کلمات کلیدی: اخبـــــــــار, فوتبالی, جمعه, آذر1390,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبـــــــــار فوتبالی جمعه 4 آذر1390
نویسنده پیام
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

اعتبار: 129
ارسال: #1
اخبـــــــــار فوتبالی جمعه 4 آذر1390

همه برای استقلال بازی کردند، استقلال برای خودش/ صدر جدول آبی ماند

خبرگزاری فارس: هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با برتری استقلال و پرسپولیس و تداوم صدرنشینی آبی‌ها به پایان رسید.

[تصویر:  13900903205558_PhotoA.jpg]

به گزارش خبرگزاری فارس، هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال روز گذشته با برگزاری دو دیدار و صدرنشینی استقلال به پایان رسید. استقلال در حالی این هفته برابر شاهین به برتری رسید که تیم‌های بالای جدولی نتوانسته بودند بازی‌های خود را با پیروزی پشت سر بگذارند و به نوعی به تداوم صدرنشینی آبی پوشان کمک کردند.

از اتفاقات قابل توجه مسابقات این هفته می‌توان به شکست خانگی نفت آبادان، تساوی صبا و نفت صدرنشین و فجر و مس سرچشمه قعرنشین اشاره کرد، ضمن اینکه اختلاف 10 امتیازی استقلال و پرسپولیس با توجه به بردهای این دو تیم مقابل شاهین و سایپا همچنان حفظ شد.

در یکی از دیدارهای حساس هفته نیز تراکتورسازی در خانه مقابل راه‌آهن در حالی متوقف شد که هدایت این دو تیم را امیر قلعه‌نویی و علی دایی، سرمربیان سابق تیم ملی برعهده دارند.

*نتیجه کامل رقابت‌های هفته چهاردهم:
داماش یک – ذوب آهن یک
سایپا صفر - پرسپولیس یک
مس کرمان یک - ملوان صفر
سپاهان 2 - فولاد خوزستان صفر
فجر سپاسی 3 - مس سرچشمه 3
نفت آبادان صفر - شهرداری تبریز 2
نفت تهران 2 - صبای قم 2
تراکتورسازی یک - راه آهن یک
استقلال 3 - شاهین بوشهر 2

*جدول لیگ برتر در پایان هفته چهاردهم:
1-استقلال 30 امتیاز
2-نفت تهران 27 امتیاز
3-صبای قم 27 امتیاز
4-سپاهان 25 امتیاز
5-تراکتورسازی 24 امتیاز
6-پرسپولیس 20 امتیاز
7-داماش 19 امتیاز
8-ذوب آهن 19 امتیاز
9-شهرداری تبریز 19 امتیاز
10-شاهین 18 امتیاز
11-نفت آبادان 17 امتیاز
12-فولاد 16 امتیاز
13-مس کرمان 15 امتیاز
14-سایپا 14 امتیاز
15-ملوان 13 امتیاز
16-راه آهن 13 امتیاز
17-فجر سپاسی 11 امتیاز
18-مس سرچشمه 8 امتیاز

*برنامه هفته پانزدهم:
جمعه 11/9/90

ملوان-سایپا-ساعت 15:15-تختی-انزلی

پرسپولیس-تراکتورسازی-ساعت 15:00-آزادی-تهران

شنبه12/9/90
مس سرچشمه-مس کرمان-ساعت 15-باهنر-کرمان

نفت تهران-نفت آبادان-ساعت 15-دستگردی-تهران

ذوب آهن-فجر شهید سپاسی-ساعت 15:15-فولاد شهر اصفهان

صبا قم-داماش گیلان-ساعت 15:15-یادگام امام(ره)-فم

شاهین –سپاهان-ساعت 15:15-تختی-بوشهر

شهرداری تبریز- استقلال - ساعت 15:15-یادگارامام-تبریز

فولادخوزستان-راه آهن-ساعت 15:30-تختی-اهواز

هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
25-11-2011 03:42 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #2
RE: اخبـــــــــار فوتبالی جمعه 4 آذر1390

طالب‌لو:"شو" بازی نمی‌کنم، رابطه من و مظلومی متقابل است/برنامه‌ریزی کردند که بروم

خبرگزاری فارس: دروازه‌بان تیم فوتبال شاهین گفت: با برنامه ریزی‌هایی که مدت‌ها انجام می‌دادند باعث شدند از استقلال دور شوم.

[تصویر:  13900903205313_PhotoA.jpg]

به گزارش خبرگزاری فارس، وحید طالب‌لو پس از شکست 3 بر 2 شاهین بوشهر برابر استقلال گفت: به تمام هواداران استقلال تبریک می‌گویم. شاهد یک بازی زیبا بودیم اما متاسفانه در دقایق پایانی گلی دریافت کردیم که فقط می‌توانم بگویم روی اتفاق بود.

وی در خصوص انگیزه خود تصریح کرد: نمی‌دانم اسمش را چه می‌گذارید، من مقابل تیم قدیمی‌ام بازی می‌کردم و به هر حال دوست داشتم تا با تمام قدرت برابر این تیم ظاهر شوم.

دروازه‌بان شاهین در مورد عدم رویارویی با مظلومی پیش از دیدار گفت: من به هیچ عنوان بلد نیستم ادا دربیاورم و هیچ گاه "شو" بازی نمی‌کنم و دوست ندارم چنین کاری انجام دهم. این کار را انجام دادم که مردم بدانند چه دلیلی باعث شد که من از استقلال دور شوم. مدت‌ها برنامه‌ریزی‌هایی انجام دادند تا من از استقلال دور شوم.

وی افزود: به تمام پیشکسوتان استقلال احترام می‌گذارم اما مسائلی است که باعث شد از استقلال دور شوم.

طالب‌لو گفت: بازی برابر استقلال سخت بود. استقلال تیم بزرگی است و پتانسیل‌ زیادی دارد. بازی 2 بر صفر باخته را به تساوی کشاندیم و در دقایق پایانی و روی یک اتفاق گل سوم را دریافت کردیم. به نظرم تنها هنر استقلال این است که در این فصل قهرمان نشود.

دروازه‌بان شاهین در پاسخ به این سؤال که آیا از سرمربی استقلال ناراحت است، گفت: طبیعی است که ناراحت باشم زیرا با برنامه ریزی باعث دوری من از استقلال شدند. بازی ندادن به موقع من و در ترکیب قرار دادن من زمانی که در اوج نبودم یکی از دلایلی بود که باعث شد از استقلال دور شوم زیرا مردم روز بد من را می‌دیدند.

وی ادامه داد: یکی دیگر از دلایلی که می‌گویم با برنامه ریزی مرا از استقلال دور کردند، این بود که مظلومی در میانه‌های فصل در پروازی که از اصفهان به تهران داشت با دروازه بان مد نظر خود صحبت کرد و قول و قرارهای خود را گذاشت.

طالب‌لو در پاسخ به این سؤال این دروازه بان مهدی رحمتی بوده گفت: بله حتما رحمتی بوده؛ من از این موضوع مطمئن هستم. دوست ندارم گناه دیگران را بشویم زیرا خودم آنقدر گناهکارم اما از این امر مطمئن هستم.

وی در مورد صحنه‌ای که منجر به گل اول استقلال شد خاطرنشان کرد: در مورد داوری صحبت نمی‌کنم و کارشناسان در مورد آن نظر بدهند. استقلال پتانسیل‌ بالایی و بازیکنان کلیدی دارد که هر کدام می‌توانند گره بازی را باز کنند اما این تیم باید به یاد داشته باشد که کار گروهی نیز در دستور کار خود قرار دهد.

طالب‌لو در مورد بازگشت به استقلال اظهار داشت: هم اکنون تمام تمرکزم روی شاهین است و نمی‌توانم در مورد این موضوع صحبت کنم، شاید مظلومی از من خوشش نمی‌آید ولی این رابطه متقابل است.

دروازه‌بان شاهین درباره مشکلش با رحمتی گفت: من هیچ مشکلی فنی با دروازه‌بان تیم ملی ندارم ولی به زودی تمام حقایق را خواهم گفت.

25-11-2011 03:42 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #3

برهانی: کجای دنیا بازیکنی که خوب بازی می‌کند را تعویض می‌کنند؟

خبرگزاری فارس: مهاجم استقلال درباره ناراحتی‌اش پس از تعویض شدن گفت: تلاش خودم را می‌کنم و نمی‌دانم کجای دنیا بازیکنی که زحمت می‌کشد را همیشه تعویض می‌کنند.

[تصویر:  13900903204856_PhotoA.jpg]

به گزارش خبرگزاری فارس، آرش برهانی پس از پیروزی 3 بر 2 استقلال برابر شاهین در مورد ناراحتی‌اش پس از تعویض گفت: در این مورد دیگر نمی‌خواهم صحبت کنم و خسته شده‌ام که بارها در مورد این موضوع صحبت کرده‌ام. سعی و تلاش خودم را می‌کنم تا فیکس باقی بمانم اما این اتفاق نمی‌افتد. همه هواداران هم سعی و تلاش من را می‌بینند.

وی تأکید کرد: تلاش خودم را می‌کنم و نمی‌دانم چرا تعویض می‌شوم. باید در مورد این موضوع با مظلومی صحبت کنم. کجای دنیا بازیکنی که زحمت می‌کشد را همیشه تعویض می‌کنند. در بازی با صبا هم خیلی خوب بودم و تعویض شدم و مقابل شاهین هم همین اتفاق افتاد.

مهاجم استقلال در مورد طالب‌لو گفت: وحید بازیکن خوبی است که روی هیچ‌کدام از سه گلی که دریافت کرد مقصر نبود.

25-11-2011 03:43 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #4

جباری: مصدومیت مانع بزرگی برای من بود/ از این بهتر هم می‌شوم

خبرگزاری فارس: هافبک تیم استقلال گفت: آسیب دیدگی مانعی بود تا نتوانم به موفقیت‌های بیشتر برسم اما امسال اینطور نیست.

[تصویر:  13900903205635_PhotoA.jpg]

به گزارش خبرگزاری فارس مجتبی جباری پس از برتری 3 بر 2 استقلال مقابل شاهین در مورد اینکه چگونه این فصل تا این اندازه متحول شده گفت: مصدومیت همیشه جلوی من را می‌گرفت و اجازه نمی‌داد این اندازه بازی کنم. آسیب دیدگی برایم مانعی بود تا نتوانم به موفقیت‌های بیشتر برسم اما امسال اینطور نیست و در آینده بهتر هم خواهم شد.

وی در مورد اینکه پس از دریافت گل دوم فکرش را می‌کرد که استقلال پیروز میدان شود تصریح کرد: سخت بود اما فکر می‌کردم می‌توانیم باز هم گل بزنیم. در مجموع بازی خوبی انجام دادیم اما در نیمه دوم با از دست دادن دقایقی از بازی دو گل دریافت کردیم.

جباری در مورد تعویض تیموریان یادآور شد: آندو سرما خورده بود و از ناحیه پشت عضله پا هم مصدوم بود و معتقدم باید تعویض می‌شد تا مصدومیت وی بیشتر نشود. مظلومی به ناچار وی را تعویض کرد تا برای بازی‌های بعدی تیموریان را داشته باشد.

25-11-2011 03:44 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #5

شکوری: به اتفاقات فوتبال باختیم/ پنالتی نبود

خبرگزاری فارس: مدافع شاهین بوشهر گفت: اگر از فرهاد مجیدی هم بپرسید می‌گوید آن صحنه پنالتی نبود.

[تصویر:  13900902121912_PhotoA.jpg]

به گزارش خبرگزاری فارس هادی شکوری پس از شکست 3 بر 2 شاهین مقابل استقلال گفت: از لحاظ بدنی در دقایق پایانی دچار مشکل شدیم و نتوانستیم در این دقایق بازی خوبی ارائه دهیم.

وی در مورد صحنه‌ای که در آن به استقلالی‌ها پنالتی داد گفت: مجیدی کاپیتان تیم ما در فصل گذشته بود و اگر از خودش هم بپرسید می‌گوید این صحنه پنالتی نبود.

شکوری تأکید کرد: به اتفاقات فوتبال باختیم. البته استقلال بازی خوبی به نمایش گذاشت و توانست به پیروزی برسد و من این برد را به آنها تبریک می‌گویم.

شکوری در مورد اینکه قبل از بازی برای مظلومی دسته‌گل برد یادآور شد: از این لحاظ مشکلی نداشتم و باید دسته گل می‌بردم.

وی درباره بازگشت به استقلال گفت: اینجا جایش نیست که بخواهم در مورد بازگشت به استقلال صحبت کنم.

25-11-2011 03:45 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #6

مظلومی: به طالب‌لو فرصت دادم؛ رحمتی را از دل شیر بیرون کشیدیم/گل استثنایی خوردیم!

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم استقلال در واکنش به صحبت‌های وحید طالب‌لو گفت: : این حرف‌ها نیست. فکر می‌کنم اتفاقاتی رخ داد که در درون باشگاه بود اما شما سال قبل را با دو فصل پیش در نظر بگیرید و ببینید که چقدر به طالب لو میدان دادم.

[تصویر:  13900829182409_PhotoA.jpg]

به گزارش خبرگزاری فارس، پرویز مظلومی پس از برتری 3 بر 2 مقابل شاهین بوشهر گفت: فوتبال شناوری ارائه کردیم و متاسفانه موقعیت‌هایمان را یکی پس از دیگری از دست دادیم. بعد از گل دوم دستور تهاجم و حمله داده بودیم اما تیموریان در بین دو نیمه دچار کشیدگی پا شد و به این خاطر که برای او پارگی از ناحیه کشاله ایجاد نشود این بازیکن را تعویض کردم.

وی اضافه کرد: فکر می‌کنم فریدون زندی خوب گرم نکرده بود و چند دقیقه‌ای دچار مشکل شد. با این حال از نحوه بازی تیمم راضی هستم و فکر می‌کنم گلی که خوردیم استثنایی بود و گل دوم را نیز روی اشتباهی که از جناحین مرتکب شدیم به حریف دادیم.

سرمربی استقلال گفت: اگر فرصت داشتیم گل چهارم را می‌زدیم. سال گذشته در مصاحبه‌هایم گفتم 2 گل بخوریم اما 3 یا 4 گل بزنیم مردم از این فوتبال راضی می‌شوند. فوتبال ما به این جور بازی‌ها نیاز دارد. به حریف‌مان تبریک می‌گویم که فوتبال خوبی ارائه کرد هر چند فیروز کریمی معتقد بود تیمش خوب بازی نکرده و شاید منظور او نیمه اول باشد. چون آنها در نیمه اول اسیر برنامه‌های تاکتیکی ما شده بودند.

مظلومی در پاسخ به این سؤال که آرش برهانی از تعویض خود ناراحت بود گفت: کسی نمی‌تواند از تعویض شدن ناراضی باشد. تیموریان تعویض اجباری ما بود و مجبور بودم دو هافبک کناری خود را تعویض کنم و نیاز داشتیم دو بازیکن تازه نفس به ترکیب‌مان اضافه کنم. آنها از جناح راست فشار زیادی به تیم ما وارد کردند و همین گونه هم به گل رسیدد.

مظلومی با اشاره به روند مسابقه تاکید کرد: می‌توانستیم راحت بازی را کنترل کنیم ولی از روی یک ضربه استثنایی گل دریافت کردیم. با این حال عقب ننشستیم و از بازیکنانم تشکر می‌کنم که تا دقایق پایانی برای پیروزی بازی کردند.

وی در پاسخ به این سؤال که با کم شدن سهمیه ایران استقلال باید در پلی آف به میدان برود گفت: فوتبال ایران جزء 4 تیم برتر آسیا است و این برخوردها صحیح نیست. استقلال در 3 سال گذشته پر تماشاگرترین تیم آسیا بوده ولی من شنیده‌ام برخی‌ از تیم‌ها مدارک خود را به کنفدراسیون دیر تحویل دادند. از سازمان لیگ می‌خواهم این مسئله را بررسی کند و با باشگاه‌هایی که کوتاهی کردند برخورد کند. من اعتقاد دارم باشگاه‌ها مقصر هستند چون سازمان لیگ تذکر داده بود اما تذکر کافی نیست و با آنها باید برخورد شود. حق ما نیست که این گونه با استقلال برخورد شود.

سرمربی استقلال تصریح کرد: السد قطر سال گذشته در پلی آف حضور داشت و توانست قهرمان شود. ما هم که می‌خواهیم قهرمان آسیا شویم نباید به پلی آف و این جور مسائل فکر کنیم. البته فکر می‌کنم ما و ذوب آهن به خاطر فشردگی بازی‌ها ضربه بخوریم چون در بازی‌های لیگ هم باید بازی کنیم و در مسابقات پلی آف نیز شرکت کنیم.

وی در خصوص اظهار نظر وحید طالب‌لو مبنی بر اینکه در زمان حضور این دروازه بان در استقلال مظلومی به او فرصت نداده و عامل جدایی او از این تیم شده گفت: طالب‌لو نظر خودش را گفته است. او برای فوتبال ایران زحمات زیادی کشیده و این تصمیمی بود که کادر فنی گرفت. یادتان می‌آید که ما رحمتی را در دقایق پایانی از دل شیر بیرون کشیدیم و در آخرین لحظه او را جذب استقلال کردیم و صلاح دیدیم که دروازه بان‌هایمان را تغییر دهیم. به هر دو دروازه بان خسته نباشید می‌گویم ولی اعتقاد دارم این برداشت وحید طالب‌لو است.

در ادامه یکی از خبرنگاران پرسید طالب لو اعتقاد دارد شما در اواسط فصل قبل با رحمتی مذاکره کردید که مظلومی در پاسخ گفت: این حرف‌ها نیست. فکر می‌کنم اتفاقاتی رخ داد که در درون باشگاه بود اما شما سال قبل را با دو فصل پیش در نظر بگیرید و ببینید که چقدر به طالب لو میدان دادم. فکر می‌کنم او در نیمی از بازی‌های فصل گذشته درون دروازه بود. ضمن آنکه ما دو گلر خوب داشتیم و محمدی هم شرایط بسیار خوبی داشت اما چرا محمدی این حرف‌ها را نزد؟ من اعتقاد دارم که دروازه‌بان همیشه باید خودش را آماده نگه دارد.

وی در پایان در خصوص فاصله 4 روزه مسابقات لیگ برتر گفت: باید تلاش کنیم که تماشاگران را جذب فوتبال کنیم. امروز ظهر حدود نیم ساعت بازی را جلو کشیدند و تقریبا تمام برنامه‌های ما به هم ریخت. حتی اطلاع رسانی خوبی صورت نگرفت و ما باید کاری کنیم که تماشاگران به ورزشگاه بیایند. مگر قرار نبود بازی‌های امسال در روزهای تعطیل انجام شود؟ وقتی بازی شنبه ساعت 3 باشد کسی به ورزشگاه نمی‌آید. من فکر می‌کنم آنها می‌خواهند بهانه دست مربی تیم ملی ندهند و همه چیز را روی تیم ملی تنظیم کرده‌اند.

25-11-2011 03:46 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #7

به جان پسرم دروغ است/ با هیچ‌کس مشکلی ندارم

خبرگزاری فارس: دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال ادعای وحید طالب‌لو درباره چگونگی پیوستنش به این تیم را رد کرد.

[تصویر:  13900723121205_PhotoA.jpg]

به گزارش خبرگزاری فارس سید مهدی رحمتی پس از برتری 3 بر 2 استقلال مقابل شاهین گفت: نیمه اول موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم. پس از گل اول شاهین کمی به تیم استرس وارد شد و گل تساوی را خوردیم اما خوشحالم که در نهایت هر سه امتیاز را کسب کردیم.

وی در مورد گلی که از روی شوت از راه دور دریافت کرد اظهار داشت: فاصله زیاد نبود اما لحظه شوت، توپ با برخورد به پای میثم حسینی تغییر جهت داد و کارم را سخت‌ کرد.

رحمتی در مورد صحبت‌های وحید طالب‌لو که گفته بود پرویز مظلومی از اواسط فصل گذشته با وی برای حضور در استقلال مذاکره کرده تأکید کرد: به جان پسرم چنین چیزی صحت ندارد و این موضوع که از آن موقع می‌خواستم به استقلال بپیوندم درست نیست. اصلا مشخص نبود که می‌خواهم در این فصل به استقلال بیایم. من مشکلی با کسی ندارم.

دروازه‌بان استقلال در مورد هواداران این تیم گفت: تمام سعی خود را می‌کنیم تا جایگاهمان را در صدر جدول تثبیت کنیم. هواداران به خاطر سردی هوا کمتر به ورزشگاه آمدند اما مطمئنم در بازی بعدی تعداد بیشتری به ورزشگاه خواهند آمد.

25-11-2011 03:46 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #8

کریمی: مشکلات داوری، بازی را زشت کرد/ طالب‌لو دیگر کاپیتان ما نخواهد بود

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر پس از شکست برابر استقلال از قضاوت احمد صالحی انتقاد کرد.

[تصویر:  13900903205743_PhotoA.jpg]

به گزارش خبرگزاری فارس فیروز کریمی پس از شکست 3 بر 2 شاهین بوشهر برابر استقلال گفت: تصور می‌کنم این دیدار ضعیف‌ترین بازی شاهین بود. از یک و نیم ماه گذشته که در این تیم حاضر شده‌ام چنین بازی ضعیفی از بازیکنانم شاهد نبودم. استقلال در روزی که ما ضعیف‌ترین بازی خود را انجام دادیم مستحق برد بود.

وی ادامه داد: اینکه توانستیم بازی دو بر صفر باخته را به تساوی بکشانیم شاید نشان از فشاری دارد که ما در بازی روی دروازه استقلال داشتیم. شاید هم مسائل دیگری در میان بود.

سرمربی شاهین خاطرنشان کرد: در این بازی به این نتیجه رسیدیم که اگر در نیمه اول با اشتباهات داوری و حادثه مغلوب شویم می‌توانیم در نیمه دوم جبران کنیم. در نیمه اول خوب ظاهر نشدیم و استقلال مسلط بود اما نیمه دوم بهتر شدیم و توانستیم دو گل خورده را جبران کنیم. استقلال در روزی از ما دو گل دریافت کرد که خیلی ضعیف بودیم. با این حال گل‌هایی که ما خوردیم روی ضربات ایستگاهی و اتفاقات بود.

کریمی گفت: نسبت به عملکرد بازیکنان باتجربه و ملی‌پوش ناراضی هستم. برخی از بازیکنان ما برای اولین بار در ورزشگاه آزادی بازی می‌کردند و طبیعی است که تحت تأثیر جو قرار گیرند و این موضوع تاوان جوان‌گرایی است اما بازیکنان با تجربه و ملی پوش ما بسیار ضعیف بودند و در آینده در موردشان تصمیم‌گیری خواهیم کرد زیرا آنها در حد صفر بودند.

سرمربی شاهین افزود: این دیدار 5 گل داشت ولی مهمترین مشکل آن داوری بود. مقداری مشکلات داوری و مقداری دیگر تیزهوشی مجتبی جباری باعث شد این دیدار را واگذار کنیم. جباری یک سر و گردن از همه بازیکنان بالاتر بود و در بسیاری از صحنه‌ها باعث برتری استقلال شد. با نیروی جباری استقلال بازی را به ما تحمیل کرد.

وی در مورد داوری مسابقه اظهار داشت: خوشبختانه یا متأسفانه من گل سوم را ندیدم و نمی‌دانم که آن صحنه مشکلی داشت یا خیر اما در سایر صحنه‌ها گزارشی را تهیه و به کمیته داوری ارسال می‌کنیم. احمد صالحی یکبار دیگر هم برای ما سوت زده بود و پس از آن توبیخ و محروم شد. داوری که اشتباه می‌کند باید تنبیه شود همانطور که داور خوب را تشویق می‌کنند. من بازی سایپا و پرسپولیس را دیدم و زمانی که قهرمانی دو پنالتی را برای پرسپولیس اعلام کرد نوید روزهای خوب داوری فوتبال را در ذهنم متصور شدم اما امروز داوری و کمک اول در چندین صحنه مشکل داشتند.

کریمی افزود: فیلم بازی را به کمیته داوران می‌دهیم و امیدوارم همانگونه که در زمان مسعود عنایت به این موارد رسیدگی می‌شد این بازی را نیز در دستور کار خود قرار دهند. زمانی که یک داور اشتباه سوت می‌زند باید تنبیه شود. باخت را گردن داور نمی‌اندازم و معتقدم خط دفاعی ما خیلی ضعیف بود و بازی ضعیفی را به نمایش گذاشتیم. برای ما خیلی زشت بود که در یک بازی سه گل دریافت کنیم آن هم تیمی که معتقد است بهترین خط دفاعی را دارد.

وی درباره اینکه پیش از پایان باز زمین را ترک کرد گفت: داور 5 دقیقه وقت اضافه گرفت و در کل 95 دقیقه بازیکنان ما حتی یک ثانیه هم روی زمین نیفتادند. ما دنبال یک امتیاز گرفتن با بازی عربی نبودیم. چنین فوتبالی باعث می‌شود تماشاگران از فوتبال زده شوند و ورزشگاه‌ها خالی شود.

کریمی خاطرنشان کرد: در این دیدار 15 درصد توانایی خود را نیز به نمایش نگذاشتیم. با این حال تماشاگران و کسانی که از تلویزیون بازی را تماشا کردند از این بازی جوانمردانه و زیبا لذت بردند. ما برای اینکه هواداران خود را به ورزشگاه بیاوریم امکانات مالی نداریم که از بوشهر هوادار را بیاوریم بلکه تماشاگران شاهین در سراسر ایران پخش هستند. هواداران استقلال نیز روحیه ورزشی و جوانمردانه را از خود به نمایش گذاشتند اما تماشاگران ما قابل قیاس با هیچ تیمی نیستند؛ شناخت خوبی از فوتبال دارند و به طور کلی تافته جدا بافته هستند.

وی ادامه داد: مشکلات داوری، فوتبال امروز را زشت کرد. داور زمانی که بازیکن قصد داشت اوت دستی بیندازد چند دقیقه عقب و جلو می‌کرد و می‌گفت 15 سانتیمتر به عقب‌تر برو. در نهایت نیز بازیکنان ما یک سانتیمتر و 2 میلیمتر توپ را از عقب پرتاب می‌کرد اما در طرف مقابل بازیکن حریف 20 متر جلوتر توپ را پرتاب می‌کرد.

سرمربی شاهین یادآور شد: این حرکات از سرعت بازی کم می‌کرد و باعث می‌شد بازیکنان تمرکز خود را از دست بدهند. من 55 ثانیه آخر هر بازی زمین را ترک می‌کنم زیرا سالیان سال از دیر رفتن به رختکن مشکل داشتم. امروز هم این کار را انجام دادم و زمانی که همکارانتان اصرار کردند که در راهرو مصاحبه کنم گفتم که این موضوع بی‌احترامی است و چنین کاری را انجام نمی‌دهم و هنگامی که با اصرار درباره این کارم روبرو شدم گفتم یکی از درها باز بود و گلاب برویتان به آنجا رفتم.

کریمی افزود: بازی گذشته از این بابت ضرر کردیم و در این دیدار به همین دلیل 50 ثانیه پایانی را ترک کردم می‌دانستم اگر گل بخوریم من دخیل نخواهم بود و نمی‌توانم کاری انجام دهم. فاصله من با محوطه جریمه استقلال زیاد بود.

سرمربی شاهین گفت: وحید طالب‌لو در 4 بازی شیر یا خط را در اول بازی باخته و این باعث می‌شود دیگر او کاپیتان نباشد. استقلال در این بازی به هیچ عنوان خوب بازی نکرد و ما به مراتب فوتبال بهتری را به نمایش گذاشتیم. داور هم یک پنالتی برای ما نگرفت.

25-11-2011 03:47 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #9

امیرآبادی: 35 ساله‌ها به تیم ملی دعوت شدند؛ چشم مربیان به من هم باز می‌شود!

خبرگزاری فارس: مدافع استقلال گفت: هنوز هم برای تیم ملی انگیزه دارم و مطمئنم چشم مربیان تیم ملی هم باز می‌شود تا من را ببینند.

[تصویر:  13900815144636_PhotoA.jpg]

به گزارش خبرگزاری فارس مهدی امیرآبادی پس از برتری 3 بر 2 استقلال مقابل شاهین در پاسخ به این سؤال که فیروز کریمی قبل از بازی عنوان کرده بود که برای این دیدار هلال ماه رو خواهد کرد گفت: دیدید که کهکشانی‌ها را رو کردیم و همین کهکشانی‌ها بازی را در آوردند. فقط روی اشتباه گل خوردیم اما خدا را شکر جباری کاری کرد تا هر سه امتیاز را به دست بیاوریم.

امیرآبادی تأکید کرد: در یک صحنه با بازیکن حریف پیش رفتیم که او می‌خواست برای داور ادا در بیاورد تا یک پنالتی بگیرد.

وی در مورد اینکه هنوز هم به تیم ملی فکر می‌کند یا خیر گفت: اگر 32 سالگی سن پیری بازیکن است که 35‌ساله‌ها هم به تیم ملی دعوت شدند. من هنوز هم برای تیم ملی انگیزه دارم و سرحال و آماده هستم. مطمئنم چشم مربیان تیم ملی هم باز می‌شود تا من را ببینند. بازیکنی هستم که در دو پست دفاع راست و چپ بازی می‌کنم.

وی در پایان گفت: اگر هواداران استقلال قهرمانی می‌خواهند به ورزشگاه بیایند.

25-11-2011 03:48 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #10

طالب‌لو به سمت مظلومی نرفت/ فیروز کریمی در اتاق دوپینگ!

خبرگزاری فارس: کاپیتان‌های دو تیم استقلال و شاهین بوشهر پیش از آغاز بازی بر خلاف هم‌تیمی‌های خود به سمت مربیان حریف نرفتند.

[تصویر:  13900803112649_PhotoA.jpg]

به گزارش خبرگزاری فارس، قبل از آغاز دیدار دو تیم استقلال و شاهین بوشهر از هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر و زمانی که استقلالی‌ها به قصد گرم کردن وارد زمین شدند، سید مهدی رحمتی دروازه بان این تیم به شدت از سوی هواداران آبی پوش تشویق شد.

* استقلالی‌ها وحید طالب‌لو که پس از چندین سال حضور در ترکیب آبی پوشان، فصل جاری به شاهین پیوست را با شعارهای "وحید استقلالی" و "طالب‌لوی کاسیاس" مورد تشویق قرار دادند. آنها همچنین هادی شکوری مدافع فصل گذشته استقلال را تشویق کردند و از او درخواست کردند به همراه طالب‌لو به سمت آنها بیایند که این درخواست با رفتن این دو به سمت هواداران استقلال و تعظیم آنها پاسخ داده شد.

* حنیف عمران‌زاده مدافع استقلال که در این دیدار به علت سه
اخطاره
بودن محروم است نیم ساعت مانده به آغاز بازی به ورزشگاه آزادی رسید و در جایگاه ویژه مستقر شد. فرزند سید مهدی رحمتی نیز در کنار وی قرار داشت.

* ورودی ورزشگاه آزادی مزین به بنر‌های شهدای بسیج شده بود.

* قبل از آغاز مسابقه به مناسبت هفته بسیج آهنگ‌های حماسی در همین مورد پخش شد.

* فریدون زندی و جاسم
کرار
نیمکت نشین بودند و علی حمودی که بیشتر در این فصل نیمکت نشین بوده به دلیل مصدومیت خسرو حیدری در ترکیب استقلال به میدان رفت.

* سام درخشانی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون که در حال بازی در فیلم زندگی فیروز کریمی به نام "آقای خاص" است در ورزشگاه آزادی حاضر شد و در جایگاه ویژه این بازی را از نزدیک تماشا کرد.

* قبل از آغاز مسابقه به مناسبت هفته بسیج در ورزشگاه مراسم مداحی برگزار شد.

* دو تیم با چفیه و گل وارد زمین شدند.

* قبل از آغاز بازی کادر فنی 2 تیم قبل از اینکه روی نیمکت‌ مستقر شوند به سمت یکدیگر رفته و احوال‌پرسی گرمی با هم انجام دادند. خوش و
بش
پرویز مظلومی و فیروز کریمی قابل توجه بود ضمن اینکه غلامحسین مظلومی برادر بزرگتر پرویز به سمت وی رفت و با وی خوش و
بش
کرد.

* تمام بازیکنان استقلال به جز فرهاد مجیدی برای فیروز کریمی دسته گل بردند و در آن سو نیز تمام بازیکنان شاهین به جز وحید طالب‌لو کاپیتان تیم شاهین، به سمت پرویز مظلومی رفتند.

* طالب‌لو قبل از آغاز بازی برای هواداران هر دو تیم گل پرتاب کرد.

* فیروز کریمی نیز دسته گلی که مظلومی به وی هدیه کرده بود را به سمت هواداران استقلال پرتاب کرد.

* قبل از آغاز بازی بازیکنان 2 تیم به نشانه احترام به سمت عکس شهید تهرانی مقدم رفته و گل‌های خود را تقدیم وی کردند.

*قبل از آغاز نیمه دوم و زمانی که بازیکنان دو تیم وارد زمین شدند، سید مهدی رحمتی و مهدی نوری به سمت یکدیگر رفتند و احوال پرسی گرمی را با هم انجام دادند.
نوری از بازیکنان ثابت شاهین به شمار می‌رفت که به دلیل اعتراض در هفته‌های اخیر و پس از آمدن فیروز کریمی نیمکت نشین شد. این بازیکن در نیمه دوم به میدان رفت.

* قبل از آغاز نیمه دوم حسین تراب‌پور مربی دروازه‌بان‌های استقلال به سمت وحید طالب‌لو دروازه‌بان فصل گذشته این تیم رفته و وی را در آغوش گرفت.

* در نیمه اول مسابقه تنها 3 عکاس پشت دروازه استقلال مستقر بودند و سایر عکاسان پشت دروازه شاهین قرار گرفته بودند که در نیمه دوم تعداد عکاسان پشت دروازه استقلال برخلاف نیمه اول بیشتر شد.

* در دقیقه 35 فیروز کریمی سرمربی شاهین، میثم منیعی، امجد شکوه مقام و مهدی نوری را از روی نیمکت بلند کرد تا خود را گرم کنند. آنها در بین دو نیمه برای گرم کردن در زمین باقی ماندند.

* علی امیری معاون باشگاه استقلال به همراه صادق ورمزیار پیشکسوت استقلال و مجید بصیرت، سرپرست سابق سپاهان و همچنین علی دادگر مدیرعامل شاهین در جایگاه ویژه این دیدار را از نزدیک تماشا کردند. نکته جالب اینکه بصیرت در شرایطی که هوا تاریک بود و از آفتاب خبری نبود با عینک دودی بازی را تماشا می‌کرد. مولایی بدنساز استقلال و آتیلا حجازی هم در جایگاه ویژه مستقر بودند.

* آرش برهانی پس از تعویض با ناراحتی به سمت نیمکت تیمش رفت. او از تعویض بسیار ناراحت بود و چهره درهمی داشت.

* کریمی با رفتارهایی که تنها مخصوص این مربی است بازیکنانش را با سوت صدا می‌زد و به آنها تذکراتی را می‌داد.

* هزار هوادار بوشهری در جایگاه پرسپولیسی‌ها مستقر شده و این تیم را تشویق کردند.

* پس از گل دوم شاهین که در دقایق پایانی مسابقه به ثمر رسید، تماشاگران استقلال به خبرنگاران فحاشی کردند.

* فیروز کریمی که طبق عادت دقایق پایان مسابقات تیمش را به رختکن می‌رود، این بار هم ترک عادت نکرد و همین موضوع باعث شد گل سومی که تیمش دریافت کرد را نبیند.
وی پس از ترک رختکن ابتدا به اتاق دوپینگ رفت و پس از اینکه قصد رفتن به سمت رختکن تیمش را داشت با سؤال‌های خبرنگاران مبنی بر اینکه چرا به اتاق دوپینگ رفته است مواجه شد که در پاسخ به آنها گفت برای قضای حاجت به آنجا رفتم و پاسخ سؤالات را به کنفرانس مطبوعاتی موکول کرد.

*یک گربه مصاحبه مهدی امیرآبادی با خبرنگاران را مختل کرد.
این دیدار با برتری 3 بر 2 استقلال خاتمه یافت.

25-11-2011 03:49 PM
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | هتل آپارتمان مشهد | ترجمه تخصصی | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | اتوماسیون پزشکی | کنکور آسان است | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | سایت پزشکی دکتر طب | خرید گیفت کارت | مدرن بوک | گیفت کارت | تولید کننده روغن زیتون ماشین آلات صنایع غذایی تولید کننده جعبه و کارتن تولید کننده ادویه
X بستن تبلیغات