امتیاز موضوع:
 • 9 رأی - میانگین امتیازات: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
:::: اخبـــــــــار بسکتبــــــــال::::
#
Iran 


خبرگزاری فارس: احکام انضباطی تخلفات تیم بسکتبال لبنایت مانیزان کرمانشاه در دیدار با تیم ارومیه اعلام شد.[تصویر: 13900805145629_PhotoA.jpg]


به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال براساس گزارش ناظر و سرداور مسابقه تیم‌های سرداران شهید آذربایجان غربی و لبنیات مانیزان کرمانشاه در ارومیه ، امروز تشکیل جلسه داد.

در این جلسه که با حضور نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، اعضای کمیته انضباطی و ناظر مسابقه، سرمربی ، مربی ، آنالیزور و بازیکنان تیم لبنیات مانیزان کرمانشاه برگزار شد احکام زیر زیر صادر شد:

1- ادامه حضور تیم نوجوانان بسکتبال استان کرمانشاه که در زمان مسابقه در سالن حضور داشته و مبادرت به اعتراض نمودند منوط به سپردن تعهدات لازم هیئت آن استان مبنی بر عدم تکرار هر نوع تخلفی از سوی این تیم است.

2- چهار نفر از بازیکنان تیم لبنیات مانیزان کرمانشاه به نام شاپور مردانی، آرش روستائی، دامون نوروزی و میلاد غلامی به دلیل به کار بردن الفاظ رکیک و اعتراض به امر داوری ، هریک از این بازیکنان به سه ماه محرومیت از شرکت در مسابقات و پرداخت مبلغ پنج میلیون ریال جریمه نقدی تنبیه شدند که به لحاظ ابراز ندامت و تعهد بر عدم ارتکاب هر نوع تخلف ، محرومیت مذکور تا پایان مسابقات لیگ دسته یک باشگاههای کشور معلق شد که درصورت وقوع هرگونه تخلف، محرومیت ذکر شده نیز اجرا خواهد شد.

3- پدرام آجیل‌چی، مربی تیم کرمانشاه به لحاظ کوتاهی در انجام وظایف خود به پرداخت ده میلیون ریال جریمه نقدی تنبیه شد.

4- تیم بسکتبال لبنیات مانیزان کرمانشاه برای ترک زمین مسابقه در یک دقیقه و چهل ثانیه مانده به پایان زمان سوم بازی ، به پرداخت مبلغ چهار میلیون ریال جریمه نقدی تنبیه شد.

محسن اخوان گوران، سرپرست تیم کرمانشاه هم به دلیل اعتراض به امر داوری و بیرون کشیدن تیم قبل از اتمام زمان بازی و به کار بردن الفاظ رکیک به پرداخت مبلغ بیست میلیون ریال جریمه نقدی و شش ماه محرومیت از همراهی تیم تنبیه شد که نظر به تعهدات و ابراز ندامت وی ، محرومیت مذکور تا پایان مسابقات لیگ دسته یک باشگاههای کشور معلق محسوب می‌شود که درصورت وقوع هرگونه تخلف ، محرومیت ذکر شده اجرا خواهد شد.
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#
Iran 


خبرگزاری فارس: هفته ششم لیگ برتر بسکتبال با صدرنشینی دوباره ذوب‌آهن به پایان رسید.[تصویر: 13900825133057_PhotoA.jpg]


به گزارش خبرگزاری فارس، هفته ششم لیگ برتر بسکتبال عصر امروز با ۶ دیدار آغاز شد که در پایان مدعیان قهرمانی برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

در اصفهان دربی دو تیم ذوب‌آهن و فولاد ماهان که حساس‌ترین بازی این هفته محسوب می‌شد در وقت قانونی ۶۹ بر ۶۹ مساوی به پایان رسید اما در پایان این شاگردان فرزاد کوهیان بودند که توانستند با نتیجه ۸۱ بر ۷۵ حریف خود را شکست داده و دوباره در صدر جدول باقی بمانند.

مهرام تیم دوم جدول در تهران میزبان تیم ملی حفاری اهواز بود که حامد حدادی را در اختیار دارد، موفق شد در پایان ۸۰ بر ۶۷ به پیروزی برسد.

مهرام در این دیدار در کوارترهای اول، سوم و چهارم حفاری را شکست داد و تنها کوارتر دوم را بازنده بود.

در دیگر دیدار تهران دانشگاه آزاد برابر شهرداری زنجان به میدان رفت که این بازی با برتری شاگردان مهران حاتمی در دانشگاه آزاد با نتیجه ۸۱ بر ۵۹ پایان یافت.

پتروشیمی بندر امام هم در خانه خود برابر پتروشیمی ماهشهر، دیگر تیم خوزستانی ۶۲ بر ۵۵ برنده بازی باشد.

در سایر دیدارها پویای تهران در گرگان دست به کار بزرگی زد و موفق شد با یک امتیاز اختلاف و با نتیجه ۵۶ بر ۵۵ شهرداری این شهر را شکست داده و شگفتی هفته ششم را رقم بزند.

لوله آ.ا.ث شیراز میزبان جهش‌ترابر قم بود که این دیدار در پایان با نتیجه ۷۷ بر ۶۸ به سود تیم شیرازی به پایان رسید.
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#
_37_ 


خبرگزاری فارس: تیم بسکتبال رایس دومین پیروزی خود در لیگ این فصل دانشگاهی آمریکا را با حضور ستاره ایرانی خود جشن گرفت.

[تصویر: 144135203_PhotoA.jpg]

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، صبح امروز تیم بسکتبال کالج رایس در دومین دیدار خود در فصل جدید رقابت‌های لیگ دانشگاهی آمریکا (NCAA) به دومین پیروزی خود دست یافت.

تیم‌ رایس که در بازی قبلی 83 بر 49 به پیروزی رسیده بود، در بازی امروز 80 بر 65 از سد سودرن، میهمان خود گذشت.

ارسلان کاظمی، ستاره تیم‌ملی بسکتبال ایران و تیم رایس در این بازی هم همانند دیدار اول خوش درخشید و با کسب 27 امتیاز و 13 ریباند نمایش فوق‌العاده‌ای را از خود به جای گذاشت.

یاران کاظمی در سومین دیدار خود به مصاق مریلند می‌روند.
#
Iran 


خبرگزاری فارس: تیم‌های بسکتبال بانوان فولاد ماهان اصفهان و شرکت گاز تهران 3 مسابقه هفته اول دور برگشت لیگ برتر را با پیروزی پشت سر گذاشتند.


[تصویر: 13900720092607_PhotoA.jpg]


به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، هفته اول دور برگشت مسابقات لیگ برتر بسکتبال بانوان به مدت 3 روز در دو گروه به میزبانی تهران و سنندج برگزار شد و تیم شرکت گاز تهران (3 بازی) و آرارات تهران (2 بازی) از گروه اول مقابل حریفان به برتری رسیدند و در گروه دوم به میزبانی سنندج نیز تیم‌های هیئت بسکتبال قزوین (2 بازی) و فولاد ماهان اصفهان (3 بازی) رقیبان خود را شکست دادند

نتایج مسابقات در گروه اول به میزبانی تهران به شرح زیر است:

چهارشنبه 25 آبان:
شرکت گاز تهران 79- 46 شهرداری کرمان
نیکان ترابر تهران 77- 55 نیروانا صنعت غرب کرمانشاه
حجاب شیراز 47- 72 هیئت بسکتبال فارس

پنج‌شنبه 26 آبان:
نیکان ترابر تهران 67- 65 حجاب شیراز
هیئت بسکتبال فارس 58- 68 شرکت گاز تهران
شهرداری کرمان 56- 75 آرارات تهران

جمعه 27 آبان:
آرارات تهران 76- 39 نیروانا صنعت غرب کرمانشاه
شهرداری کرمان 43- 75 هیئت بسکتبال فارس
شرکت گاز تهران 76- 67 نیکان ترابر تهران

نتایج مسابقات گروه دوم به میزبانی سنندج نیز به شرح زیر اعلام شد:

چهارشنبه 25 آبان:
هیئت بسکتبال سنندج 37- 71 هیئت بسکتبال قزوین
وحدت آریا تهران 33- 64 فولاد ماهان اصفهان
رشد دانه گرگان 47- 78 صابری تهران
شهرداری بندرعباس 51- 72 تیام تهران

پنج‌شنبه 26 آیان:
تیام تهران 48- صابری تهران 50
هیئت بسکتبال قزوین 84- 42 وحدت آریا تهران
هیئت بسکتبال سنندج 49- 31 رشد دانه گرگان
فولاد ماهان اصفهان 72- 25 شهرداری بندرعباس

جمعه 27 آبان:
تیام تهران 68- 31 هیئت بسکتبال سنندج
صابری تهران 57- 70 فولاد ماهان اصفهان
شهرداری بندرعباس - وحدت آریا تهران (بازی در حال برگزاری است)
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#
Iran 


خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه ملی حفاری اهواز گفت: به نظر من حالا که حدادی برای مردم شهرش بازی می‌کند، باید تحملش را بالاتر ببرد.


[تصویر: 13900730105945_PhotoA.jpg]


علیرضا مرادحاجتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، در مورد وضعیت تیم بسکتبال ملی حفاری اهواز گفت: وضعیت خوبی داریم و هدفی را که اول فصل مدنظر داشتیم را دنبال می‌کنیم. به هر حال هدف ما گسترش ورزش بوده و از همان ابتدا هم به فکر قهرمانی نبودیم.

وی ادامه داد: ما حدادی را جذب کردیم تا الگویی برای جوانان باشد و عده‌ای را جذب بسکتبال کنیم. خوشبختانه در این فصل تماشاگران اهوازی زیادی به سالن می‌آیند و بازی‌های ما را نگاه می‌کنند و طوری که دیگر جای سوزن انداختن نیست.

مدیرعامل باشگاه ملی حفاری اهواز در مورد انتقادهایی که حدادی از وضعیت این تیم کرده بود، گفت: حدادی نظر خودش را گفته است و نباید همه بازیکنان را با خودش که چند سالی در NBA بازی کرده و ستاره تیم‌ملی است، مقایسه کند. ما به دنبال این نیستیم که بخواهیم در این فصل قهرمان شویم. تا زمانی که تیم‌های صاحب نامی مانند مهرام و ذوب‌آهن هستند، ما کار زیادی برای قهرمان شدن داریم.

وی ادامه داد: ما ستون تیم خود را بر روی بازیکنان بومی گذاشته‌ایم و دوست داریم که بچه‌های اهواز پیشرفت کنند. ضمن اینکه در ابتدای فصل مشکلات زیادی در تیم‌داری داشتیم و یک روز پیش از آغاز مسابقات فهرست نفرات را به فدراسیون دادیم.

حاجتی در مورد اینکه حدادی گفته است، نباید مدیران باشگاه فکر کنند که حدادی برای تیم کافی است، عنوان کرد: ما فصل گذشته با همین تیم و بدون حدادی و علی دورقی بازی‌های بدی انجام ندادیم و ذوب‌آهن و دانشگاه آزاد را در اهواز بردیم.

وی ادامه داد: مگر غیر از این است که کسی که از همه بهتر باشد فشارها و بار مسئولیت رو دوش او است. حالا هم حدادی بهترین بازیکن است و خواه یا ناخواه فشارها روی او خواهد بود و پس از او هم دورقی باید مسئولیت تیم را بر عهده بگیرد. به نظر من حالا که حدادی برای مردم شهرش بازی می‌کند، باید تحملش را بالاتر ببرد، چون جوانان او را الگو قرار داده‌اند.
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#
Iran 


خبرگزاری فارس: سرپرست تیم بسکتبال فولاد ماهان گفت: در دیدار با ذوب‌آهن تماشاگران این تیم به بازیکن ما فحاشی کردند.


[تصویر: 13900825133057_PhotoA.jpg]


امیر عطابخش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، با اشاره به اینکه در دیدار با تیم بسکتبال ذوب‌آهن به بازیکن ما فحاشی کردند، اظهار داشت: در این بازی تماشاگران ذوب‌آهن به بابک نظافت، بدترین الفاظ را نسبت دادند و به او فحاشی شدیدی کردند. نمی‌دانم هواداران این تیم چه دشمنی با نظافت دارند.

وی ادامه داد: با وجود اینکه خانواده‌های بازیکنان نیز در سالن حضور داشتند، اما هواداران این تیم هیچ توجهی نمی‌کردند. البته فیلم بازی هم موجود است و اگر لازم باشد آن را به فدراسیون خواهیم داد.

سرپرست تیم بسکتبال فولاد ماهان در مورد داوری این بازی عنوان کرد: داور بازی چندین بار در طول بازی اشتباه کرد و در ثانیه‌های آخر بازی اگر خطای بازیکن حریف را می‌گرفتند، برنده بازی می‌شدیم.
دیدار دو تیم روز پنج‌شنبه با نتیجه 81 بر 75 به سود ذوب‌آهن به پایان رسید.
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#
Iran 


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم‌ بسکتبال صنایع پتروشیمی گفت: شاگردانم در بازی مقابل پتروشیمی بندرامام برنامه‌هایی که خواسته بودم را به خوبی اجرا کردند و راضی بودم.


[تصویر: 13900801184050_PhotoA.jpg]


بهرام رمضان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، در مورد شکست 62 بر 55 برابر پتروشیمی بندرامام اظهار داشت: بازی سنگین و فشرده‌ای را پشت سر گذاشتیم. چیزی که مهم بود اینکه هر دو تیم در مسابقه شرایط یکسانی داشتند و به نظر من تماشاگران هم از بازی لذت بردند.

وی ادامه داد: پتروشیمی بندرامام پتانسیل بالایی دارد و تیمی است که چندین سال در لیگ برتر حضور داشته و این فصل نیز در مسابقات غرب‌آسیا شرکت خواهد کرد.

سرمربی تیم بسکتبال صنایع پتروشیمی گفت: بازیکنانم برنامه‌هایی را که از آنها خواسته بودم را به خوبی اجرا کردند و راضی بودم.

رمضان در مورد دیدار دوشنبه مقابل فولاد ماهان عنوان کرد: قطعاً مسابقه سختی را پیش رو داریم. فیلم بازی‌های این تیم را آنالیز کرده‌ایم و امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی را داشته باشیم.
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#
Iran خبرگزاری فارس: سرمربی تیم بسکتبال پویا گفت: کارمان در لیگ برتر رقم زدن شگفتی مقابل حریفان است.


[تصویر: 13900814084943_PhotoA.jpg]


مجید صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، در مورد پیروزی برابر دانشگاه آزاد و اینکه تیمش شگفتی هفته ششم را رقم زده است، اظهار داشت: کار ما همین است که شگفتی‌ها را در لیگ مقابل حریفان رقم بزنیم. در دیدار با شهرداری هر 2 تیم با استرس بازی کردند. به نظر من تیم شهرداری گرگان با توجه به اینکه در چند بازی گذشته نتایج خوبی نگرفته بود، فشار زیادی از سوی تماشاگران روی این تیم بود.

وی ادامه داد: بازیکنان ما هم در این بازی پر اشتباه بودند، اما در پرتاب‌های آزاد نسبت به بازی‌های گذشته عملکرد بهتری داشتیم.


سرمربی تیم پویا گفت: تیم جوانی را در اختیار داریم و هدف‌مان انجام بازی قابل قبول مقابل حریفان است. با آوردن بازیکن خارجی هم روز به روز بهتر می‌شویم.

تیم پویا با شکست شهرداری گرگان به رده نهم جدول صعود کرد.هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#
Iran 


عطابخش: هیچ حرکت غیراخلافی از نظافت سر نزده است/ حاشیه‌سازی می‌کنند

خبرگزاری فارس: سرپرست تیم بسکتبال فولاد ماهان گفت: هیچ گونه حرکت غیر اخلاقی از بازیکن ما در دیدار با ذوب‌آهن رخ نداده و برخی حاشیه‌سازی می‌کنند.


[تصویر: 13900829145350_PhotoA.jpg]


به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، در چند روز گذشته در برخی رسانه‌های خبری منتشر شد، مبنی بر اینکه بابک نظافت، بازیکن تیم بسکتبال فولاد ماهان مقابل ذوب‌آهن حرکت غیر اخلاقی انجام داده است، اما مسئولان فدراسیون و رئیس کمیته مسابقات در مصاخبه‌های خود اعلام کرده‌اند که هیچ گونه فیلم یا عکسی در این زمینه وجود ندارد.

امیر عطابخش، سرپرست فولاد ماهان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، در موزد اینکه گفته می‌شود، بابک نظافت حرکت غیر اخلاقی در دیدار با ذوب‌آهن انجام داده است، اظهار داشت: این شایعه‌ای بیش نیست و برخی می‌خواهند حرکت‌ها و حاشیه‌های فصل گذشته این بازیکن را در این فصل هم مطرح کنند.

وی ادامه داد: هیچ فیلم و عکسی از این حرکتی که مطرح می‌کنند وجود ندارد و ضمن اینکه دبیر و رئیس سازمان لیگ فدراسیون هم در سالن حضور داشتند و هیچ گزارشی در این زمینه نداده‌اند.

سرپرست تیم بسکتبال فولاد ماهان عنوان کرد: نظافت در این فصل هیچ گونه مشکلی نداشته و قول داده است که دیگر وارد حاشیه‌ها نشود. در دیدار با ذوب‌آهن هم به نظر من تماشاگران این تیم به دلیل درگیری که فصل گذشته با او داشتند، به او توهین کردند.
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#


کوهیان: بسکتبالیست‌های جوان ذوب‌آهن با انگیزه‌اند/ دست‌های وودز مانند سابق نیست

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم بسکتبال ذوب‌آهن گفت: جوانان ما با انگیزه هستند و تلاش می‌کنیم با توجه به حساسیت بازی‌ها از آنها استفاده کنیم.


[تصویر: 13900814145738_PhotoA.jpg]


به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، فرزاد کوهیان پس از برتری تیمش مقابل پویای تهران اظهار داشت: در ابتدا عملکرد خوبی نداشتیم، اما در ادامه با هماهنگی بیشتر شرایط بهتری پیدا کردیم و توانستیم قدرت خود را نشان دهیم.

وی گفت: پویا تیم ساده‌ای نبود و برد آنها مقابل شهرداری گرگان و دانشگاه آزاد این را ثابت می‌کند.

سرمربی ذوب‌آهن عنوان کرد: مشکلات تکراری ما به دلیل دیر تشکیل شدن تیم و مسائل مالی همچنان ادامه دارد و امیدوارم وضعیت‌مان سرو سامان پیدا کند.

کوهیان که در این بازی از تمام 12 بازیکن خود استفاده کرد، در این باره گفت: جوانان ما با انگیزه هستند و تلاش ما هم این است که بتوانیم از آنها به تبع حساسیت بازی استفاده کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شرایط لورن وودز، بازیکن خارجی این تیم همانند حضورش در مهرام است، یا خیر اظهار داشت: وودز همان بازیکنی است که در مهرام بازی می‌کرد، اما معتقدم که دست‌هایش قدرت سابق را ندارد و باید با تمرینات بیشتر این ضعف را برطرف کنیم.
دیدار 2 تیم در هفته هشتم لیگ برتر بسکتبال با نتیجه 85 بر 59 به سود ذوب‌آهن خاتمه یافت.
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
 
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | اتوماسیون پزشکی | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | اندروید سه | مجله کامپیوتری | تم کد | مجله اینترنتی وبدون | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سایت پزشکی دکتر طب | فرتکست | مجله پزشکی نت سلامت | کافه ایرونی | مجله خندانک | مجله اینترنتی فان استار | مجله من | مجله اینترنتی دونیمه | مجله اینترنتی بردیا | فاینال مد | فرهنگیا | نامبروان | جان نو | مگفر | مجله 24 | نیمچه | تک پدیا | آیناز وب | مطالب بیست | میهن اسکای | نیک آنلاین | شینار | وطنی ها | طب جدید | هوای تازه | آاقای گل | برترین مطالب | دایی رضا | فارس پدیا | آجودانیه | چارشنبه | فانیفا | قارپوز | گوهرمند | گل بهار | جهان من | جوان امروز | کالچر | مه آذین | مجله سبز | مگناب | دنیای نت | نیک اندیشه | نیکاندوست | نیک پاتوق | ازبک | پارمینو | پیک آبی | پورتال من | راز آلود | روسپید | رشد نگر | رویای زندگی | شورانگیز | سیمای وب | نتیها | تاپکده | وب دوستان | ویکی وان | یکناز | زرچوب | زردقناری | عصرطلایی | فرتورز | آموزش گیتار | مایادانلود | | دکتر CMS | سایت آموزش گیتار | رایان درمان | پارسیان گشت | ایران کافه | گیتی بوک | مجله فراتوریسم | فراتوریسم | دکتر آسان دنت | آسان دنت | مجله گردشگری افراگشت | افراگشت | هشت گام | فرکافی | میهن تاج | مجله پزشکی رایان درمان | موج سینما | تیزباد | برفانک | کافه داران | کینگ دانلود | هتل آپارتمان مشهد

درباره خانه

ایران تاک | انجمن گفتگوی ایرانیان