان نیستلروی(86 گل-33 گل ملی/53 گل باشگاهی)
2. تیری آنری(85 گل- 42 گل ملی/43 گل باشگاهی)
3. دیدیه دروگبا(83 گل- 45 گل ملی/38 گل باشگاهی)
4. میروسلاو کلوزه(81 گل- 58 گل ملی/23 گل باشگاهی)
5. ساموئل اتوئو(79گل- 44 گل ملی/ 35 گل باشگاهی)
6. فلاویو آمادو(73 گل- 32 گل ملی/41 گل باشگاهی)
7. دیمیتار برباتوف(71 گل- 46 گل ملی/ 25 گل باشگاهی)
8.رائول گونزالس(71 گل- 26 گل ملی/ 45 گل باشگاهی)
9. داوید ویا(68 گل- 44 گل ملی/ 24 گل باشگاهی)
10. آندری شوچنکو(68 گل- 32 گل ملی/ 36 گل باشگاهی)

نفرات یازدهم به بعد نیز به این ترتیب هستند:
11. الکساندر فرای(سوئیس) 63 گل
12. هنریک لارسون(سوئد) 61 گل
13. یان دال توماسون(دانمارک) 59 گل
14. خارد بورگتی( مکزیک) 58 گل
15. آدریانو( برزیل) 58 گل
16. میشائیل بالاک( آلمان) 57 گل
17. لوئیس فابیانو(برزیل) 57 گل
18. استیون جرارد(انگلستان) 57 گل
19. فیلیپو اینزاگی(ایتالیا) 57 گل
20. یان کولر(چک) 56 گل

15-12-2011 08:44 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #8
اشتايگر:مارسي،ميلان‌و‌ليون قرعه‌ي خوبي هستند

کاپيتان دوم بايرن گفت: ترجيح مي دهم در اين مرحله با آث ميلان يا ليون يا مارسي برخورد کنيم.

باستین شواین اشتایگر ، کاپیتان دوم تیم بایرن مونیخ امید دارد که تیم اودر قرعه کشی جمعه شب که برای انتخاب تیم ها در مرحله ی حذفی برگزار میشود با المپیک مارسی هم گروه شود.
به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران شواین اشتایگر که هم اکنون در حال انجام تمرین های سبک برای بازگشت به میادین است در مصاحبه ای اظهار داشت:" من ترجیح میدهم که در این مرحله در مقابل تیم هایی مانند آث میلان و لیون قرار بگیریم زیرا سبک بازی این گونه تیم ها بسیار دقیق و منظم است. همچنین در مقابل مارسی قرار گرفتن هم میتواند تجربه ی جالبی باشد زیرا ما تا به حال هیچ وقت در مقابل این تیم قرار نگرفته ایم . مارسی میتواند قرعه ی عالی باشد."
دو تیم المپیک مارسی و لیون در دو دیدار اخیر خود خوب ظاهر شده اند و توانسته اند به مرحله ی بعدی صعود کنند

15-12-2011 08:45 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #9
اسامي گزينه هاي سرمربيگري پرسپوليس

باشگاه پرسپوليس در قسمت نظرسنجي خود اقدام به معرفي نامزدهاي سرمربيگري اين تيم کرده که در بين آنها نام سرمربيان پيشين تيم ملي ايتاليا و رئال مادريد به چشم مي‌خورد.

سایت باشگاه پرسپولیس اقدام به نظرسنجی درباره سرمربی آینده خود کرده و در این نظرسنجی نام مربیان مدنظر خود را همراه با مدت زمان قرارداد با آنها به شرح زیر درج کرده است:

اسون گوران اریکسون (بلند مدت)
لوکا بوناچیچ (نیم فصل)
جمال حاجی (نیم فصل)
مصطفی دنیزلی (بلند مدت)
روبرتو دونادونی (بلند مدت)
خوان رامون لوپز (بلند مدت)
سایت پرسپولیس در پایان گزینه "مربی داخلی" را هم قرار داده است.

نکته جالب توجه این‌که رویانیان پیش از این از بوناچیچ، دنیزلی و جمال حاجی به عنوان گزینه‌های این باشگاه نام برده و اعلام کرده بود مهلت اریکسون برای پاسخگویی تمام شده و دیگر باشگاه به او فکر نمی‌کند اما با توجه به آنچه که روی سایت این باشگاه قرار گرفته اریکسون همچنان گزینه است و نام دونادونی و خوان رامون لوپز نیز به جمع نامزدهای مربیگری سرخپوشان اضافه شده است.

روبرتو دونادونی 48 ساله بازیکن پیشین تیم ملی ایتالیا؛ در سال 2002-2001 سرمربی لچه بود و فصل بعد در لیورنو مربیگری کرد. دونادونی در سال 2003 سرمربی جنوا شد و سپس بار دیگر به مدت دو فصل به لیورنو بازگشت. وی در سال 2006 به عنوان سرمربی تیم ملی ایتالیا انتخاب شد و در جام ملت‌های اروپا در سال 2008 هدایت این تیم را برعهده داشت و با این تیم تا مرحله یک چهارم نهایی پیش رفت. وی سپس به مدت چند ماه هدایت ناپولی را به عهده گرفت و در سال 2010 سرمربی کالیاری شد و هم اکنون سرمربی تیمی نیست. دونادونی در دوران مربیگری به هیچ عنوان قابل ذکری دست نیافته است.

"خوان رامون لوپز کارو" اسپانیایی و 48 ساله دیگر گزینه مدنظر پرسپولیس، در فصل 2006 -2005 هدایت تیم رئال مادرید را برعهده داشت. وی پیش‌تر نیز 4 سال سرمربی تیم "ب" رئال مادرید بود. لوپز در سال‌های 2006 تا 2008 در تیم‌های راسینگ سانتاندر، لوانته و سلتاویگو مربیگری کرده است. وی سپس دو سال به عنوان سرمربی تیم ملی زیر 21 سال اسپانیا فعالیت کرد. این مربی در سال 2010 سرمربی واسلوی رومانی بود و اکنون نیز در تیمی فعالیت نمی‌کند. لوپز نیز در کارنامه مربیگری خود عنوان قابل توجهی ندارد.

15-12-2011 08:51 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #10
انتقاد الهلال از کميته مسابقات AFC

سخنگوي باشگاه فوتبال الهلال عربستان در اطلاعيه اي از کميته مسابقات کنفدراسيون فوتبال آسيا انتقاد کرد.

به نقل از سایت الکره، عبداکریم الجاسر گفت: سوزوکی رییس این کمیته در قرعه کشی مسابقات فوتبال جام باشگاههای آسیا بطور عمدی تیم الهلال را در یک گروه بسیار قوی قرار داده است.

وی افزود:سوزوکی بیشتر از تیم های شرق آسیا و تیم های قطری جانبداری می کند.

سخنگوی باشگاه الهلال یادآورشد: دلیلی وجود ندارد که در سه دوره متوالی تیم الهلال در یک گروه قوی بوی‍‍‍‍ژه با تیم الغرافه قطر همگروه باشد.

وی گفت: قصد دارد این موضوع را با رییس باشگاه الهلال در میان گذاشته تا ازطریق باشگاه علیه عملکرد رییس کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض شود.

15-12-2011 08:55 PM
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | هتل آپارتمان مشهد | ترجمه تخصصی | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | اتوماسیون پزشکی | کنکور آسان است | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | سایت پزشکی دکتر طب | خرید گیفت کارت | مدرن بوک | تولید کننده روغن زیتون ماشین آلات صنایع غذایی تولید کننده جعبه و کارتن تولید کننده ادویه